18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

chińskie bajki

owsley • 2013-07-17, 21:41
Dokąd ten świat zmierza



Szybkie piwa za znany wam wszystkim obrazek.

zi...........45

2013-07-18, 10:54
No k***a.. popieram jak można oglądać to ch*jowe anime? Chciałem nawet kiedyś obejrzeć jeden odcinek, ale animacja była tak ch*jowa, że.. wyłączyłem po dwóch minutach ;p
Co innego z mangą, tylko nie taką o właśnie pedałkach, tylko z mocną fabułą i bardziej hmm mroczną.
Polecem berserk :)

LICH0

2013-07-18, 10:57
Lewica ma wakacje i się nudzi....

xe...........is

2013-07-18, 11:23
Jak w 100% prawidłowo wymówić anime.

JH...........DS

2013-07-18, 11:55
wylew z dupy u fanów chińskich bajek :D

vedkonner

2013-07-18, 12:34
Oglądałem kilka anime, najbardziej podszedł mi Black Lagoon, ale UWAGA - z angielskim dubbingiem i polskimi napisami. W anime chyba najbardziej wk***iającymi rzeczami jest te j***ne piszczenie do mikrofonów japończyków i robienie pseudo dramatu z wylanego mleka. :D

No i drugie anime, jakby ktoś był ciekawy, to ekranizacja Devil May Cry, od ch*ja krwi i flaków, podstawa gry wideo, czyli to co sadole lubią najbardziej.

Prescot

2013-07-18, 13:00
k***a gimbaza przejęła sadola i linczuje ludzi bo sama sie nie załapała na DB w tv :-)

dupaCYC

2013-07-18, 13:06


gimbaza niech się pie**oli , wychowałem się na anime i nauczyło mnie wiele , nie będę pisał co bo i tak nie zrozumiecie więc ch*j wam w dupę. Anime uczy wartości takich których w amerykańskich gównianych kreskówkach nawet nie powąchacie.


A ktoś kto myli Japonię z Chinami nie wiem jakim cudem przeszedł przez gimnazjum. Dwa różne kraje , dwie różne kultury !

VanHelsingPL

2013-07-18, 13:07
vedkonner napisał/a:

Oglądałem kilka anime, najbardziej podszedł mi Black Lagoon, ale UWAGA - z angielskim dubbingiem i polskimi napisami. W anime chyba najbardziej wk***iającymi rzeczami jest te j***ne piszczenie do mikrofonów japończyków i robienie pseudo dramatu z wylanego mleka. :D

No i drugie anime, jakby ktoś był ciekawy, to ekranizacja Devil May Cry, od ch*ja krwi i flaków, podstawa gry wideo, czyli to co sadole lubią najbardziej.



Właśnie te japońskie głosy dają ten klimat.

jacki

2013-07-18, 14:10
God, Elfen Lied to JEST tandeta. Polecam Texhnolyze albo Ergo Proxy, anime nie dla dzieci, ale oczywistym jest, że nie każdy zrozumie. Jeżeli ktoś twierdzi, że to nie ma przesłania, to jest ogranicznym idiotą i imbecylem, i bardzo mu współczuję.
Niektórym mógłby się spodobać też Monster czy Neon Genesis Evangelion (klasyk), ale w Evangelionie przez większość czasu są tylko mechy i mechy, natomiast końcowe przesłanie jest cudne. Baccano też jest niezłe.

DeepInLove

2013-07-18, 14:34
Duzy murzynski ch*j w dupe Ci za to, ze nie mzieniles nekamaru na sadistic.pl
Nie ma piwa tylko dlatego.

nurgiel

2013-07-18, 15:08
DeepInLove napisał/a:

Duzy murzynski ch*j w dupe Ci za to, ze nie mzieniles nekamaru na sadistic.pl
Nie ma piwa tylko dlatego.


Pedalski ch*j w dupę takim polaczkom jak ty, co podwalają cudze treści, usuwając źródła ;-)

Treść zrobiona przez fanów chińskich bajek, a spina po obu stronach. Po prostu pięknie :-)

Nexus69

2013-07-18, 15:47
Jakim k***a prawem pedale z posta primo secundo wstawilem dragon balla miedzy Generała Daimosa i Tygrysią Maskę....

MrZet

2013-07-18, 16:00
dipek napisał/a:

chyba coś się popie**oliło autorowi tegoż obrazeczka ..

Primo: nie ma żadnych pedalskich plakatów (są przerobione)

Secundo: nie ma takiegoś czegoś jak "chińska bajka" , ale za to jest pie**olenie niedoinformowanego ojca (nie wnikam jeśli ktoś inny)

Tertio: Tak dla małej informacji otaku obejmuje również graczy komputerowych, obojętnie jakiej maści (od maniaków po niedzielnych graczy), także nie wierze że w nic nie grałeś :D

I quatro bo musze lecieć po browara bo mi sklep zamkną :P , Daimos, dragon ball, yataman, tygrysia maska i tp, to są bajki na których się wychowałem, i jest mi z tym zajeb*ście, bo nauczyly mnie podstawowych wartości moralnych .. (bo pie**oliłem zrzędzenia rodziców :P ) Bakka! :D



jacki napisał/a:

God, Elfen Lied to JEST tandeta. Polecam Texhnolyze albo Ergo Proxy, anime nie dla dzieci, ale oczywistym jest, że nie każdy zrozumie. Jeżeli ktoś twierdzi, że to nie ma przesłania, to jest ogranicznym idiotą i imbecylem, i bardzo mu współczuję.
Niektórym mógłby się spodobać też Monster czy Neon Genesis Evangelion (klasyk), ale w Evangelionie przez większość czasu są tylko mechy i mechy, natomiast końcowe przesłanie jest cudne. Baccano też jest niezłe.




kompas424

2013-07-18, 16:30
Sam se lubie pooglądać tzw. tutaj ''Chińskie bajki'' 3 lata oglądam i jestem tym jak to mówią na to ''otaku'' ale mam beke z tego obrazka bo mam dystans do siebie ;D

MortPL

2013-07-18, 16:36
vedkonner napisał/a:

Oglądałem kilka anime, najbardziej podszedł mi Black Lagoon, ale UWAGA - z angielskim dubbingiem i polskimi napisami. W anime chyba najbardziej wk***iającymi rzeczami jest te j***ne piszczenie do mikrofonów japończyków i robienie pseudo dramatu z wylanego mleka. :D

No i drugie anime, jakby ktoś był ciekawy, to ekranizacja Devil May Cry, od ch*ja krwi i flaków, podstawa gry wideo, czyli to co sadole lubią najbardziej.



Za Black Lagoon w wersji ang. zawsze piwko. :) Z jeszcze takich dobrze zdubbingowanych to polecam Cowboy Bebop. Klimat trochę jak w filmach Noir, tylko mało sieki -tak dla Sadola na 60% :P .