18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Porada babci dla lewaka

vl...........00 • 2017-05-02, 18:10
Wkurzony lewak dostaje radę od dobrej babci.


UBcjaPOLSKA

2017-05-02, 22:02
Bo to jest tak, niby ONR to lewica gospodarcza, swiatopogladowo w zasadzie +- tez, bo skrecaja nacjonalizm w takim ortodoksyjnym znaczeniu, ze Narod jest wartoscia nadrzedna. Ok... Spoko. Dalej wole ich, ideowcow ktorzy maja jakas wizje, mniej lub bardziej utopijna, niz PIS i ich w zasadzie h*j wie czyje interesy, USA, zydow, niby sa nawet za wieksza europa (aka Lech podpisal Lizbone, Jarek chce armii EU), etc. Generalnie bawia sie w gruba polityke, globalna na ile moga.

ONR widzi los zwyklych ludzi i wychodzi z zalozenia, ze Panstwo Polskie, jest dla nich, to nasza ziemia etc. I spoko. No ciazko tego nie nazwac faszyzmem, ale w sumie to i tak MILION lepsze niz glowny sciek... Majac ich i dowolna partie w sejmie, wybieram ONR.

No a taki lewaczek bardziej w sumie dba o interesy (swiadomie lub nie) SOROSA, LOBBYSTOW i tych wielkich osrodkow sponsorujacych lewackie media, fundacje mowiace co myslec i kiedy krzyczec... Bo umowmy sie, ze teraz sie idee dostosowuje do tego, jak jest, czyli co dobre a co zle, dyktuje ten co ma w danym rejonie wladze i jest mu to na reke. Vide cala ta masa uchodzcow i kto ich popiera...



Natomiast TYPOWA PRAWICA, to w zasadzie WONOSC (aka Korwin), ew. nawet bardziej Bosak, Ziemkiewicz, Cejrowski, czy juz mega gosciu Braun Grzegorz lub Michalkiewicz, takie rejony.


Czyli poszanowanie tradycji i wolnosci jednostki. ONR wychodzi z zalozenia, ze jednostka jest bardziej wolna im bardziej niepodlegle panstwo, a TYPOWA PRAWICA, wychodzi z zalozenia ze panstwo jest tym bardziej niepodlegle im bardziej w nim ludzie sa niepodlegli przymusowi jako takiemu.

rogacz

2017-05-02, 22:16
Wolność? To nie prawica, tylko lumpen liberałowie z ideą jednego wodza.

jamniczek

2017-05-02, 23:14
Lewaka nie widzę. Ale faszystów jak najbardziej.

tranzystor

2017-05-02, 23:15
Bydło z ONR powinno zostać zdelegalizowane. Można się domyślać, jak ch*jowo musieli się czuć policjanci, którzy musieli ochraniać imprezę neofaszystów.

nsf

2017-05-02, 23:16
nie ważne jaka opcja polityczna akurat protestuje, zawsze zadziwiają mnie osobniki które próbują zaapelować do obywatelskiej postawy krawężników, no lol. dajcie materiał kiedy policjant uklęknął i zalał się płaczem.

botspam

2017-05-02, 23:26
tranzystor napisał/a:

Bydło z ONR powinno zostać zdelegalizowane. Można się domyślać, jak ch*jowo musieli się czuć policjanci, którzy musieli ochraniać imprezę neofaszystów.



podaj podstawę prawną do delegalizacji ONR, a jak już ją znajdziesz to składaj wniosek do prokuratury. Chyba że tylko bijesz pijane w internecie

AN...........or

2017-05-02, 23:29
kiedy do ch*ja pana każdy człowiek na ziemi w końcu zrozumie, bez względu na poglądy, że znacznie lepiej jest być faszystą niż lewakiem. Lewactwo to jest coś strasznie obrzydliwego, okropnego. Powinno się to skutecznie i ostatecznie wyeliminować, z każdego społeczeństwa. A oprócz chusteczek, starowinka powinna mu jeszcze kredki zaproponować.

ePeeL

2017-05-02, 23:31
@up

Myślę, że używanie znaków faszystowskich typu "Sieg heil" jest wystarczającym argumentem, aby ich podać do prokuratury, tyle że nasza prokuratura nic z tym nie zrobi, bo jest z ramienia Ziobry i możemy im teraz naskoczyć i na dodatek obciągnąć. Macie swój PiS i swoje Kukizy wy k***a popaprańce :D

hondacbrf3

2017-05-03, 01:21
@up

Sieg heil jest be ......... ,ale Ty jesteś właśnie jak ten koleś....

Biniu90

2017-05-03, 09:13
@ePeeL Od kiedy ONR organizuje manifestacje albo bierze w nich czynny udział? Nie musisz odpisywać, tylko pomyśl na spokojnie i dojdź do jakichś własnych wniosków. Czy za to, że robią sobie przemarsze bez konsekwencji, odpowiada PiS? Za czasów PO jak były np marsze na 11 listopada, było w k***ę zadym z policją, w których ONR też brał udział. Czemu więc Budka, Kopacz, Grabarczyk, Biernacki. Gowin czy Kwiatkowski nie zrobili nic w tym kierunku, żeby zdelegalizować ONR. Jak myślisz. Maszyna losująca jest pusta następuje zwolnienie blokady i zaczynaj proces myślenia ;)

łomatko

2017-05-03, 10:17
Velture napisał/a:

ch*j tam, że ONR i lewak się spotkali ale to jak się głos mu łamał i prawie się popłakał było kuriozalne.
Do rady o zakupie chusteczek to poleciłbym mu jeszcze aby sobie podpaski dokupił.



Nie rozumiem z czego tu się śmiać. Marsz neonazioli biorąc pod uwagę historię tego kraju to największy policzek w twarz wymierzony wszystkim tym, którzy oddali życie za tą cebulandię!

Wiewór

2017-05-03, 13:10
Zabawne jest, że ONR utrzymuje, że są takie "patyjoty" a trzymają sztamę z kościołem katolickim największym sprzedawczykiem Polski

PieronJasnySzlag

2017-05-03, 14:57
ePeeL napisał/a:

@up

Myślę, że używanie znaków faszystowskich typu "Sieg heil" jest wystarczającym argumentem, aby ich podać do prokuratury,


ONR nie używa znaków typu sieg heil
Sieg heil to nazistowskie pozdrowienie a nie stricte faszystowskie.
Reasumując: w dupie byłeś i gówno widziałeś.

łomatko napisał/a:


Nie rozumiem z czego tu się śmiać. Marsz neonazioli biorąc pod uwagę historię tego kraju to największy policzek w twarz wymierzony wszystkim tym, którzy oddali życie za tą cebulandię!


Największy policzek w twarz jest wtedy gdy byli SBcy maszerują z flagami Polski domagając się zostawienia im partyjnych emerytur a czołowe "rodzime" media (tvn, polsat) biją im brawo!

ePeeL

2017-05-03, 22:23


Więcej mi nie wystarczy, żeby uruchomić "proces myślenia". Zaraz pewnie tak czy siak usłyszę, że to zdjęcie jest zmanipulowane przez pakt Sorosa z Tuskiem i Unią Europejską na czele :roll: Swoją drogą to nazizm nie jest czasem integralną częścią faszyzmu?
Nie mówię, że marsze ONR nie są na rękę partii rządzącej (czy to PO czy PiS), ale za PO przynajmniej nie dostałem w p*zdę za to, że nie nosiłem "orzełka na bluzie" i nie mam k***a pościeli ze Znakiem Polski Walczącej. Wydaje mi się, że teraz jest to bardziej prawdopodobne. Nie rozumiem myślenia u was. Czym ten PiS wam tak k***a zaimponował? Abstrah*jąc od tego co robiło PO to czym KONKRETNIE wam zaimponowali? "500+", które nie spowodowało jeszcze większą dziurę budżetową niż była i sama inicjatywa jest pokryta z kieszeni podatników (nie rozumiem ludzi którzy mówią, że to PiS im dał 500 zł... to my im daliśmy, bo rząd nie ma własnych pieniędzy i nigdy nie będzie miał) czy może ciągłym przeciwstawianiem się Unii, która odetnie przypływ gotówki i nie będzie już dotacji na np. Orliki, place zabaw albo na rozwinięcie firmy? Zaraz pewnie usłyszę gadkę na temat imigrantów itp. Nawet jakbyśmy ich tu przyjęli to: po pierwsze - część siana na socjal dla nich dostalibyśmy z Unii, po drugie - sp***olili by stąd jak najszybciej do niemiaszków, po trzecie - znam paru brudnych co wyrabiają nam PKB (np. poprzez budki z kebabami) i wolę ich niż leniwe robale z Polszy, które ciągną zasiłek dla bezrobotnych. Będziemy niedługo wpie**alać piach z gównem, jak to ma miejsce w Korei Północnej. Wk***ia mnie to pie**olenie "A bo PO robiło tak...". Czy jeśli jakiś sk***ysyn zgwałci Ci żone/dziewczyne/córkę to ja też mogę, bo przecież ktoś już tak zrobił?

parolpl

2017-05-04, 00:02
Tego prowokatora to policja powinna machnąć pałką.