18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pora karmienia

~Beny • 2018-07-24, 17:42
No co poradzisz :-?


JebaćLudzi

2018-07-24, 22:44
Na początku miałem wrażenie, że typ obok karmi to dziecko fiutem.Takie złudzenie optyczne.

jbone

2018-07-24, 22:55
k***a 21 wiek atomówki,drony noktowizory a nadal odstrasza zwykła kobieca pierś.

sam się spotkałem ostatnio z taką sytuacją kobieta karmiła w parku.miałem mętlik w głowie:

-chciałbym popatrzyć: jak się będę gapił to uzna że mi się to nie podoba albo jestem zwyrolem.
-odwrócę szybko wzrok: uzna że mi się nie podoba i że to żenujący widok.

no jak nie patrzeć jest to sytuacja zaliczana do intymnych takich jak:
-stosunek
-całowanie się z językiem
-defekacja.

i wiele lat ludzie robili to w domowym zaciszu.ale teraz jest 21 wiek i pewne zmiany muszą nadejść.

jak naj***ny facet może szczać na drzewo do czemu kobieta nie może karmić.poza tym można cycka podejrzeć.same profity.

Cz...........as

2018-07-24, 23:23
@up to nie jest tak że kogoś odstrasza kobieca pierś, i to wcale nie chodzi o to że karmienie dziecka jest intymne.

Kobiece piersi są fajne, ale za opalanie cycków jest mandat a za machanie dzieckiem przyczepionym do cycka mamy bić brawo? Jedzenie to normalna rzecz, ok. Ale większość karmiących i walczących przy okazji o swoje prawa, robi to dla siebie. Nie dla dziecka.

Jak normalny człowiek chce nakarmić swoje dziecko w samolocie to wyciąga pierś daje dziecku, bierze kocyk/tetrę/koszulkę/serwetkę cokolwiek i zasłania swoje piersi. k***a 30 cm od niej siedzi obcy facet!! A jak ktoś jest atencyjnym zjebem to musi pokazać że jego gówniak je, wywala wymiona, gada do bachora i najlepiej by było jak by koleś obok sprawdził czy drugie wymiono jest sprawne...

os...........wo

2018-07-25, 00:08
Na moje schorowane oko chłopina przyjął tę pozę ze względu na brak miejsca. Sam jestem masywny, za młodu często podróżowałem koleją. Miejsca w są robione jak dla jakichś p*zd nie mężczyzn. Chyba że gość naprawdę się zniesmaczył, jest czym ! Zobaczcie to grube, czarne, tłuste dupsko. Samo patrzenie z daleka obrzydza a co dopiero przebywać kilka godzin koło tego k***a czegoś. Stfu !


Za biały śnieg wznieśmy gałęzie tego lata !
Korzenie pić naszą krew będą jesienią, bo wiosna to życie.
Święte miejsca wzniesione natchnionymi dłońmi.
Tymi samymi po latach zniszczone.
Nie ostał się kamień ni drewno wszelakie.
Czas zapomniał. Nie dano nam pochówku.

Hrabia Drapula

2018-07-25, 00:29
jackalski napisał/a:



Różne rzeczy ludzie z domu wynoszą, ale jeszcze nie słyszałem by ktoś jadał w kiblu.

Nie oceniam.


może nie z domu a z celi, a wiadomo kto z kibla pod celą wpie**ala

wiesnak66

2018-07-25, 07:31
niesamowite zjawisko, karmiąca kobieta,
szczerze to ten facet jakiś poj***ny jest

Wiewór

2018-07-25, 07:40
W tym wieku to on nie powinien już jeść bananów?
Może nie mieli na pokładzie?

Jakby to była młoda ładna laseczka o zgrabnym biuście to nie miał bym za złe ale w takiej sytuacji facetowi się po prostu nie dziwię. Też bym był obrzydzony jakby obok mnie usiadło owłosione zaginione ogniwo Darwina, wyciągnęło wiszącego flaka i zaczęło karmić małego Czitę.

zaqaz

2018-07-25, 08:03
Essent napisał/a:

Jaki gej j***ny.Na widok cycka zawsze mi staje.Z chęcią bym popatrzył ukradkiem :krejzi:





Miłego fapania...

~Velture

2018-07-25, 09:26
[YouTube]http://www.youtube.com/watch?v=uAo0xXn_Syk[/youtube]

Alonso

2018-07-25, 11:02
Dwóch spaślaków obok siebie w ciasnym Ryanie. Współczuję.

eweli25

2018-07-25, 17:11
A wy kuźwa żrecie w kiblu?? Cycki oglądają na redtube a tu raptem oburzeni że małe dziecko spożywa posiłek. Pojeby...

Hrabia Drapula

2018-07-25, 17:13
Alonso,a ty widać ferst klas latasz, bo nawet brajankiem nie leciałeś :) tam mają granatowe fotele, przynajmniej w tym co leciałem,raz w jedną stronę bo na więcej nie uzbierałem

masterwow

2018-07-25, 21:09
Wszystkich ktorych to obrzydza byli karmieni ku*asem starego

Hyberius

2018-07-27, 01:23
Wyraźnie widać, że jest mało miejsca i facet stara się przesunąć jak najbardziej by dzieciak mógł zjeść, a że nie chce wyjść na jakiegoś zboczeńca to się stara nie patrzeć.