18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pa...........an

2012-09-18, 20:09
Te j***ne mahometańskie brudasy same sobie winne. Kilku debili zrobiło AMATORSKI film za psie grosze, który pewnie nie doczeka się nawet wydania płytowego bo jest najzwyczajniej w świecie ch*jOWY, a tłuszcza tych sp***olin Allaha zabija wszystkich białych, których tylko napotka, bo to "biali innowiercy z zachodu" są winni.
:samoboj:

Tak samo było parę lat temu z polowaniem na karykaturzystów, a wcześniej na autora "Szatańskich Wersetów".
A jak mi ktoś kiedyś powie, że Islam jest religią pokoju to jak nie pie**olnę w ten jego pusty łeb... :roll:

Simon2020

2012-09-18, 20:24
Niech Europa cierpi .. ale nie Polska . Tutaj takich by się wytępiło i przywróciło do porządku w błyskawicznym tempie . :jezdziec:

An...........kh

2012-09-18, 20:30
A wy dalej nie rozumiecie, w jaki sposób media manipulują informacjami... :facepalm:


Mr.Drwalu

2012-09-18, 21:16
Aa, wy wierzcie w to, że ten film był przez przypadek stworzony :-?

stalowyszczur

2012-09-19, 02:20
Amatorski film za psie grosze, taaaa, poczytaj jaki mieli budzet a potem klap jadaczka.

Zreszta przeciez to psy-op jak ch*j, trzeba byc slepym zeby tego nie wyczuc.
A te protesty to myslicie ze tak same z siebie wybuchly?

Pa...........an

2012-09-19, 07:03
stalowyszczur napisał/a:

Amatorski film za psie grosze, taaaa, poczytaj jaki mieli budzet a potem klap jadaczka.




Widziałem trailer tego crapu na youtube i jestem pewny, że budżet był niski. Zdjęcia słabe, aktorstwo i charakteryzacja tragiczne, a efekty na tle zielonej szmaty to normalnie śmiech na sali.
Gość, który stał za tym projektem ewidentnie chciał arabusów podk***ić, ale nie wiążmy tego z jakimiś teoriami spiskowymi, bo to pod paranoję podchodzi...
Podobno aktorzy dostawali 500$ za rolę i nawet nie wiedzieli, że będą występować w filmie "antyislamskim" (kwestie o Mahomecie zdubbingowano, co zresztą wyraźnie widać).

Zamieszki wybuchły parę miesięcy po opublikowaniu trailera na yt, bo jakaś islamska gazeta podchwyciła temat i wszystko rozdmuchała. Można oczywiście snuć teorie, że cynk redaktorom pismaka dali agenci z US&A, by zaognić konflikt amerykańsko-islamski, ale czy to nie jest niepoważne?

DarthV

2012-09-20, 10:16
A to że domniemany autor jest żydowskiego pochodzenia to oczywiście zbieg okoliczności.

Vato

2012-09-20, 10:32
@DarthV,

Reżyser wcale nie jest żydem, zwykła plotka, zresztą szybko obalona

ypsilanti

2012-09-20, 10:46
DarthV napisał/a:

A to że domniemany autor jest żydowskiego pochodzenia to oczywiście zbieg okoliczności.



Reżyser Nakoula Basseley Nakoula (Sam Bacile) to 55-letni kopt z Kalifornii.

Aktorka z tego filmu oskarżyła go, że oszukał ją przekonując, iż występuje w filmie przygodowym, którego akcja dzieje się na pustyni. Zarzuciła w pozwie, że twórcy filmu pogwałcili jej prywatność, użyli jej wizerunku bez pozwolenia i narazili na stres emocjonalny oraz niebezpieczeństwo utraty życia.
A przy okazji pozwała Google.

Może się okazać, że to to rola jej życia. :cry: :snajper2:

Antybozia666

2012-09-20, 10:50
A ja tam jestem za wojną z arabusami.... tylko taką totalną, z zabijaniem ludności cywilnej kobiet i dzieci, coś jak krucjata tylko z większym pie**olnięciem... tylko rafinerie i pola naftowe bym oszczędził bo na czymś jeździć trzeba :P albo chociaż najpierw wyjebmy ich na zbity ryj z europy...

stalowyszczur

2012-09-20, 10:57
Cytat:

Widziałem trailer tego crapu na youtube i jestem pewny, że budżet był niski



Wiesz, zalezy od punktu siedzenia w sumie. 5mln $ to moze dla ciebie low-budget, nie znam stanu twoich finansow. Dla mnie nie.

Kuriki

2012-09-20, 12:29
Antybozia666,
Ja to bym zbombardował w p*zdu.
Niby kiedyś siedzieli u siebie, a tylko ktoś włożył przysłowiowy kij w j***ne mrowisko.
A teraz dla bezpieczeństwa własnego najlepiej wyeliminować sk***ieli :nietoperz:

Ps. Islam to jest religia pokoju ale pokój jest wtedy gdy wszyscy we wszechświecie przestrzegają zasad tej religii.

anonymousm

2012-09-20, 14:45
Daj spokój z tym jaraniem się marginalnym zjawiskiem. Nawet w krajach islamskich protestuje mały procent ludności. Widzieliście zdjęcia z manifestacji i relacje filmowe? Przecież tych pajaców-fundamentalistów jest pod ambasadami mniej niż górników na Wiejskiej, tylko lepiej się napie**alają. Większość ludności muzułmańskiej robi facepalma, kiedy patrzy na tych pojebów, bo jeżeli większość byłaby za nimi, to starliby te wszystkie ambasady z powierzchni ziemi. A tak w rzeczywistości grupka się awanturuje, a reszcie jest wstyd.
Bo islam jest religiją pokoju. Poznałem wielu muzułmanów zarówno w Europie, jak w Afryce Północnej i powiedziałbym, że to są wspaniali ludzi. Kiedy moja żona była w Palestynie, wszyscy prosili ją tam: powiedz tym w Europie, że jesteśmy normalnymi, dobrymi ludźmi. Przekazuję więc dalej.

Ach, jeszcze jedno. Te zamieszki wybuchły dlatego, że islamiści (zwłaszcza salafiści) przegrali wybory w Egipcie i w Libii też odsunięto ich na boczny tor. Tym zamieszaniem próbują zdobyć tanią popularność jak Kaczyński miesięcznicami.
Więc jeżeli te mapły-fundamentaliści przegrali wybory, to znaczy, że wyborcy w krajach islamskich wyznają religię pokoju, do k***y nędzy. Bo nie popierają takich cyrków.

Kwejkii

2012-09-20, 19:16
Zabijanie niewinnych ludzi jest wbrew Islamowi, więc to Co oni robią nie jest popierane przez islam. :)