18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pora na przygodę strażnik tarty

Polnischefuhrer • 2013-03-25, 21:27
co autor musiał ćpać by na to wpaść :shock:

czumulungmaTV

2013-03-26, 03:56
@up zgarniasz całą pulę nagród hahaha popłakałem się ze śmiechu, jakie to życiowe :D

buszta2

2013-03-26, 05:43
k***a jestem stary i siwieje a czasami jak trafie to oglądam jak 5 latek ulubioną kreskówkę, to czysta esencja poj***nia! Niestety teraz trzeba oglądać abstrakcje żeby choć na chwile nie myśleć o kurestwie tego świata.

Severitus

2013-03-26, 07:03
Colossus napisał/a:

I właśnie takim gównem karmi się dzisiejsze dzieci, potem się ludzie dziwią, że z ich dzieci wyrastają pojeby.


Nie pie**ol, bo pamiętam bajki, które miały bardziej poj***ny scenariusz, np. Tom & Jerry, pewnie zwracałeś uwagę na to że mysz rywalizuje z kotem ale przegapiłeś to że kot wiele razy dostawał taki wpie**ol że normalne dziecko też by tego próbowało np. strzelba w usta, spalenie kota, przycięcie palców czy też porażenie elektryczne.

Więc nie mów że dzieci wyrastają poj***ne, bo na takich samych bajkach wyrosłeś ty jak i połowa sadoli.

push3k

2013-03-26, 07:55
Szkoda, że Salvador Dali nie dożył takich kreskówek. Były zachwycony.

argoh

2013-03-26, 08:22
Ta bajka jest kozacka - jestem po 4 sezonach.
Cytat:


Jeśli obejrzeliście wszystkie odcinki, mogliście dostrzec w wielu różne relikty dzisiejszych czasów - samochody, budynki, itp. Sam opening do serialu zaczyna się martwą scenerią zniszczonego telewizora, szkieletów i bomb atomowych. Zainteresowało mnie to i po krótkich poszukiwaniach znalazłem odpowiedź - świat "Ooo" przedstawiony w Adventure Time to post-apokaliptyczna Ziemia.
Ludzkość wyginęła, Finn jest jej jedynym znanym przedstawicielem, a ci, którzy przeżyli, przebyli różnorakie mutacje (chociażby wyrosły im skrzela). Teraz zaczyna się troche spoilerów, więc jeśli ktoś nie chce sobie zepsuć zabawy niech lepiej pominie następny akapit.

Istnieją obecnie 2 odcinki w których ten temat jest najlepiej poruszony - kiedy Finn i Jake dostali się do pamięci Marceline, która będąc dziewczynką żyła jeszcze w czasach Mushroom War (tak nazwano tą wojnę, pewnie przez fakt, że bomby atomowe tworzą charakterystyczny wybuch w kształcie grzyba), gdzie możemy zobaczyć świat nie tak odmienny od naszego, tyle że zniszczonego wojną. Inny odcinek to holiday special, kiedy dowiadujemy się o przeszłości Ice King'a, tego, że był człowiekiem, a znaną już koronę kupił od nie pamiętam kogo w północnej Skandynawii. Widzimy wtedy też, jak za oknem pojawia się śnieg przysypujący wszystko - tutaj można to interpretować dwojako, albo moc korony, albo nuklearną zimę, jakkolwiek, to prawdopodobnie powstanie królestwa lodu.
Także fakt iż, nie pamiętam w którym odcinku, zostaje pokazana nasza planeta z "wygryzionym" kawałkiem sugeruje o wielkich zniszczeniach dokonanych za czasów wojny.

Być może odkryłem Amerykę, ale dla mnie to naprawdę ciekawy temat. Od kiedy zdałem sobie z tego wszystkiego sprawę, zacząłem inaczej postrzegać historię i akcję w Adventure Time. Bardziej... dojrzale. Wydaje mi się, że pod przykrywką absurdalnego (choć muszę przyznać naprawdę dobrego i zabawnego, zwłaszcza w angielskiej wersji, nigdy nie oglądam żadnych zdubbingowanych filmów bo wiem, że podkładający głos nie mają za grosz talentu, a angielski humor słowny jest świetny, ale nieprzetłumaczalny na inne języki) humoru jest coś więcej, coś czego dzieci nie dostrzegą, ale trochę starsi się tym zainteresują."


źródło - filmweb

rahzali

2013-03-26, 08:36
Pytanie nie powinno brzmieć co autor musiał brać, tylko co za idiota puścił to w CN. Pamiętam czasy, kiedy posiadanie CN = oglądanie dobrych bajek od rana do wieczora. Skoro proces ogłupiania społeczeństwa idzie tak szybko już od wieku dziecięcego, to nie chce nawet wiedzieć w jakim świecie będę żył za 30 lat...

gadinc

2013-03-26, 09:38
Z którego odcinka?

draksik

2013-03-26, 10:25
ciekawe czy ktoś pamięta Mike, Lu i OG. :)

bimbastah

2013-03-26, 11:55
Czytam,czytam te komentarze i nie mogę za nic dojść czy jesteście naprawdę idiotami czy tylko udajecie. Po pierwsze gdzie jest jakakolwiek informacja że CN to kanał wyłącznie dla dzieci?

Przypomniało mi się kiedy na filmwebie pod Kapitanem Bombą ktoś 'oświecony' napisał mniej więcej "kiedyś dzieci oglądały krecika czy reksia a teraz takie coś" - to jest k***a mądre? bo jak dla mnie takie rozumowanie tj. animacja=wyłącznie dla dzieci to objaw kurewskiego kretynizmu,a później takie 'oświecone' zjeby dyskutują między sobą o dupie maryni. Trochę bulwers ale to jest bez kitu zajebiscie wk***iające,niech plebs zajmie się swoimi plebejskimi zajęciami a nie wchodzi w dyskusję o czymś o czym k***a nie ma j***nego pojęcia.

Kondra

2013-03-26, 12:30
r00ster napisał/a:

to bajka dla starych ćpunów zaglądających czasem CN by przypomnieć sobie czasy gdy głowa nie była skalana szatańskim nasieniem lecz delikatnym kolorem kreskówki a tu JEB!!! taki ch*j! siedzisz w pokoju rodziców wieku 29 lat naćpany jak stodoła i oglądasz strażnika tarty by po chwili odlecieć z nim w ciemną otchłań kosmosu do chwili gdy poczujesz że narkotyki przestały działać...

taaaak jeszcze 9 lat życia do tego wspaniałego momentu



Oj trafiłeś Pan w sedno... ;-)

Peanut_PL

2013-03-26, 12:44
Ja tam lubię tą bajkę, jest pie**olnięta i ma ciekawą kreskę.
Marcelina <3