18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Porównanie przeglądarek do broni

BongMan • 2013-11-17, 01:52
Nie zabrakło naszego asa :D









Nameless

2013-11-18, 02:27
kamaz napisał/a:

@Nameless
apple i rozwój? jedynie marketing opracowali doskonale i sprzedali produkty znane od lat.


Co było tak znane od lat? PDA? PDA to gówno (sam miałem Palma m515 później dwa modele od HP), a kiedy Apple wypuszczał iPhone, to tylko takie urządzenia miały podobne możliwości.
Jakie tablety były przed iPadem, pamiętasz? Jak wyglądał ich interfejs i jakie miały możliwości?
Jasne, że Apple nie było w tych dziedzinach pierwsze, ale bądź co bądź znacznie wpłynęło na rozwój tego rynku. Nie oszukujmy się. Poza tym to urządzenia mobilne, a o komputerach i systemie Apple pewnie nie wiesz nic.


kamaz napisał/a:

GUI już na Unixa było nawet okienka zostały skopiowane najpierw przez apple później przez MS od apple.


Nie.
Poza tym GUI wymyślił Xerox, a Steve Jobs nawiązał z nim współpracę i tak powstał Lisa OS - pierwszy system operacyjny z GUI, dedykowany dla komputera Apple Lisa.

PS Gówno się znasz, to nie mędrkuj.

te...........1s

2013-11-18, 17:37
Nie wiem co ludzie widzą w tym Firefoxie, włącza się pół godziny a interfejs ma równie "wygodny" co IE.
Dotychczas używałem Opery, nawet mimo tego że, od kilku aktualizacji, nie wszystko mi na niej działa (np. Soundcloud się pierniczy). Ale o dziwo - na drugim kompie na Operze wszystko śmiga. Jest najbardziej wygodna ze wszystkich przeglądarek i przy zwyczajnym siedzeniu na necie, przy 3-5 otwartych zakładkach raczej nie ma problemu.
Jedynie jak przeglądam Allegro to jest jakaś masakra. Jak mam je otwarte w kilku zakładkach to już w ogóle. Ale na takie sytuacje mam Chrome w zapasie ;)