18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poranek po klubie gdzieś na prowincji

maxkulczyk • 2024-03-26, 17:26
Gość wypłaca knock-downy hurtowo :D


Lu...........i2

2024-03-26, 17:33
Mniam,mniam... jakie sexowne dupcie ;-)

Veni_Vidi

2024-03-26, 17:57
Pijane k***iszony się poprztykały o długość zadu?

dantee

2024-03-26, 19:30
j***ny śmieć, najpierw zagaduje a potem z partyzanta zaczyna chłopa dusić.

V.A.L.A.K

2024-03-26, 19:48
Młody powinen wstać jak ten cwe* odpuścił duszenie i tego sk***iela na ziemi katować.... tak po murzyńsku

Ryju1983

2024-03-26, 20:04
Tak to bywa jak alfons zbyt bardzo rozpuści k***iszony.

PaniMałgorzata

2024-03-26, 20:53
kolega w koszulce ladnie poskladal, ten jeden fajfus bez koszulki jak kolega wyzej dantee wspomniał frajerska pała, pierw udaje ze nie bijemy sie potem od tyłu zaczyna goscia dusic, widac ze ma nawet kolega do niego pretensje, jakby w stylu "kolego po co to robisz?" a szmaty jak to szmaty na podłodze, przepraszam, że tak powiedziałem, no dziękuje..

SkoPio1

2024-03-26, 21:39
Muszą być (ci faceci) dumni, że się z k***ami do rana bawili.
;-)



PaniMałgorzata napisał/a:

kolega w koszulce ladnie poskladal, ten jeden fajfus bez koszulki jak kolega wyzej dantee wspomniał frajerska pała, pierw udaje ze nie bijemy sie potem od tyłu zaczyna goscia dusic, widac ze ma nawet kolega do niego pretensje, jakby w stylu "kolego po co to robisz?" a szmaty jak to szmaty na podłodze, przepraszam, że tak powiedziałem, no dziękuje..




Czujesz zawsze ten silny przymus opowiadania na głos tego, co właśnie zobaczyłeś?
To się wiąże z fizycznym bólem?
:>



dantee napisał/a:

j***ny śmieć, najpierw zagaduje a potem z partyzanta zaczyna chłopa dusić.




Mamy XXi wiek, a matoły ciągle sądzą, że bandyckie bójki to jakiś klub szachowy z zasadami...
;>>>

majeńka

2024-03-26, 22:05
Ta w ukośnej sukni naprawdę niezła, ta w czarnej koszulce z dupskiem na widoku też całkiem całkiem. Zaś waleniowi się należało. :-P

Lu...........i2

2024-03-26, 22:36
majeńka napisał/a:

Ta w ukośnej sukni naprawdę niezła, ta w czarnej koszulce z dupskiem na widoku też całkiem całkiem. Zaś waleniowi się należało.



Pokazała bys swoje dupsko. Jestem ciekawy

;-)

Kutazz

2024-03-26, 22:40
Po ch*j tam się wtrącać, k***y się szczepiły w końcu odpuszczą, psy też się w końcu rozczepiają, kwestia cierpliwości

smc

2024-03-26, 23:03
Dziś pod bankomatem przyj***łem jakiemuś naj***nemu cwe*owi domagającemu się zapalniczki. Drugi uciekł. Mam nadzieję, że się ocknie i sobie pójdzie, bo kolega papuga mówi, że trochę lipa...

syndoktora

2024-03-26, 23:25
Jak się grzecznie bawią bananowe dzieci

majeńka

2024-03-26, 23:53
smc napisał/a:

Dziś pod bankomatem przyj***łem jakiemuś naj***nemu cwe*owi domagającemu się zapalniczki. Drugi uciekł. Mam nadzieję, że się ocknie i sobie pójdzie, bo kolega papuga mówi, że trochę lipa...

Zakładam że wciskasz kit, ale jeśli (1% szansa) to prawda, to za uszkodzenie pijusa duży szacun. Zwłaszcza jeśli się nie ocknie.

Lukiluki2 napisał/a:

Pokazała bys swoje dupsko. Jestem ciekawy

Niestety, z powodów które ostatnio wykładałam Siriuzowi (wykład był długi więc nie piszę ponownie) nie mogę. Bardzo, ale to bardzo przepraszam. Bo moje poglądy na kościółkową przyzwoitość znacie, chętnie bym pokazała.

Anal_Ogórek

2024-03-27, 00:04
Lukiluki2 napisał/a:

Mniam,mniam... jakie sexowne dupcie



A nie przeszkadza Ci, że noszą długie kąpielówki?