18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Porozmawiaj z babcia..

Lu7yn • 2010-02-27, 21:29

2:24 :wodka: bezcenne
Coraz mniej takich ludzi :-/

Gandzialf

2010-02-28, 02:57
Lu7yn autor filmu wie ze umieściłeś to na Sadisticu ? Czy ściągnąłeś z jego kanału na YouTube ?

henryv

2010-02-28, 07:36
Szacunek dla starszej pani, tylko przykro mi że sie dorobiła wnusia debila :(

sylweeczek

2010-02-28, 08:06
k***a jaja sobie z babci robi... Moja po wylewie też zaczęła tak 'specyficznie' mówić, ale przez głowę mi nie przeszło, żeby sobie tak z niej żartować. I szczerze to staruszka nie ma racji, kiedyś wcale nie było lepiej niż teraz... A jak ktoś myśli że się mylę i chciałby się urodzić 80 lat temu to proszę bardzo... do przeżycia hitler, komuna i kij wie co jeszcze.
Wydaje mi się że na starość każdy wspomina lata młodości jako te lepsze i raczej nie ze względu jak to kiedyś było.
A ta babcia to jest mój nowy mistrz ciętej riposty:D A kiedy ty będziesz się żenić?

KaOeNDeI

2010-02-28, 08:54
świetna babcia! to że koles sobie robi z niej jaja to już świadczy o jego ćwierć-mózgu... 'teraz nie ma dobrych ludzi' ! daje do myślenia w ch*j ;] peace! i 200lat dla babci :)

Do...........io

2010-02-28, 10:01
a po wojnie międzi wsiamy stlrzelano do siebie

DunaYek

2010-02-28, 12:32
"teraz nie ma dobrych ludzi"

woord woooord

~Angel

2010-02-28, 12:49
Moim zdaniem ADMIN powinien skasować ten temat ze względu na szacunek dla tej starszej osoby. Jak dla mnie ten film ukazuje tylko głupotę wnuczka, babcia na 100% nie jest świadoma że jest nagrywana i wątpię aby chciała znaleźć się w internecie. Gówniarz zamiast posłuchać rad babci to się z niej nabija. ŻENADA!

"śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą"

Wiem, że na tym portalu nabijamy się z głupoty, niewiedzy, naiwności ludzi drwienie z osoby starszej nie świadomej tego że jest nagrywana, z wielkim doświadczeniem życiowym nie powinno być wizytówką tego portalu.

ecowy

2010-02-28, 13:36
kamerzysta to niejaki Sawa z nieistniejacej juz szczecinskiej grupy hip-hopowej Specnaz. Filmik wrzucony z pewnoscia bez jego wiedzy.

jacek.walcz

2010-02-28, 14:09
aż ślinka cieknie :D 1:08 :D

HezroX

2010-02-28, 15:54
k***a aż mi sie szkoda zrobilo ze babci nie mam :/ ale babcia ma racje i ja tez tak uwazam.. kiedys bylo inaczej, teraz zyjemy w ch*jowych czasach bo najgorsze jest to, że mamy pod nosem wszystko... ale tak naprawde nie mamy nic

ko...........67

2010-02-28, 18:45
Jesteście takimi cepami czy ja w waszych wypowiedziach nie dostrzegam ironii ?
Chłopak nie nabija się z babki, normalna rozmowa.
Pokazuje że z babcią można pogadać o wszystkim, moja babcia sama mi mówi takie rzeczy ostatnio o gandzi też mówiła.
To że z nią żartuje nie znaczy że się z niej nabija.
Oglądać do końca.

angel napisał/a:

, babcia na 100% nie jest świadoma że jest nagrywana i wątpię aby chciała znaleźć się w internecie



Upośledzony jesteś czy czytać nie potrafisz napisów na końcu ? :roll:
A nawet jeśli to cholernie poprawni się znaleźli film o Paulince też było usunąc przez wzgląd na jej rodziców.

marson

2010-02-28, 23:32
rozmawia normalnie bo z babcią tez idzie czasem troche pożartować... Głównie chodzi o umieszczenie tego w internecie-tu wnusio okazał sie zjebem....

Fajna babuszka... Kobiecina na pewno ucieszyła sie z tych 5 czy wiecej minut rozmowy.... a ten nagrał nieświadomą babcie i wrzucił w internet.... żenujące zachowanie.

ko...........67

2010-03-01, 07:28
A nuż chciał pokazać że z babcią też da się rozmawiać ?
Udowodnić że nie jedynie mohery stapają po naszym płaskim globie.
Pochwalić się taką babcią, on chyba ją lepiej zna niż wy (do jasnej cholery..) i umieszczając tytuł "dla jej pamięci" raczej udowadnia że nie zrobił tego dla żartu.
Macie z tym problem ?

To że chłopak się z nią śmieje nie znaczy że z niej.
marson napisał/a:

Fajna babuszka... Kobiecina na pewno ucieszyła sie z tych 5 czy wiecej minut rozmowy.... a ten nagrał nieświadomą babcie i wrzucił w internet.... żenujące zachowanie.



k***a zrobił to po jej śmierci..
I jeśli ktoś bliski Ci umrze raczej dla żartu nie wrzucasz filmów z nim w internet, jak już to z względów czysto nostalgicznych, być może liczył na opinie znajomych.
A debil jeden z drugim zuploaduje na jakiś serwis i się jarają domniemanym chamstwem wnuka. :roll:

marson

2010-03-01, 11:04
konio167 napisał/a:

k***a zrobił to po jej śmierci..
I jeśli ktoś bliski Ci umrze raczej dla żartu nie wrzucasz filmów z nim w internet, jak już to z względów czysto nostalgicznych, być może liczył na opinie znajomych.


hah.... Ze względów czysto nostalgicznych?? To bym zostawił dla siebie ten film i oglądał sam/ z rodziną / z przyjaciółmi (jeśli chce znać ich opinię) .... ok jesli tak rozumie wnuczek nostalgię po babci ... to gratuluję :-)

ko...........67

2010-03-01, 19:31
marson napisał/a:

ok jesli tak rozumie wnuczek nostalgię po babci ... to gratuluję



Nie napisałem nigdzie że to mądre, ale dlaczego od razu mówić że zrobił to dla żartu by zbijać z nieżyjącej babci.
Może co do nostalgi się zapędziłem jednak nie wiemy dlaczego to zrobił, sam napis "świętej pamięci" świadczy raczej o szacunku, jedni go okazują tak a inni zjadają wątrobe antylopy na spółe.