18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co wkurwia Sadystów?

maciejpiet • 2009-07-17, 22:09
no dobra panowie i panie... bylo o tym czego sluchamy, czytamy, ogladamy. teraz porozmaiwajmy o tym na co sie wk***iamy. im więcej jadu tym lepiej.

mnie wk***iaja na ten przyklad... glupki! jezeli widze idiote, ktory cale dnie siedzi i przepie**ala pieniadze rodzicow na wodke, dragi i k***y rownoczesnie niczym innym sie nie interesujac to krew mnie zalewa. to moje subiektywne zdanie, bo do wszystkiego co mam musialem sam dochodzic.
jeszcze jedna wk***iajaca sprawa sa ludzie "srajacy wyzej jak dupe maja". chodzi mi o typkow co "sa najlepsi, najmadrzejsi, najdoskonalsi" i wszystkim innym kaza wypie**alac.

poza tym nie lubie jeszcze telewizji, wladcow sruch, led zeppelin, guns'n'roses i the doors

marna

2012-12-09, 20:53
Pedalinek, moją matkę też wkurza ta reklama. wyznała mi to ostatnio jak byłam w domu :roll:
ale to ponoć taki chwyt reklamowy, im coś bardziej wk***ia/przeszkadza tym lepiej to zapamiętujesz :-/ a o to im właśnie chodzi. ch*je.

sa...........os

2012-12-09, 22:50
Najgorsze są reklamy, gdzie kobiety przeżywają orgazmy podczas prania brudnej bielizny swoich chłopów.

recci

2012-12-10, 18:51
Wk***ia mnie to że nic mi się nie chce ostatnio. Ja pie**ole.

BongMan

2012-12-15, 23:27
Wk***ia mnie to, że popełniłem ostatnio kilka błędów, przez które teraz jest ch*jowo. Żałuję, że nie postąpiłem wtedy inaczej...

Pener

2013-01-31, 00:32
wk***ia mnie reklama makdonalda z totalnie ch*jową, popie**oloną, beznadziejną piosenką o k***a czizburgerze z pikalmi


k***A.



Ja pie**ole
:trzesieee: :ks_homer: :homer_uv: :homer: :facepalm: :facepalm2: :facepalm3:

[ Komentarz dodany przez: Bambi~: 2013-01-31, 09:46 ]
:krawaciarz:

marna

2013-01-31, 13:55
Pener, dzięki Tobie właśnie zobaczyłam tę reklamę po raz pierwszy :lubieplacki:

poza tym pamiętaj, że jest jeszcze jedna muzyczna reklama ;)


:amused:

Pener

2013-01-31, 15:11
:szloch: :szloch: :szloch:
słowo1 słowo2
(co by regulaminu nie łamać)

~tip.top

2013-01-31, 15:18
Ja może nie będę się wypowiadał na temat wk***iających reklam :P

kinix21

2013-01-31, 16:12
Pener, bo to najwyraźniej taka reklama dla debili, którzy nie wiedzą, że cebula nazywa się cebula. Ew. to ukłon w stronę niewidomych, a ty się czepiasz :P

Kaśka

2013-01-31, 16:23
Osobiście ta reklama mnie mocno wk***ia :evil:

marna

2013-01-31, 18:29
Caryca_Katarzyna, ło k***a :shock:
ta to już przeginka.. co to ma być w ogóle? poradnik dla rodziców dorastających dzieci, zgranulowany w wegecie? :facepalm:

skąd wy w ogóle bierzecie te reklamy? jak mi się zdarzy paczeć w tv to tam same reklamy tabletek na kichanie, smarkanie i sranie przeplatające się z tymi na gorączkę i grypę :-?

Kaśka

2013-01-31, 19:00
Dokładnie mam te same odczucia jak ją oglądam, mało tego czuję się złą matką bo nie używam wegety a kucharka, i teraz na pewno moja młoda zejdzie na złą drogę :emo:
A co do tego skąd te jebnięte reklamy? Odpowiedź prosta ostatnio zj***ł mi sie pilot i byłam zmuszona oglądać je na polsacie, bo dupy mi się nie chciało ruszyć :-?

Pener

2013-02-01, 06:36
nawet magda ge seler drze morde, że vegety i kucharki i ziarenka smaku itd to gówno xD

BongMan

2013-02-12, 16:40
Wchodźcie, wchodźcie. Najlepsi ludzie to najlepsze imprezy.
k***a!!! Jakbyście mnie obudzili o trzeciej w nocy to bym wam to bezbłędnie wyrecytował. Ja pie**olę, słyszę tą zj***ną reklamę po ch*j wie ile razy dziennie, po kilka razy w ciągu jednego j***nego bloku reklamowego. A sposób w jaki ta panienka wymawia i akcentuje słowa powoduje u mnie krańcowe stadium k***icy, takie to k***a sztuczne.

Kaśka

2013-02-12, 16:50
Mam nową bardzo wk***iającą reklamę!!! :evil: Przebija nawet brak brwi w wyprzedasz dam dam dam


No bo kurde jak można śpiewać Smak i ja a potem napie**alać po angileskiemu jakby była nawiedzona :-?
X