18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Atak na WTC

Lubie Jezusa • 2010-03-11, 10:22
Kto by pomyślał ? :roll:


bziur

2010-03-13, 20:49
To co jest zabawne to jest to, ze wiadomosc o uderzeniu w WTC byla podana podana przed faktycznym uderzeniem :P

Novik

2010-03-13, 23:02
heheh jesteście śmieszni . śmierć ludzi to dla was szok a śmierć zwierzaka "śmieszne"

chyba nie wiecie do czego należy ten portal Sadistic więc nie ma litości...



i wy myślicie że to osama??? nie wydaje mi się znaleźli sobie kozła ofiarnego a on wie że za tym idzie sława i szacunek i bierze to z uśmiechem ;]

ewa2312

2010-03-17, 10:00
Ten kto to zmontowal jest albo kretynem albo znudzonym dzieciakiem. Strasznie mi tego człowieka żal i zycze szybkiego powrotu do zdrowia. Bardziej mi zal ludzi ktorzy wystawiaja za to piwka Jestescie oblesni zalosni i strasznie pusci i wasze zycie prawdopodobnie polega na ogladaniu taki wlasnie filmikow na których ludzie gina straszna smiercia a w z tego macie radoche. Zacznijcie sie leczys albo juz nie wychodzcie z domu do konca swojego pustego życia. I zastanowcie sie nastepnym razem czy takliego filmiku nie zobaczy osoba ktorej zginela cala rodzina w tej tragedji!!!

Lubie Jezusa

2010-03-17, 18:22
ewa2312 napisał/a:

Ten kto to zmontowal jest albo kretynem albo znudzonym dzieciakiem. Strasznie mi tego człowieka żal i zycze szybkiego powrotu do zdrowia. Bardziej mi zal ludzi ktorzy wystawiaja za to piwka Jestescie oblesni zalosni i strasznie pusci i wasze zycie prawdopodobnie polega na ogladaniu taki wlasnie filmikow na których ludzie gina straszna smiercia a w z tego macie radoche. Zacznijcie sie leczys albo juz nie wychodzcie z domu do konca swojego pustego życia. I zastanowcie sie nastepnym razem czy takliego filmiku nie zobaczy osoba ktorej zginela cala rodzina w tej tragedji!!!



A Ciebie z największym wyrazem szacunku odsyłam na stronę "amen.pl" Tam możesz popłakać i się pożalić. :-(

Novik

2010-03-18, 16:22
ewa2312 napisał/a:

Ten kto to zmontowal jest albo kretynem albo znudzonym dzieciakiem. Strasznie mi tego człowieka żal i zycze szybkiego powrotu do zdrowia. Bardziej mi zal ludzi ktorzy wystawiaja za to piwka Jestescie oblesni zalosni i strasznie pusci i wasze zycie prawdopodobnie polega na ogladaniu taki wlasnie filmikow na których ludzie gina straszna smiercia a w z tego macie radoche. Zacznijcie sie leczys albo juz nie wychodzcie z domu do konca swojego pustego życia. I zastanowcie sie nastepnym razem czy takliego filmiku nie zobaczy osoba ktorej zginela cala rodzina w tej tragedji!!!




dokładnie to nie jakiś pie**olony milanoś by nie było takich filmów ......

Ochman

2010-04-09, 00:11
Chyba najbardziej obrazoburcza wersja "ale urwał" w historii.

:terror:

W

2010-04-11, 17:08
ewa2312, czego zatem sukasz na tym portalu?
i 'alt' nie został umieszczony na klawiaturze jedynie w celu zapełnienia kawałka wolnego miejsca :roll:

dzons0n

2010-05-20, 01:20
Jeden z najlepszych remixów tego "wydarzenia" :lol: