18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Al...........go

2017-04-09, 21:30
Ronoaro,

To o czym piszesz to jedynie próba tuszowania prawdy przez spadkobierców słowian. Cały świat wie o tym, że słowianie byli niewolnikami dla państw zachodu jak murzyni dla amerykanów na plantacjach.

parchaty

2017-04-09, 21:35
Debil to poskładał. Tak było.

Tradyt

2017-04-09, 21:46
To było dawno i nie prawda :) kto teraz tam rozdaje karty u nich ? muzułmanie :) tacy byli waleczni i ch*j z tego muzułmanie ich przejęli.A Polska i Polanie tacy niewolnicy i ch*j wolni do tej pory , nie ma zamachów itp. Niby taka zacofana , chrześcijańska ta Polska , ale kocham swój kraj :)

Al...........go

2017-04-09, 21:50
Tradyt,

Polacy wolny naród...


Tradyt

2017-04-09, 21:54
AleDlaczego napisał/a:

Tradyt,

Polacy wolny naród...

Obrazek


Może źle to ująłem :"wolny od islamu" tak będzie lepiej . Wikingowie i Frankowie tacy waleczni i co ? Już ich nie ma :)

Al...........go

2017-04-09, 21:57
Tradyt,

Gdyby ten kraj coś oferował to islam by tu już dawno był. Ale ten kraj nie ma nic do zaoferowania swoim obywatelom, nie mówiąc o przyjezdnych. Zalać to w p*zdu betonem albo oddać Niemcom, oni coś z tym krajem zrobią żeby był zdatny do zamieszkania.

SQRW3L_ponury

2017-04-09, 22:04
Moze to niektórych zszokuje ale twórca naszego panstwa był pepikiem - Mieszko (prawie na pewno) był uchodzca z rozbitego panstwa Wielkomorawskiego - przed nim na naszych ziemiach nie ma sladów jakiejkolwiek panstwowosci... jednym słowem dobrze urodzony rezun z południa (musiał byc dobrze urodzony żeby dostac za żonę czeską księznikczkę i zeby jego syn mógł dostac koronę z rąk samego cesarza) wraz z banda zbirów po wygnaniu z ojczyzny za siedem gór (czyt. za Tatry) osiadł w okolicy Gniezna i dzieki przewadze technologicznej i militarnej zdominował miejscowe plemona jedno po drugim - tworząc w kilka dekad jeden z najwiekszych organizmów panstwowy tamtych czasów... a legenda że to był miejscowy Piast (syn Siemowita i wnuk Siemomysła bodajże) to jedynie sprytnie sprwparowana przez polanojezyczne (z pewnoscią nie polanskie) media (w postaci agenta prawdopodobnie frankonskiego o wiele mówiącym pseudonimie Gall Asterix - albo Anonim - zawsze mi sie myli...) propaganda mająca ugruntować pozycję jego i jego rodu...

Al...........go

2017-04-09, 22:11
Tradyt napisał/a:



Widzisz islam to taki pasożyt gdzie coś dają tam jest .Po prostu banda nierobów i tyle .Mów za siebie nieudaczniku mi moja ojczyzna dała dużo .Skończyłem studia, mam dobrą pracę, na finanse nie narzekam, porostu mi się tu podoba.Skoro tobie się nie podoba to wyp.... na zachód zmywać gary , a jak Ci się nie chciało uczyć matołku to do betoniarki :)



Pasożytem w tym kraju są:
-Beneficjenci 500+
-Kościół
Kolejny pasożyt nic nie zmieni. A generalnie na twoją edukację mam wyj***ne, sprawdzał nie będę bo po ch*j. Więc nie wiem dlaczego robisz jakieś wycieczki osobiste. Chyba, że ma to zrekompensować twojego krótkiego siusiaka to ok, w ramach terapii możesz sobie tu popisać, jednak moje zdanie na temat twoich "studiów i finansów" podziela znacząca większość tutejszych użytkowników. Także :idzwch*j:

Przyczajonykangur

2017-04-09, 22:16
Aledlaczego:
Cytat:

Mieszko wziął chrzest żeby również zjednoczyć plemiona dzikusów z pól bo zachciało mu się większej władzy, a nie w jakimś wyższym celu.



Tak samo jak Unia Stanów zjednoczonych w wyniku której z małych kraików powstał mocarz który trzęsie całym światem, i co ostatnie wydarzenia pokazują które może wysłać 50 pocisków tomahawk w dowolne miejsce które im przypasuje. Tak jak niegdyś Polska, która była międzynarodowym gigantem trzęsącym całą Europą, który powstał w wyniku "zjednoczenia dzikusów". Dobry władca stara się zapewnić swoim poddanym, bezpieczeństwo, ład, godne życie itp. to jest "jakiś tam wyższy cel". Jak czytam Twoje wypowiedzi to odnoszę wrażenie iż jesteś z tych ludzi dla których jedno dziurawe niemieckie wiadro jest lepsze niż dwa całe polskie, lub że dał byś się wydymać za 1000euro byle by niemiecki pan napluł Ci do ryja i zaprowadził swój niemiecki ład w Twojej dupie.

KlinikaAborcyjna

2017-04-09, 22:28
up
nic dodać nic ująć, browar dla Ciebie za trafne podsumowanie tego niemca

Al...........go

2017-04-09, 22:32
Przyczajonykangur,

Wysłać rakiety gdy ma się 28 armii świata za sobą jako mięso armatnie to nie problem. A niemieckie dziurawe zawsze będzie lepsze niż dwa polskie bo zostało kupione, a nie ukradzione.

Przyczajonykangur

2017-04-09, 22:53
Drogi, AleDlaczego.

Chciałbym Ci przypomnieć że USA doszła do swojej pozycji poprzez zbudowanie silnej armii i silnej gospodarki, gdy giełda na znajdująca się na Wall Street odnosi straty, to niemalże na każdej giełdzie słupki spadają. To oznacza iż To USA rozdaje karty.
Reszty Twojej wypowiedzi nie skomentuję bo jest poniżej jakiegokolwiek poziomu. Znajdujesz się w brodziku intelektualnym, i nie chcę się zniżać do Twojego pułapu gdyż gdy już tam będę to możesz pokonać mnie doświadczeniem. Więc zleję na Twoje słowa Ciepłym moczem byś się miał w czym pluskać, nim nawet to zabierze Ci czarna dziura Twojej niewiedzy, i ignorancji.

elfis

2017-04-10, 08:22
mnie zastawia co innego, jeden debil z drugim ciągle, notorycznie wypisują jakieś gówniane z h*ja wyssane teksty na Polskę i Polaków, moderatorzy nic, cicho sza
a jak któremuś z nich napiszesz że jest łajza i niech zmieni pampersa to dostajesz bana

dziaad

2017-04-10, 08:40
powinni was pozamykać w osobnych klatkach, w takiej odległości, żebyście nie mogli się sięgnąć łapami i wtedy obrzucajcie się gównem jak małpiszony. naprawdę niewiele wam brak.

parolpl

2017-04-10, 11:05
Coraz słabsze te prowokacje gimbusów.