18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pościg za pijanym kierwowca

slimmite • 2016-11-28, 21:29
Dopiero we wtorek do prokuratury zostanie doprowadzony 35-latek z gminy Firlej, który wczoraj po południu uciekał przed policjantami z Lubartowa. Nie reagował na dawane mu znaki do zatrzymania się, stwarzał też olbrzymie zagrożenie na drodze krajowej nr 19. W okolicach Kocka, po kilkunastu kilometrach szaleńczej ucieczki zjechał na polne drogi, gdzie jadąc blisko 100 km/h staranował radiowóz.


Potem usiłował uciekać pieszo, nawet oddane przez funkcjonariuszy starzały nie ostudziły jego zapału do ucieczki. W końcu został zatrzymany i obezwładniony. Jak się okazało, 35-letni mieszkaniec gminy Firlej miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna wciąż trzeźwieje w policyjnej celi.

Jak nas poinformowano, mężczyzna usłyszy najprawdopodobniej trzy zarzuty. Pierwszy dotyczy kierowania samochodem pod wpływem alkoholu, drugi czynnej napaści na policjanta trzeci z kolei spowodowania zagrożenia katastrofy w ruchu drogowym. Łącznie grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Od jutrzejszego przesłuchania w prokuraturze zależy również, jakie środki zapobiegawcze będą zastosowane wobec mężczyzny.

żródło : lublin112

akcja właściwa od 0:25



[/b]

mygyry

2016-11-28, 21:33
Skoro po strzałach ostrzegawczych nadal sp***alał, to powinni go spowolnić strzałem w głowę

W............R.

2016-11-28, 22:14
Zatrudnili fantastico do pisania tytułów filmów na YouTube... Boże... Ludzie... Ludzie!!!

Ganjah

2016-11-29, 01:48
Hehe czynna napaść na policjanta oczywiście nie miała miejsca, ale te k***y jak zwykle zmyślają, komunistyczne ścierwa.

mygyry

2016-11-29, 07:48
Ganjah napisał/a:

Hehe czynna napaść na policjanta oczywiście nie miała miejsca, ale te k***y jak zwykle zmyślają, komunistyczne ścierwa.


Ganjah,
Oczywiście pijany facet, który uciekał i nie reagował na strzały na pewno nie szarpał się z policjantami i oczywiście z kulturą się wysławiał, idź ty lepiej z tym swoim JP z powrotem przed blok pluć pod ławkę...

Wiewór

2016-11-29, 09:06
Ale po co policjant oddaje starzały ostrzegawcze skoro nie strzela? przecież to jest kompromitacja prawa. Bandyci powinni mieć świadomość, że jak policjant wyciąga kopyto to mu zostało na położenie się na glebie tyle czasu ile zajmuje przeładowanie i wycelowanie. Jak nie zdąży to do piachu.

voidinfinity

2016-11-29, 14:08
mygyry napisał/a:


Ganjah,
Oczywiście pijany facet, który uciekał i nie reagował na strzały na pewno nie szarpał się z policjantami i oczywiście z kulturą się wysławiał, idź ty lepiej z tym swoim JP z powrotem przed blok pluć pod ławkę...



Tobie to się myli czynna napaść z utrudnianiem zatrzymania.

Jak już to czynną napaścią może być staranowanie radiowozu.

mygyry

2016-11-29, 20:10
voidinfinity, Nie że myli, ale nie można u takiego delikwenta wykluczyć, że gdy został dogoniony nie zaatakował funkcjonariuszy w akcie desperacji (bo jakie zachowanie było mocno desperackie), co jest czynną napaścią

arturek_w

2016-11-29, 23:26
Był w szoku więc mógł kogoś uderzyć - a to sadistic w końcu... więc... niiicccc siieeee nieeeeeee staloooooo .. taaak od dziś tylko wspaniałe komentarze...

Kadan

2016-11-30, 10:05
Wesoło macie w tym Lublinie :amused:

voidinfinity

2016-11-30, 11:35
mygyry napisał/a:

voidinfinity, Nie że myli, ale nie można u takiego delikwenta wykluczyć, że gdy został dogoniony nie zaatakował funkcjonariuszy w akcie desperacji (bo jakie zachowanie było mocno desperackie), co jest czynną napaścią



Na podstawie notatki prasowej nie można wykluczyć, ale potwierdzić też nie :amused:

Maxi96

2016-11-30, 13:42
Ah Lubartów miłe miasteczko, odbywałem tam praktyki w leśnictwie.

Muszę przyznać że lubią tam sobie popić. :idzwch*j:

czuczmen

2016-11-30, 15:54
"Nie reagował na dawane mu znaki" ja przeczytalem tak: Nie reagowal na drewniane mu znaki :D

Veliturałkę

2016-11-30, 16:01
Moje rodzinne strony :) Jak miło w końcu o nich poczytać w internecie :D

kalijanek

2016-11-30, 16:28
o i za to to ja mogę wypić