18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Porsche

bit123 • 2015-07-28, 00:54
Wyklepie się :mrgreen:

id...........an

2015-07-28, 18:26
zazdrosne ch*je w ciasnych mieszkankach i badziewnych używanych samochodach. wasze problemy siedzą w głowie

Blurey

2015-07-28, 18:28
Dudi4PolFr

Przeciętną klasę średnią, niską i średnio-wyższą NIGDY nie będzie stać na takie porshe, te klasy pracują na ten ułamek procenta, czyli jak to bardzo fajnie MaratHS wytłumaczył, na tych "debili". :) Tak działa świat. 99% ludzi robi na 1% ludzi i coraz bardziej się proporcja powiększa, bo pieniądz robi pieniądz, a bieda tylko może się pogłębiać.

1nsecure

2015-07-28, 19:38
Ten ból dupy w komentarzach mnie zabija. Naprawdę nie wiecie jaka zazdrość jest żałosna?
Nie mówię, że trzeba akceptować bylejakość i podporządkować jej swoje życie, ale... k***a, ja tam lubię moje sprane spodnie, pordzewiałą V6-tkę i nisko płatną pracę w której spędzam więcej czasu niż w domu. Forsy do trumny i tak nie zabiorę.

DestructionMen

2015-07-28, 19:46
Up

Tylko co to za życie j***ć do starości na kogoś i z bólem serca wydać hmm 6-8tyś na wakacje za granicą z rodziną RAZ w roku i odmawiać sobie wszystkiego co kosztuje więcej niż dniówka w robicie...

Siwy93

2015-07-28, 19:52
Jakbym miał kasy w brud to też bym się nie przejął.

Syn_Milionera

2015-07-28, 20:25
MaratHS napisał/a:


Bo debile nie boją się działać. Rozsądny człowiek się zabezpiecza, a jak rozkręca jakiś biznes to mały i lokalny, co jak nie trudno się domyśleć, zyski też są małe i lokalne. Debile się nie boją i ryzykują. Zobacz, że najlepsze/najładniejsze laski mają właśnie debile, bo nie boi się podejść i zagadać, a jak się nie uda to ch*j z tym j***ł ją pies, albo będzie ją gnębił aż ją złamie... Debil nie ma czegoś takiego jak poczucie wyzyskiwania, wstydu czy nieśmiałości, on po prostu działa i ma w dupie resztę.



Tak sobie to tłumacz. To jest inna rozszerzona wersja PRLowskiego myślenia że jak bogaty to debil i nakradł.

leoy

2015-07-28, 20:47
MaratHS napisał/a:


Bo debile nie boją się działać. Rozsądny człowiek się zabezpiecza, a jak rozkręca jakiś biznes to mały i lokalny, co jak nie trudno się domyśleć, zyski też są małe i lokalne. Debile się nie boją i ryzykują. Zobacz, że najlepsze/najładniejsze laski mają właśnie debile, bo nie boi się podejść i zagadać, a jak się nie uda to ch*j z tym j***ł ją pies, albo będzie ją gnębił aż ją złamie... Debil nie ma czegoś takiego jak poczucie wyzyskiwania, wstydu czy nieśmiałości, on po prostu działa i ma w dupie resztę.



No to kolega nam dał wykład, jak osiągnąć sukces w biznesie i miłości :) Po prostu trzeba być debilem, ja dodam od siebie, że jak taki debil ma jeszcze pochodzenie żydowskie, to już sukces murowany :D

Escove

2015-07-28, 22:06
MaratHS raczej chodziło Ci o pewność siebie a nie o debilizm.

pylaochos

2015-07-28, 22:19
MaratHS napisał/a:


Bo debile nie boją się działać. Rozsądny człowiek się zabezpiecza, a jak rozkręca jakiś biznes to mały i lokalny, co jak nie trudno się domyśleć, zyski też są małe i lokalne. Debile się nie boją i ryzykują. Zobacz, że najlepsze/najładniejsze laski mają właśnie debile, bo nie boi się podejść i zagadać, a jak się nie uda to ch*j z tym j***ł ją pies, albo będzie ją gnębił aż ją złamie... Debil nie ma czegoś takiego jak poczucie wyzyskiwania, wstydu czy nieśmiałości, on po prostu działa i ma w dupie resztę.



Tak z ciekawości, jesteś debilem? ;)

!Timon

2015-07-28, 22:38
MaratHS napisał dlaczego bogate debile są bogate pomimo bycia debilami a nie napisał, że każdy bogaty to debil.

Tłumaczyć jak debilom.

air_jordan_show

2015-07-28, 23:07
MaratHS napisał/a:


Bo debile nie boją się działać. Rozsądny człowiek się zabezpiecza, a jak rozkręca jakiś biznes to mały i lokalny, co jak nie trudno się domyśleć, zyski też są małe i lokalne. Debile się nie boją i ryzykują. Zobacz, że najlepsze/najładniejsze laski mają właśnie debile, bo nie boi się podejść i zagadać, a jak się nie uda to ch*j z tym j***ł ją pies, albo będzie ją gnębił aż ją złamie... Debil nie ma czegoś takiego jak poczucie wyzyskiwania, wstydu czy nieśmiałości, on po prostu działa i ma w dupie resztę.


dobrze gadasz ale z tym jezusem w podpisie to przesadziłeś

MaratHS

2015-07-29, 09:04
Być może debilizm pomyliłem z pewnością siebie, choć czasem jak biznesmeni ryzykują całym swoim dorobkiem aby rozkręcić następny biznes to aż na język się ciśnie - "debil". Biznesmeni mają inne priorytety, oni są nauczeni nie patrzeć na zdanie innych, choćby wszyscy mówili mu w koło, że niepotrzebnie pcha kasiore w jakiś gównobiznes, albo jakaś laska zlewała go ciepłym moczem. Z roli obserwatora taki biznesmen którego laska zlewa, a ten dalej do niej próbuje zagadać to jak takiego pana nazwiemy? zdesperowany? debil? a może to samozaparcie?... odpowiedzcie sobie sami.


@Syn_Milionera
A gdzie ja napisałem że się nakradł? To że Ty masz taki pogląd i próbujesz mi go podpisać nie oznacza, że ja twierdzę, że każdy bogacz to j***ny złodziej.


@air_jordan_show
A dlaczego przesadziłem? Zewsząd próbuje się nam wmówić, że życie jest największą wartością co jest błędne. Gdyby życie było największą wartością Jezus nie oddałby swojego życia za nas (o ile Jezus jest prawdziwy) ludzie nie ginęliby na wojnach, nie byłoby protestów, manifestacji czy strajków, bo życie jest największą wartością.
Największą wartością jest Idea. Nic tak nie jednoczy ludzi jak właśnie idea, ludzie oddawali życie za ideę, w ogóle całe nasze życie opiera się na niej. Gdyby nie idea nie byłoby samochodów i całego rozwoju technologicznego, bo naszym najważniejszym celem w życiu byłoby przeżycie.

drago_o

2015-07-29, 10:22
Tak apropo kiedyś jeden fajny nauczyciel na podstawach przedsiębiorczości powiedział nam(klasie), że aby rozkręcić duży biznes trzeba mieć charakter **uja :) i to się świetnie wpisuje w wypowiedź kolegi MaratHS

Recydywista

2015-07-29, 10:58
MaratHS napisał/a:


Bo debile nie boją się działać. Rozsądny człowiek się zabezpiecza, a jak rozkręca jakiś biznes to mały i lokalny, co jak nie trudno się domyśleć, zyski też są małe i lokalne. Debile się nie boją i ryzykują. Zobacz, że najlepsze/najładniejsze laski mają właśnie debile, bo nie boi się podejść i zagadać, a jak się nie uda to ch*j z tym j***ł ją pies, albo będzie ją gnębił aż ją złamie... Debil nie ma czegoś takiego jak poczucie wyzyskiwania, wstydu czy nieśmiałości, on po prostu działa i ma w dupie resztę.



najlepsze laski maja Ci "debile" bo maja w k***e kasy a szmaty leca na hajs, ot co.
Zycie nie jest najwieksza wartocia? to co jest ? pieniadz? no chyba cie poj***lo.

MaratHS

2015-07-29, 11:05
@Recydywista, Odsyłam Cię dwa posty wyżej do odpowiedzi jaką napisałem do air_jordan_show a może zrozumiesz co jest największą wartością (a przynajmniej ja tak uważam).

Choć nie generalizujmy, nie wszystkie kobiety to j***ne szmaty które tylko czekają aby zostać zabolcowane przez spasionego bogacza. Jest wiele rozsądnych a w dodatku ładnych kobiet, ale o takich się nie mówi no bo większą sensację i skok ciśnienia powodują puszczalskie szmaty.

drago_o Świetnie do ująłeś, właśnie o taki charakter ch*ja mi chodziło (oczywiście w nieco pozytywnym sensie).