18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Poradnik: Samobójstwo idealne!

espon001 • 2014-03-24, 13:45
Kiedy dojdziecie do wniosku, że jesteście totalnie bezwartościowi, a Wasze życie nie ma żadnego sensu (choć wszyscy dobrze wiemy, że własnie tak jest) i zechcecie popełnić samobójstwo to ten poradnik jest specjalnie dla Was!

Opiszę to w paru prostych krokach, mam nadzieję, że wszystko będzie zrozumiałe.

Potrzebny ekwipunek:
1. długa na ok. 5m stalowa żyłka.
2. wiaderko lub średniej wielkości miska z mocnym klejem
3. jeśli zajdzie taka potrzeba to opcjonalnie klucz na dach wieżowca.

KROK 1: Starannie wybieramy budynek z którego mamy zamiar oddać skok. Musi mieć najmniej osiem pięter, aby nasz skok był wystarczająco widowiskowy.
KROK 2: Po wybraniu budynku udajemy się na jego dach zabierając ze sobą wcześniej wymieniony ekwipunek.
KROK 3: Stalową żyłkę przywiązujemy do czegoś stabilnego tak aby pod wpływem ciężaru naszego ciała, aby się ona nie zerwała.
KROK 4: Drugi koniec stalowej żyłki zawiązujemy sobie wokół szyi. Robimy to dość ciasno.
KROK 5: Moczymy ręce w kleju, po czym przykładamy je do głowy i czekamy parę minut aż klej zaschnie, a oderwanie dłoni będzie niemożliwe.
KROK 6: Voilà! Wszystko gotowe! Teraz zostaje oddać nam skok. Ważne jest abyśmy skoczyli nogami w dół.

*Efekt końcowy: po oddaniu skoku żyłka napina się ucinając nam głowę, jednak głowa nie odlatuje bezwładnie, ponieważ zostaje w naszych wcześniej przyklejonych doń rękach! Wyobraźcie sobie miny przechodniów, wszyscy byliby zachwyceni widokiem kolesia, który spada z dachu i trzyma własną głowę w dłoniach.

Zapraszam do przetestowania mojego autorskiego poradnika. Kiedy już zdecydujecie się z niego skorzystać podeślijcie materiał wideo, sprawdzimy czy Wam się udało, a Wasz materiał na pewno ujrzy szersze grono użytkowników portalu sadistic.pl Pozdrawiam!

IOI

2014-03-24, 13:52
jest tylko jeden problem, nie ma czegos takiego jak stalowa żyłka :/

el...........wy

2014-03-24, 13:55
Ja bym proponował zrobić to prościej. Ponieważ niektórzy użytkownicy tego portalu np. JesusChytrus czy imie_jego_44 powinni mieć dodatkowy otwór w głowie dla lepszej cyrkulacji powietrza, najlepiej gdy wezmą pistolet i sami sobie taki sprawią.

spiepszaj_dzbanie

2014-03-24, 14:03
A dłonie na pewno nie odpadną? Idź wypróbować, to rozwiejesz wszelkie niejasności.

eRsko87

2014-03-24, 14:36
No dobra,próbowałeś że wstawiasz? Działa chociaż?

espon001

2014-03-24, 14:40
Oczywiście, ze istnieje coś takiego jak stalowa żyłka (chociażby przy kosiarkach). Jakim cudem mogą tu odpaść dłonie? użyj wyobraźni, to nie boli

nowynick

2014-03-24, 14:44
spróbowałem, ale głowa siłą pędu wyrwała mi ręce. Teraz wiszę tak bez głowy i rąk przez jakiegoś debila, który źle podał długość linki w poradniku!

rivet

2014-03-24, 15:02
espon001 napisał/a:


Zapraszam do przetestowania mojego autorskiego poradnika. Kiedy już zdecydujecie się z niego skorzystać podeślijcie materiał wideo, sprawdzimy czy Wam się udało, a Wasz materiał na pewno ujrzy szersze grono użytkowników portalu sadistic.pl Pozdrawiam!




Namawiasz do popełnienia samobójstwa?

Voxal

2014-03-24, 15:10
a moim zdaniem od szarpnięcia całość ciała zacznie obracać się w locie, więc nie wiadomo która częścią wyląduje, poza tym mając w pamięci zdjęcia skoczków samobójców, to po upadku z minimum 8 piętra ciężko by było stwierdzić co gzie i jak u pana naleśnika...

Mojoo

2014-03-24, 15:28
aha, czyli jak się zabije mam Ci wysłać wideło, ale nie wiem czy tam mają Wi-fi ...

przezdziu

2014-03-24, 15:31
rozrysuj mi to albo wrzuć foty

mazurpl

2014-03-24, 15:43
Jeśli uznać to za namowę to: "art. 151. kodeksu karnego: "Kto namową lub przez udzielenie pomocy doprowadza człowieka do targnięcia się na własne życie, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5".

Aczkolwiek mnie to lata.

te...........ra

2014-03-24, 15:48
up
Już go mamy.Spokojnie.

Hejterek

2014-03-24, 15:49
spiepszaj_dzbanie napisał/a:

A dłonie na pewno nie odpadną? Idź wypróbować, to rozwiejesz wszelkie niejasności.



Ty ślepy jesteś? Czy nie umiesz czytać, wyraźnie jest napisane: Zapraszam do przetestowania mojego autorskiego poradnika.

+10 do lansu! :<

poldekmisiak

2014-03-24, 15:49
Namawiasz ludzi do samobójstwa to po pierwsze. A po drugie sp***alaj, bo to ani smieszne ani sadystyczne