18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Pobity Egipcjanin walczy o życie w Gdańsku

ejsmonda1929 • 2016-04-25, 18:34
"W niedzielę rano w centrum Gdańska pobito obywatela Egiptu. Mężczyzna trafił w bardzo poważnym stanie do szpitala, gdzie walczy o życie. Policja o sprawie dowiedziała się od pracowników szpitala, gdzie przewieziono rannego.

O sprawie poinformował nas jeden z czytelników. Wedle jego słów do pobicia doszło niedaleko budynku LOT-u około godz. 6 rano w niedzielę. Policja nie zdradza szczegółów sprawy.

- W niedzielę przed południem pracownicy szpitala poinformowali nas o tym, że rano przywieziono do nich nieprzytomnego mężczyznę. Wszczęte zostało już postępowanie w kierunku uszkodzenia ciała. Zabezpieczamy monitoring i prowadzimy czynności mające ustalić przebieg zdarzeń - mówi Lucyna Rekowska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, mężczyzna - obywatel Egiptu - trafił na OIOM jednego z gdańskich szpitali. Wedle słów naszego czytelnika, który poinformował nas o sprawie, został on uderzony przez napastnika, po czym upadł i uderzył głową o chodnik. Jego stan jest poważny.
;-)

Halman

2016-04-25, 18:39
oby to info dotarło do islamistów - w tym dziwnym kraju czeka cię srogi wpierdól bez taryfy ulgowej (multikulti nie działa)- wybór należy do ciebie.

woofer51

2016-04-25, 18:43
Tak bardzo nie jest mi przykro...

binladden

2016-04-25, 19:14
Ale i radocha. Typa co mu naj***ł złapią i wsadzą, a faraonowi jeszcze odszkodowanko wpadnie. Ale ogólnie fajna inicjatywa.

nelbox

2016-04-25, 19:17
to jest właśnie ten upośledzony "patriotyzm". Przypie**olić np. studenciaku, który płaci za studia i nikomu nic złego nie robi, ale jak już przyjadą przykładowo Czeczeni, którzy będą tłuc Polaków i zbierać haracz, to te tchórzo-patrioci nic takim nie zrobią.

t1ger_delta

2016-04-25, 19:26
Seba-komando atakuje. Nie wiem czy dobrze czy źle bo nie wiem co egipcjanin odpieprzał. Jak się dowiem to ocenię.

Cyrk

2016-04-25, 19:41
Jak znam życie to się dwóch typów ze sobą spięło jak to w życiu czasem bywa, ale lewackie szmatławce muszą z tego zrobić "rasistowski atak". Bo sytuacja w której dostał w pysk za chamstwo, a nie kolor skóry wam się lewackie k***y w palnikach nie mieści, co?

Organista

2016-04-25, 19:53
Ej no ludzie, uczmy się segregować śmieci. Nie każdy ciapaty w naszym kraju lub też w Związku Sowieckim Europy jest zły.
Nie o to chodzi, żeby lać wszystkich jak popadnie.
Są obcy, którzy są zasymilowani, pracują, zakładają rodziny, są dobrymi mężami, ojcami i obywatelami.
U nas póki co nie ma tego ścierwa "śmiecia ludzkiego" (JKM), które napływa do Europy.
Więc nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora, bo stereotypy są do dupy: "Polak złodziej, Polak alkoholik" ... uciekam, bo koledzy na piwo wołają ;)

lapps

2016-04-25, 20:56
serce rosnie

bleblebator1

2016-04-25, 21:26
Gdyby był niewinny, szechterowa dawno by się rzuciła jak pies na sukę. A tu cisza

stalowalowa

2016-04-25, 21:35
@bleblebator1
Nawet jakby zabił po drodze kilkanaście osób maczetą do arbuzów, media przedstawiłyby jego pobicie jako akt ksenofobii narodowców albo kiboli.

Mityczny_S

2016-04-25, 22:10
Jest mi z tego powodu bardzo ale to baaaardzo wszystko jedno.