18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Porwali 14-latkę. Skończyła jako mięso w kebabie

Pater patriae • 2013-12-27, 16:56
Znalezione w necie.



14-letnia Charlene Downes zniknęła w 2003 roku. Policja jest przekonana, że została porwana i zamordowana przez gang handlarzy nieletnimi seks-niewolnikami.

Policji udało się ustalić, że przed śmiercią była gwałcona nawet przez stu mężczyzn. W końcu jej ciało trafiło do maszyny mielącej mięso na kebaby i hamburgery w lokalnym punkcie sprzedającym jedzenie na wynos.

W 2007 roku o zamordowanie Charlene oskarżono dwóch mężczyzn - Iyada Albattikhi i Mohammeda Reveshi, ale zostali uniewinnieni. Wystąpili do sądu o odszkodowanie za bezpodstawne aresztowanie i otrzymali sześciocyfrową kwotę.

Tomcato

2013-12-27, 19:10
Jesteś tym co jesz :D

Catacombe

2013-12-27, 19:15
Albo źródło, albo ch*j w dupę autorowi

modzgi

2013-12-27, 19:17
skoro znani z imienia i nazwiska to czemu nikt ich jeszcze nie odj***ł?

Prometheus_Coprophagus

2013-12-27, 19:24
Catacombe napisał/a:

Albo źródło, albo ch*j w dupę autorowi



Cytat:

Following the decision to start treating Downes disappearance as a murder, there were a number of arrests in the case. In 2007 two men were put on trial. The prosecution alleged at Preston Crown Court that Charlene Downes, 14, was killed by Iyad Albattikhi, 29, a Jordanian immigrant and owner of a food shop in Blackpool. His business partner and landlord, Mohammed Reveshi, 50, was accused of disposing of her body. According to the prosecution, the defendants had sex with Downes. The prosecution alleged the men spoke of disposing of her body by putting it in kebabs sold from a fast food cafe. The jury failed to reach a verdict, and at a re-trial the prosecution withdrew the charges. Both defendants were freed and given compensation for false arrest of around £250,000. There has not been another prosecution.

After a critical report by the Independent Police Complaints Commission, one of the detectives involved was found guilty of misconduct by Lancashire Police and told to resign, but the Police Arbitration Tribunal overturned the decision.


Źródło: Disappearance of Charlene Downes - Wikipedia, the free encyclopedia


:mikolaj:

bimbastah

2013-12-27, 19:26
Zapewne nasygnale.pl czyt. portal zjawisk paranormalnych.
Chociaż taka sprawa była jakiś czas temu.

I tak najbardziej rozj***ł mnie artykuł na tym portalu o tym że u ruskich porywają bezdomnych i kręcą z nich kebaby :lol:

P.S. dobry deal...ciśniemy na solarium,wyjeżdżamy do anglii i podajemy się za ciapaków,łapiemy jakieś dupy,walimy je w czoko a później wszystkiego się wypieramy i dostajemy 250.000 funtów nagrody! k***a dobry interes.

Seboolek

2013-12-27, 19:42
Czasami mam ochotę wziąć mój wielki nóż myśliwski, załozyć kominiarkę, ubrać się na czarno i mordowac nocą takich sk***ysynów by rano obudzić się rześki i szczęśliwy po czym kolejnego wieczora powtórzyć akcję. Długo by zeszło aż w koncu by mnie dorwali bo, jest noc, człowiek ubrany na czarno w kominiarce jest nie do rozszyfrowania. Nóż mysliwski jest duży i bez problemu przebije ofiare na wylot. Szybkie zadawanie ciosu, bez zbednego pie**olenia, zwykła egzekucja by ofiara nie miała czasu nawet wypuścić z ust powietrza. Truchło przeciagnąć w miejsce gdzie od tak go nie zobaczysz, po to byś miał czas zniknąć z miejsca zdarzenia. Przecież to jest takie proste.... troche inwencji i to ciapaci zamienia się w zwierzynę.

longmanslownik

2013-12-27, 19:43
Pewnie czegoś nie zrozumiałem, ale mam rozumieć, że policja kupiła sobie kebaba i na podstawie kebeba ustalili ile razy ją zgwałcili?

imek

2013-12-27, 19:51
@up
też się zastanawiam na jakiej podstawie po takim czasie USTALILI, że przed zmieleniem zgwałciło ją 100 facetów..

avalanch

2013-12-27, 20:15
Dlatego te ciapate k***y trzeba tępić jak karaluchy

Sn...........ol

2013-12-28, 11:42
Wczoraj jadłem kebaba i jakiś dziwny smak miał..

daunte

2013-12-28, 14:15
@bimbastah 25.000 funtów*

Coraz bardziej zniechęcam się do kebsów przez tych sk***ysynów...

lobominator

2013-12-28, 18:43
To nie może być k***a prawda.
Przecież to się w głowie nie mieści.