18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Marokańczyk w Darłówku ranił 3 osoby

pa...........uj • 2015-09-13, 23:40
z dzisiejszej nocy, pare godzin temu


W nocy z soboty na niedzielę doszło do zranienia scyzorykiem dwóch mężczyzn i kobiety. Policja wskazuje, że czynu dopuścił się 34-letni Marokańczyk.

Wiadomo, że Marokańczyk przebywa w Polsce legalnie i mieszka w Jastrzębiu Zdroju. Do Darłowa przyjechał na spotkanie firmowe, a wieczorem wyszedł do jednego z lokali.

- Z naszych ustaleń wynika, że 34-latek bawił się w jednym z darłowskich lokali z 45-letnią Polką, której towarzyszyli dwaj krewni - relacjonuje sierż. sztab. Maciej Świętosławski, policjant ze Sławna. - W pewnym momencie cała czwórka wyszła na zewnątrz i tam doszło do nieporozumienia. Marokańczyk wyjął scyzoryk i ranił jednego z mężczyzn w udo i łokieć, a drugiego w głowę. Kobietę - w brzuch i pierś. Życiu poszkodowanych nic nie zagraża. Mężczyźni wypisali się ze szpitala w Koszalinie na własne żądanie. Kobieta przeszła w nim zabieg chirurgiczny.

Policjant dodaje, że 34-latek z Maroka był pod wpływem alkoholu. Podaje, że cztery godziny po zdarzeniu alkomat wskazł u niego 0,8 promila. Pobrano mu też krew do badań.

- Wstępnie obywatel Maroka zeznał, że bronił się przed napaścią - mówi sierż. sztab. Świętosławski. - Z drugiej strony mamy inną wersje wydarzeń.



W poniedziałek - sprawa ma być dalej wyjaśniana. Marokańczyk trafił do policyjnej izby zatrzymań, gdzie trzeźwieje. Policja mówi jeszcze, że najprawdopodobniej tłem nieporozumienia był zatarg o 45-letnią kobietę.

wstępnie zeznał, że bronił się przed napaścią, na zachodzie zeznałby, że atak był na tle rasowym i nic by mu nie zrobili, a tamci mieliby przej***ne

sirapacz

2015-09-14, 04:13
nie zebym go bronil, ale wieszanie z góry na nim psów bo to marokańczyk bez poznania prawdy jest bez sensu. w cale nie zdziwilbym sie jakby to ta podpita parka zaczela do niego startowac bo obcy.

edit: "w cale" ....litości... to chyba ta godzina

~DMT

2015-09-14, 06:50
art. 159 kodeksu karnego

Kto, biorąc udział w bójce lub pobiciu człowieka, używa broni palnej, noża lub innego podobnie niebezpiecznego przedmiotu, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8, więc nie czarujmy się - dostanie zawiasy, bo nie było poważnego uszczerbku na zdrowiu trwającego ponad 7 dni.

~Conscribo

2015-09-14, 11:38
MaszAyahuaskę napisał/a:

trwającego ponad 7 dni.



Taaa, bo cięcie scyzorykiem i zabieg chirurgiczny o którym pisali to się k***a zagoi w tydzień.

pa...........uj

2015-09-14, 13:44
sirapacz napisał/a:

nie zebym go bronil, ale wieszanie z góry na nim psów bo to marokańczyk bez poznania prawdy jest bez sensu. w cale nie zdziwilbym sie jakby to ta podpita parka zaczela do niego startowac bo obcy.

edit: "w cale" ....litości... to chyba ta godzina



wątpie, ale mimo wszystko zawsze będę w takiej sytuacji za Polakami, tym bardziej, że tamten użył noża,

sirapacz

2015-09-14, 14:14
a jesli ciebie by obstawily celem zaatakowania 3 osoby a masz scyzoryk - nie uzylbys go by obronic sie przed napastnikami? To ze kobieta oberwala to mnie akurat nei dziwi - kobiety zdziczały w tych czasach i wyrastają im jądra a faceci wygniatają swoje w rurkach prowadząc do ich zaniku.
jak mowilem - nie wiemy jak bylo. moze nie mial mozliwosci ucieczki, moze nei zdazyl, moze nie wierzył ze da rade uciec trójce napastników?

@MaszAyahuaskę ale wiesz, ze w Polsce jest jeszcze cos takiego jak obrona konieczna która nie wyklucza uzycia zadnego narzędzia by odeprzec atak?

pa...........uj

2015-09-14, 14:33
@up za dużo widziałem, słyszałem, czytałem, za dużo wiem żeby w to wierzyć, to są nożownicy i trzeba to napiętnować, czują się tutaj pewniej niz u siebie w kraju, wiem bo wiele razy widziałem, miałem doczynienia,
jeden mnie straszył czeczenem, że czeczen mnie zabije, jak kurdupla ciapatego chciałem sprowadzić do porządku bo sie rozpychał w klubie, a nikt nie zwrócił mu uwagi, każdy się bał jednego skrzata,
więc dopóki nie jest za późno, dopóki jeszcze w naszym kraju możemy sie czuć jak u siebie należy przeciwdziałać napływowi tego elementu

sirapacz

2015-09-14, 14:39
co do obrony kraju przed napływem islamistów się zgadzam, ale mowiac o tym konkretnym przypadku ataku - nie wiemy jak bylo a mnie po opisie wygląda to na samoobrone. Prokurator bedzie sobie nad tym lamal glowe - jego działka.

pa...........uj

2015-09-14, 15:21
dla mnie to jest atak, świadcza o tym chociażby rany, które odniesli Polacy,

~DMT

2015-09-14, 18:11
Conscribo, Musiałaby spędzić 7 dni w szpitalu, a już ją wypuścili więc będzie tak jak pisałem, a zabieg chirurgiczny (nie operacja, czyli nie doszło do przerwania ciągłości ścięgien, mięśni, jedynie skóry) to nic innego jak założenie kilku szwów, opatrunek i tyle.

Warchlak1920

2015-09-14, 18:56
sirapacz, Z jednej strony chłopie masz całkowitą racje, nie wiemy jak było, może muslin się bronił przed napaścią. Jednak od razu ciśnie mi się cytat wujka stalina "Jedna śmierć to dramat, milion to statystyka", no a w statystyce kolorowi leżą i kwiczą. A z trzeciej niech wielbiciele kóz wiedzą jak ich tu ugościmy w razie ich prób wprowadzenia swoich zwyczajów, za przeproszeniem ich kultury :-P . Wódką i wieprzowiną oraz soczystym wpie**olem, każdemu uczciwie po równo, a co nas nie stać 8-)

Mishon

2015-09-14, 19:32
Zawsze mam scyzoryk w kieszeni w ramach napaści 8)

bomba245

2015-09-14, 20:37
Tak to już jest. Jak czarny tobie coś zrobi to jest w ch*j niewinny.
A jak ty jemu coś zrobisz to nagle jesteś j***nym rasistą.
A zeznania mało co zrobią , najlepiej byłoby udowodnione jakiekolwiek nagranie ,
wtedy wszyscy przejrzeli by na oczy , jakie te j***ne ścierwo jest pod wpływem bądź nie.
Także.. :idzwch*j:

Brzydkii

2015-09-14, 21:31
Ładnie zmanipulowany artykuł. Wspomniane są tylko słowa Marokańczyka, że to on został napadnięty, a nie ma żadnego komentarza od tej trójki.
Podświadomie sugerują Wam, że to nożownik został zaatakowany i się bronił. A Wy jak młode pelikany to łykacie i już podświadomie piszecie tutaj, że może faktycznie się bronił. Nieźle.