18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poseł PIS i Caryca Katarzyna

jola270 • 2016-12-14, 15:01
materiał z komisji Amber Gold
poseł Suski jak widac nie jest zbyt inteligentny
[

Brutal90

2016-12-14, 15:05
Łap piwo.O k***a zabrakło mi słów jak nigdy:D Jeszcze gościu nie wie o co kaman haha

KingKurwaKong

2016-12-14, 15:16
Tak właśnie wyglądają te komisje i wyjaśnienia, podśmiech*jki sobie robią i wyj***ne po całości w obywateli.

stona2

2016-12-14, 15:17
"Wielka" to nie nazwisko tylko przydomek. Też nie wiem co w tym śmiesznego. Teoretycznie jest to komisja śledcza która, teoretycznie, ma wyjaśnić grubą aferę, więc teoretycznie, takie śmieszkowanie śmieszne dla jej członków nie jest.

No ale ch*j, mamy XXI wiek, spełeczeństwo nie ma pojęcia co się dookoła dzieje, więc śmieszkujmy, przynajmniej będziemy popularni w internetach. Ot i całe podejście "poważnych polityków" do poważnej pracy.

A ten luz i styl olewactwa przypomina mi tych wszystkich sebixów na przesłuchaniach, którzy też mają pełną wyjebkę, bo albo ktoś ich kryje, albo wiedzą, że prędzej czy później i tak musieli skończyć za kratami.

Brutal90

2016-12-14, 15:43
@stona2

Ty chyba nie mówisz poważnie.Mam wrażenie,że bronisz bo jest z PIS-u? Jakby to Petru czy ktoś z PO wypowiedział to każdy by miał bekę,a że z PIS to nie można? Piszesz ,,"Wielka" to nie nazwisko tylko przydomek. Też nie wiem co w tym śmiesznego.'' k***a,gdybym powiedział do Ciebie ssij mi Georg-a ,,dżordża'' tez byś by mi powiedział,że to przydomek i nie wiesz o co mi chodzi? No bez jaj.