18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niesamowity 9latek

Cormacze • 2014-09-24, 00:08
Pietro Tomaselli przenosi się z Anderlechtu Bruksela do AS Romy. Trzeba jednak dodać, że belgijski zawodnik jest niespełna dziewięcioletnim chłopcem
Belg znalazł się na celownikach wielu europejskich klubów, w tym m.in.: Realu Madryt, AC Milanu czy Barcelony. Ojciec zawodnika w porozumieniu z chłopcem zdecydował się jednak na przenosiny do stolicy Włoch.

- Zostaliśmy dobrze przyjęci przez klub. Powiedzieli mi, że Pietro może być lepszy od Maradony - zdradza ojciec piłkarza

arturo1988

2014-09-24, 21:20
niedzielny_stefan napisał/a:



Po pierwsze ładny oksymoron (talent afrykańskiego pochodzenia?). Po drugie, podałeś przykład Adu, a ja widziałem takie filmiki z Ronaldinho, Messim czy piłkarzami, którym z kolei wyszło. Dlaczego chłopakowi miałoby się nie udać? Nikt z niego Maradony nie robi chociaż jego wzrost już osiągnął.



Napisałem amerykanin afrykańskiego pochodzenia, nie wiem co Cie w tym dziwi. A tak w ogóle to chyba czytać ze zrozumieniem nie umiesz. O Maradonie przeczytałem w temacie, ja tego nie wymyśliłem. Ja mu życzę jak najlepiej tylko chodziło mi że jeśli od najmłodszych lat będzie mu się wmawiało że jest najlepszy to z niego nic nie będzie. I oto mi w tym wszystkim chodziło.

Siwer

2014-09-24, 21:46
Ma dopiero 9 lat może się jeszcze dużo zdarzyć zanim trafi do bardziej znanego klubu.

qwerq221

2014-09-24, 22:27
PeterZ napisał/a:

Eeetam pie**olenie, że dobry - jakby ze mną grał to bym mu taką kosę wyj***ł, że nie byłoby co zbierać. :P



Ha ha o k***a rozj***łeś mi nerki :-D
Tak przeczytałem ten komentarz i jakoś mnie nie ruszył... oglądam dalej... i nagle dociera do mnie, że to 9latek i w ch*j się prawie posrałem ze śmiechu :ok: