18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

~Angel

2014-09-17, 13:16
0 piw i na głównej? - sadol się sprzedał


Zawsze chciałem to napisać :krejzi:

Nutzz

2014-09-17, 13:22
k***a, co za dużo to niezdrowo.

Dodaję do ignorowanych.

Co...........an

2014-09-17, 13:26
jak wyżej

InnyName

2014-09-17, 13:31
nawet nie będę oglądał :p

Ha...........ng

2014-09-17, 13:33
k***a, kto jest takim idiotą, że dał piwo i przez co cały misterny plan poszedł w p*zdu? :homer:


@edit nurgle, k***a boga w sercu nie masz, ze dałeś za to piwo? Jeśli kochasz sadola, to już nigdy więcej nie dasz im piwa. Idź teraz w ramach pokuty 10 razy zwalić na widok baby z ku*asem

neo_1995

2014-09-17, 13:54
Prowadzący też matury z chemii by nie zdał (kwestia kaca, mol).

Himmler

2014-09-17, 13:54
Hacerking napisał/a:

k***a, kto jest takim idiotą, że dał piwo i przez co cały misterny plan poszedł w p*zdu? :homer:


@edit nurgle, k***a boga w sercu nie masz, ze dałeś za to piwo? Jeśli kochasz sadola, to już nigdy więcej nie dasz im piwa. Idź teraz w ramach pokuty 10 razy zwalić na widok baby z ku*asem



Tylko, że to nie jest pokuta tylko nagroda :amused:

Te85De

2014-09-17, 13:55
Poza postawieniem piwa powinna być opcja "jebnij sucharem" żeby gówna tego typy nie zalewały głównej ! ch*j w dupę z takim sadisticem, kiedyś na głównej były same wyselekcjonowane ładnie filmy, a teraz syf i śmietnik, biorą jak leci ... !

herschel

2014-09-17, 14:10
Mol jednostką masy, kac jest przez odwodnienie japie**ole prawdziwy geniusz prowadzi ten program

szachu44

2014-09-17, 14:15
Angel napisał/a:

0 piw i na głównej? - sadol się sprzedał


Zawsze chciałem to napisać :krejzi:



Sadol sprzedał się już dawno, właścicielem portali jest obecnie ekipa, która stworzyła demotywatory. Dlatego polityka portalu się zmieniła również.

Harlem

2014-09-17, 14:18
0:48 "Co to jest proton? Taki proszek jakiś?"

Nawet na wakacjach, podczas chwili relaksu, myśli o swojej roli gospodyni domowej ;-) BRA-WO!

TC...........RM

2014-09-17, 14:27
Jednej rzeczy nie rozumiem. Powiedzmy te 30% osob nie zdalo matury i to wedlug ludzi jest jakas porazka systemu edukacji? U mnie na wydziale pierwszy rok informatyki zalicza maksymalnie 20% studentow i nikogo to nie dziwi. Od kiedy to 100% musi odniesc sukces? Moim zdaniem zdawalnosc matury na poziomie 20-30% powinna byc zadowalajaca.
Ludziom juz doslownie popie**olilo sie w glowach i co drugi teraz chce magistra robic...Studia powinny byc elitarne. Malo to innych mozliwosci rozwoju? Lpeiej byc dobrym kucharzem lub elektrykiem niz gownianym magistrem. Teraz wszyscy maja parcie na uczelnie wyzsze i pozniej sie dziwia, ze pracodawcy sobie ich dyplomami podcieraja dupe.

Gdyby nie obnizanie poziomu edukacji to wiekszosc tych maturzystow i magistrow by jeszcze w gimbazie siedziala :)

Gdybym ja byl ministrem edukacji to bym nalozyl limit zdawalnosci matury. Po pierwsze zdawalnosc od 60% a po drugie z tych co zaliczyli tylko gorne 10% by uzyskalo mature :) No i zlikwidowal bym mature podstawowa z matmy i zwiekszyl zakres materialu z matmy rozszerzeonej az do analizy. Co to za maturzysta co nie rozwiaze prostych rownan rozniczkowych! Nasi rodzice sobie radzili z analiza to i mu powinnismy sobie radzic! :)

ArtemVII

2014-09-17, 14:59
Od kiedy mol to jednostka masy :O ?