18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Posiłek pacholęcia

fantastico • 2018-07-13, 10:15
Dziecię dostało na śniadanie płaza, którego próbuje skonsumować w celu najedzenia się. Jednakże śliski płaz nie poddaje się ledwo wyrżniętym zębom co tylko przedłuża jego agonię bo dziecko pewnie je i tak zje bo dzieci jedzą różne rzeczy.


Misiek_KRK

2018-07-13, 10:55
Będąc w Peru widziałem jak na obiad robią potrawę ze świnki morskiej, a kury (takie dziwne miniaturowe) mają jako zwierzęta domowe (jak u nas pies, kot).
Podejrzewam, że ten żółty potwór ma podobnie z żabą, a pieska będzie miał na obiad :)

Putikonto

2018-07-13, 11:10
Azjaci to bardzo kulturalni ludzie. zarówno Chińczycy w guangdong jak i hindusi znad pięknej rzeki ganges.

Wiewór

2018-07-13, 11:32
Ale o co chodzi. Ta żaba wygląda bardzo smacznie. W Paryżu za takie żarcie chcieli by ze 200€ w knajpie.

Miruu

2018-07-13, 11:46
Kurczę, człowiek ma przerwę w pracy w fabryce, chce sobie kulturalnie zjeść żabę, a tu ludzie przeszkadzajo i zjeść drugiego śniadania nie dajo.

Sosna84

2018-07-14, 11:37
Misiek_KRK napisał/a:

Będąc w Peru widziałem jak na obiad robią potrawę ze świnki morskiej, a kury (takie dziwne miniaturowe) mają jako zwierzęta domowe (jak u nas pies, kot).
Podejrzewam, że ten żółty potwór ma podobnie z żabą, a pieska będzie miał na obiad :)


Ja mam na RODOS takie małe kurki. Skubane kosztują nawet 100zł/szt, więc szkoda je opie**olić na rosół. Za perliczki płaciłem mniej, bo około 50zł. W przyszłym roku jeszcze dwie kózki miniaturki mam w planach. Ale prędzej opie**olił bym wk***iającego sąsiada na obiad, niż te kurki :D

htp

2018-07-14, 15:23
Abraxus napisał/a:

Ale o co chodzi. Ta żaba wygląda bardzo smacznie. W Paryżu za takie żarcie chcieli by ze 200€ w knajpie.


Ale w Paryżu to żarcie jest bardziej przetworzone...

Dzisiaj

2018-07-14, 18:46
W paryzu to zaby maja sprowadzane z chin :) dzięks EU :D

ps. ogladajac ten filmik stwierdzam, ze azjaci pretendują do gorszych zjebow niz wyznawcy religii pokoju.
Przykladow mozna wyliczac bez konca - zaczynajac od pan przedszkolanek torturujacych dzieci a konczac na robieniu steka z jeszcze zyjacaj krowy - przypalajac ja palnikiem... :homer:

TB303

2018-07-14, 19:37
Co kraj to obyczaj, a na świecie jest bardzo dużo różnorakich kultur. Tylko zakompleksionym, ograniczonym umysłowo i światopoglądowo polaczkom ja ten wyżej to przeszkadza.

borelli

2018-07-15, 04:06
Ale paskudny dzieciak, wygląda jak ufoludek, nie jak człowiek...

DoubleBorger

2018-07-15, 12:10
Teraz już znany jest prawdziwy powód wal ameryki z wietnamem w przeszłości, żaby wpie**alają muchy komary i inne gówno. Ameryka chciala dobrze, a wyszło jak wyszło :/