18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Porwany hinduski żołnierz pobity i zastrzelony

Jesse.Pinkman • 2023-09-22, 21:05
Hinduskie dzikusy w akcji. Źródło.

modified1

2023-09-22, 21:24
No i tak sie życie toczy w dzikich krajach. Ktoś przypomni ilu inżynierów i magistrów przybyło do nas od tamtego roku? xDDDD

reflexchudegobyka

2023-09-22, 21:28
Dzielny żołnierz.

Przetrwałby kijoterapię, ale gdy spluwa wchodzi w rachubę to już nie ma zmiłuj.

Za dużo amunicji poszło na te małe hinduskie ciałko za to można by było 10 niggerów/inżynierów w potylicę załatwić.

flejtuch

2023-09-22, 21:29
Nie pokazujecie tego Holland bo będzie chciała kręcić film...

Musashi_Miyamoto

2023-09-22, 21:39
modified1 napisał/a:

No i tak sie życie toczy w dzikich krajach. Ktoś przypomni ilu inżynierów i magistrów przybyło do nas od tamtego roku? xDDDD



muzułmanów? Na pewno nie tyle ile w gówno aferze P0 które razem z EPP w Parlamencie Europejskim ściąga muslimów milionami do Europy. Ewidentnie zwycięstwo PO w najbliższych wyborach spowoduje że już za 1 rok w lato będziemy mieć swoje lampeduzy.

adamz80

2023-09-23, 01:57
flejtuch napisał/a:

Nie pokazujecie tego Holland bo będzie chciała kręcić film...



Wszędzie te PiSoJeBcY
Gościu szczęśliwy z kary a wy wszędzie musicie się wjeBaĆ

modified1

2023-09-23, 03:21
Musashi_Miyamoto napisał/a:

muzułmanów? Na pewno nie tyle ile w gówno aferze P0 które razem z EPP w Parlamencie Europejskim ściąga muslimów milionami do Europy. Ewidentnie zwycięstwo PO w najbliższych wyborach spowoduje że już za 1 rok w lato będziemy mieć swoje lampeduzy.



Z tego co widze po opisie filmu to hindusi nie muslemy

Zulu-Gula

2023-09-23, 07:04
modified1 napisał/a:

No i tak sie życie toczy w dzikich krajach. Ktoś przypomni ilu inżynierów i magistrów przybyło do nas od tamtego roku?


Dane dotyczące liczby zezwoleń na pracę, nie obejmują przyszłych inżynierów, którzy po otrzymaniu wiz studenckich rozpłynęli się w powietrzu.
W pierwszej połowie 2023 roku przybyło ich jeszcze więcej, prym wiodą niezmiennie aktorzy z Bollywood. ;-)





flejtuch napisał/a:

Nie pokazujecie tego Holland bo będzie chciała kręcić film...


Gardzę tym bagnem jakim stała się polityka w ciągu ostatnich lat. Sram na tą całą Holland, ale żeby mieć prawo głosu trzeba najpierw obejrzeć jej film, a nie tępo wierzyć w to, co inni mówią.
Szczerze, gnojenie tej baby to kolejny odwracacz tematu od spraw, które mogą zaszkodzić rządowi.
Jak tak bezgranicznie wierzysz swoim idolom, którzy powoli zaczynają gubić się w swoim przekazie, posłuchaj tego:


pyotreck

2023-09-23, 07:54
To jest film z granicy polsko białoruskiej. Tak polscy pogranicznicy zabijają lekarzy z Bangladeszu.

zdun

2023-09-23, 09:29
Czy to trailer tego filmu Holland?

Zulu-Gula

2023-09-23, 10:37
zdun napisał/a:

Czy to trailer tego filmu Holland?


@zdun, a ty leczysz się, czy tak od urodzenia trzymasz ze swoimi i nie umiesz przyjać konstruktywnej krytyki wyrażonej powyżej?
No k***a już nie wytrzymam, nie lubię tej całej Holland, nie przemawiają do mnie jej poprzednie filmy, ale do ch*ja, jaką to trzeba być amebą, żeby wypowiadać się o czymś czego się nie widziało?

Wyprzedzam, nie pójdę do kina, bo "kino" mam w telewizji rządowej, a Holland ze swoim filmem jest zbawieniem w dobie kompromitacji jaką jest afera wizowa.

- Będziemy pluć na ten film, może ciemny lud nie zorientuje się, że jesteśmy w ciemnej dupie.

Pozdrawiam wszystkich oszołomów, bo zdaję sobie sprawę, że głupota nie boli.

(Nie obchodzi mnie Tusk, ani cała nieudolna opozycja,bo od ośmiu lat rządzi kto inny).

Musashi_Miyamoto

2023-09-23, 11:55
Zulu-Gula napisał/a:

Dane dotyczące liczby zezwoleń na pracę, nie obejmują przyszłych inżynierów, którzy po otrzymaniu wiz studenckich rozpłynęli się w powietrzu.
W pierwszej połowie 2023 roku przybyło ich jeszcze więcej, prym wiodą niezmiennie aktorzy z Bollywood.
Gardzę tym bagnem jakim stała się polityka w ciągu ostatnich lat. Sram na tą całą Holland, ale żeby mieć prawo głosu trzeba najpierw obejrzeć jej film, a nie tępo wierzyć w to, co inni mówią.
Szczerze, gnojenie tej baby to kolejny odwracacz tematu od spraw, które mogą zaszkodzić rządowi.
Jak tak bezgranicznie wierzysz swoim idolom, którzy powoli zaczynają gubić się w swoim przekazie, posłuchaj tego:



Hindusi to nie groźni. Nie ma z nimi żadnych problemów na obczyźnie bo oni nie umieją się bić.

pyotreck

2023-09-23, 14:34
Zulu-Gula napisał/a:

@zdun, a ty leczysz się, czy tak od urodzenia trzymasz ze swoimi i nie umiesz przyjać konstruktywnej krytyki wyrażonej powyżej?
No k***a już nie wytrzymam, nie lubię tej całej Holland, nie przemawiają do mnie jej poprzednie filmy, ale do ch*ja, jaką to trzeba być amebą, żeby wypowiadać się o czymś czego się nie widziało?
Wyprzedzam, nie pójdę do kina, bo "kino" mam w telewizji rządowej, a Holland ze swoim filmem jest zbawieniem w dobie kompromitacji jaką jest afera wizowa.
- Będziemy pluć na ten film, może ciemny lud nie zorientuje się, że jesteśmy w ciemnej dupie.
Pozdrawiam wszystkich oszołomów, bo zdaję sobie sprawę, że głupota nie boli.
(Nie obchodzi mnie Tusk, ani cała nieudolna opozycja,bo od ośmiu lat rządzi kto inny).



Coś czuję że nad łóżkiem obok plakatu Agusi h. na kolankach wujka Bieruta wisi portret Donalda

Zulu-Gula napisał/a:

@zdun, a ty leczysz się, czy tak od urodzenia trzymasz ze swoimi i nie umiesz przyjać konstruktywnej krytyki wyrażonej powyżej?
No k***a już nie wytrzymam, nie lubię tej całej Holland, nie przemawiają do mnie jej poprzednie filmy, ale do ch*ja, jaką to trzeba być amebą, żeby wypowiadać się o czymś czego się nie widziało?
Wyprzedzam, nie pójdę do kina, bo "kino" mam w telewizji rządowej, a Holland ze swoim filmem jest zbawieniem w dobie kompromitacji jaką jest afera wizowa.
- Będziemy pluć na ten film, może ciemny lud nie zorientuje się, że jesteśmy w ciemnej dupie.
Pozdrawiam wszystkich oszołomów, bo zdaję sobie sprawę, że głupota nie boli.
(Nie obchodzi mnie Tusk, ani cała nieudolna opozycja,bo od ośmiu lat rządzi kto inny).



Coś czuję że nad łóżkiem obok plakatu Agusi h. na kolankach wujka Bieruta wisi portret Donalda

IWNOA

2023-09-24, 00:39
modified1 napisał/a:

No i tak sie życie toczy w dzikich krajach. Ktoś przypomni ilu inżynierów i magistrów przybyło do nas od tamtego roku? xDDDD



co to "xDDDD"?