18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak zwiększyć atrakcyjność mężczyzn w oczach kobiet

te...........ny • 2016-02-21, 21:41
Idealny materiał dla większości Sadoli,więc się k***a ogarnąć i na miasto,może w końcu zar*chacie-choć z drugiej strony kto chciałby pójść do łóżka z dziesięciolatkiem... :lodowka:

KillerLaugh

2016-02-21, 21:50
Bełkot! Prawdziwy mężczyzna nie buduje swojej fikcyjnej atrakcyjności, a już na pewno nie aby przypodobać się kobiecie. To urodzony drapieżnik i kiedy najdzie go ochota bierze to, co zwyczajnie należy do niego nie zważając na opór. Gorzej jeśli ta ubzdura sobie jakiś gwałt i sprawa trafi do prokuratury...

sard

2016-02-21, 21:54
DiCarpio napisał/a:

Bełkot! Prawdziwy mężczyzna nie buduje swojej fikcyjnej atrakcyjności, a już na pewno nie aby przypodobać się kobiecie. To urodzony drapieżnik i kiedy najdzie go ochota bierze to, co zwyczajnie należy do niego nie zważając na opór. Gorzej jeśli ta ubzdura sobie jakiś gwałt i sprawa trafi do prokuratury...


I po to mysiu-pysiu wymyślono moje ulubione połączenie - kominiarka, nóż i chloroform.
Biorę kiedy chcę, jak chcę i nie muszę słuchać całego tego pie**olenia... Co najlepsze lachony często, które już miałem przechodzą znów pod moim drzewem, z którego skaczę...

mygyry

2016-02-21, 22:14
Bądź bogaty a reszta sama przyjdzie