18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poseł Jobbiku wyrzucił flagę UE z węgierskiego parlamentu

Baranejro • 2014-02-14, 13:20
Wczoraj poseł węgierskich narodowców z Jobbiku dr Tamas Gaudi-Nagy w czasie trwania posiedzenia węgierskiego parlamentu wyrzucił przez okno flagi Unii Europejskiej znajdujące się na sali obrad. Członek Jobbiku stwierdził, że są to symbole kolonizacji Węgier i jego obowiązkiem było usunięcie ich. Jedna z flag znalazła się również w męskiej ubikacji. W całej akcji pomagał również inny poseł wybrany z list Jobbiku, a obecnie niezależny, Balazs Lenhardt




Kolejny kraj, który powolutku się przebudza. Albo u nas naprawdę nie jest źle (sic!) albo potrzebujemy konkretnego wpie**olu, żeby podnieść dupy z foteli i ruszyć pohybel sQrwysynom :jezdziec:

NastyRascal

2014-02-14, 13:26
Węgrzy są dużo bardziej świadomym narodem od nas.

Pravicow

2014-02-14, 13:35
Co oni zrobili... Idioci, przecież UE to jedyna szansa na jedność i solidarność w Europie.

Co wam się nie podoba w UE!?

Ja przykładowo uwielbiam to, że muszę płacić podatek za to, iż pracuję; poprawia mi się humor, gdy myślę o tym, że leniwe ścierwa są utrzymywane z mojej pensji...

Jak może wam się nie podobać to, że oni chcą, aby każdy był równy?
Co z tego, że jestem po studiach i ciężko haruję.
Chciałbym, aby każdy idiota po zawodówce (oczywiście, nie każdy po zawodówce to idiota, ale w większości tak) zarabiał tyle co ja!

Suwerenności i niezawisłość? Po co nam to! Przecież UE powinna być wielkim państwem federacyjnym, jesteśmy obywatelami Świata! Naprawdę nie przeszkadza mi to, że muzułmanie nas wyzyskują i przejmują powoli nasz świat, szanujmy naszych braci! :)

Macie coś do homosiów!? Debile. Przecież rodziny homoseksualne są takie same jak rodziny hetero; nie widzę nic złego w tym, że obok pokoju dziecka jego dwóch tatusiów będzie się rżnęło w tyłek - bądźmy tolerancyjni.

Miliony euro marnuje się na walkę z globalnym ociepleniem? Nie szkodzi, co z tego, iż już dawno udowodniono, że tak naprawdę nie ma takiego zjawiska, tj. jest, ale jest ono naturalne...
Dajmy zarobić urzędnikom! :D

Zjednoczona Europa - "Das ist mein Wunsch" - A. Hitler

kustoszpan

2014-02-14, 13:50
Baranejro napisał/a:

Albo u nas naprawdę nie jest źle (sic!) albo potrzebujemy konkretnego wpie**olu, żeby podnieść dupy z foteli i ruszyć pohybel sQrwysynom :jezdziec:




quang-dat

2014-02-14, 13:57
Za kilkanaście lat będzie ciekawie na ulicach Europy, możemy być tego pewni. Młodzi Polacy powinni się szkolić, kształcić i trenować, aby móc wtedy zakładać i zarządzać karnymi obozami dla lewactwa i wszelkiej maści komuchów za doprowadzenie Europy do takiego stanu :pejcz: Będzie się działo- duży kryzys ekonomiczny, rzesze ciapatych na Zachodzie, wk***ienie rodowitych mieszkańców, słabnąca Rosja, szybko wzrastający w Europie antysemityzm i rozpadająca się UE :terror: Bańka wk***ienia niedługo pęknie.

Dorquba

2014-02-14, 15:59
Uprzedziłeś mnie ze wrzutą :) Piwo dla posłów Jobbiku, oni są na trzecim miejscu na Węgrzech, my na trzecim miejscu mamy palikociarnie.

Oczywiście że wyj***ne do "polityka i religia" gdzie nikt tego nie przeczyta.