Naruszenie miru karmnikowego [art. 193 KK.]

178
Daj piwo
Czy @ Dzisiaj 11:16 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]


Życie. :roll:
Maupajoke @ Dzisiaj 13:38  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (27 piw)
@Hal9000/2
To chyba jest domek tego jastrzębiowatego wątpię żeby zwykły gołąb miał w swoim domku/klatce kości ptaków i pióra gołębi.

Putin Style!

233
Daj piwo
paqra @ Dzisiaj 10:03 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
thug life w wykonaniu naczelnego sk***ysyna

~Dick @ Dzisiaj 10:47  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (55 piw)
I tak powinna poruszać się fura z prezydentem, czy inna rządowa kolumna! Powoli, majestatycznie i bezpiecznie, a nie zapie**alać i łamać wszystkie przepisy drogowe. Ci jadą tak wolno, że wszyscy uczestnicy ruchu zdążyli sp***olić, żeby tylko Vładka nie zarysować.

Trujący grzybek :D

125
Daj piwo
rockmen7 @ Wczoraj 23:21 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Nie pytajcie jak to znalazłem :D


Niezwyciężony @ Wczoraj 23:24  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (42 piw)
rockmen7 napisał/a:
Nie pytajcie jak to znalazłem :D


Pewnie przeglądając fapfolder, chory pojebie ;-)

O k***a, lawina.

162
Daj piwo
Bachowski @ Dzisiaj 0:01 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Miejsca w pierwszym rzędzie.

kantdupy @ Dzisiaj 0:22  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (37 piw)
mam taką lawinę codziennie rano jak sąsiad passata odpala

Joshua vs Kliczko

226
Daj piwo
maksymilian45 @ Dzisiaj 0:04 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Coś się kończy, coś się zaczyna. Dawno nie było tak dobrej walki!
Wstalodziany @ Dzisiaj 1:16  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (82 piw)
Kwintesencja tego co nazywamy miszanymi uczuciami.
Z jednej strony cwaniak-ukrainiec dostał wreszcie po mordzie.
Z drugiej strony murzyn pobił białego.
Nie wiem co o tym wszystkiem myśleć.
Idę na pole umyć pasata.

Na majówke

435
Daj piwo
Dick @ Dzisiaj 0:08 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Na zimową majówkę łapcie zacną dupkę

pyskatyyy @ Dzisiaj 0:26  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (68 piw)
@Dick
Nie trzeba, 3/4 sadoli ma namiar na Twoją córkę.

potwór z bagna - Norwegia

236
Daj piwo
Cześć,

Opowiem [ opiszę ] Wam historię jaką niedawno usłyszałem od narzeczonego mojej kuzynki, rodowitego Norwega [ o białym kolorze skóry :) tak by rozwiać wątpliwości ] z którym mieszka już ok. 10 lat w tamtejszych regionach. Håkon. bo tak ma na imię opowiedział mi historię o tzw. potworze z bagien Iešjávri [ Iešjávri w rzeczywistości jest jednym z większych jezior w Norwegii, ale fakt jest taki, że jezioro jest otoczone mnóstwem bagien ].


więc....

XVIII
Początek złej renomy tamtejszych regionów ma sięgać jeszcze czasów z początku XVIII wieku [ Norwegia była pod panowanie Szwecji ] i informacje jakie są znane z ówczesnego okresu dotyczą głównie faktu, że myśliwi którzy zapuszczali się w tamtejsze regiony po de facto łatwą zdobycz, która ugrzęzła w błocie - nie wracali. Taki stan rzeczy był przypisywany na początku po prostu felernym terenom i nieostrożności ludzi do momentu gdy na polowanie wybrała się większa grupa ludzi.
Wg legend/opisów myśliwi upatrzyli uwięzionego Łosia. Miał być większy od dotychczasowych jakie widzieli, poroże łosia było gigantycznych rozmiarów. Taka zwierzyna nie mogła zostać nie złapana więc wszyscy do niej ruszyli. Efekt był taki, że do wioski udało się wrócić młodemu mężczyźnie, który zrelacjonował fakt iż cała sytuacja wymknęła się bardzo szybko z pod kontroli a początkowo wyglądające zwierze jako ledwo żywe rzuciło się na nich z całym impetem. Tak jakby wręcz czekało na ludzi a cała sytuacja była po prostu zasadzką. Zwierzyna miała bardzo brutalny sposób zabijania ludzi, nadziewała ich na poroża i niczym dumna z trofeum przechadzała się po polach.
Chłopakowi udało się przeżyć ponieważ został z tyłu i pilnował ekwipunku. Zobaczywszy co się dzieje po prostu uciekł. Pamiętał przeraźliwe wrzaski nie ludzi ale zwierzyny natomiast nie był to ryk łosia, który myśliwym był znany idealnie.
Ludzie usłyszawszy opowieść i po zebraniu okolicznych ochotników uzbrojonych po zęby wyruszyła w tamtejsze rejony. Niestety nic i nikogo nie znaleźli. Żadnych śladów, żadnych ciał, zero krwi
Po kilku latach oskarżono młodzieńca, że zabił ludzi i pochował ich w nieznanym miejscu a historię wymyślił wykorzystując tereny bagienne i częste "utonięcia" w tamtym regionie. . Kara - śmierć przez powieszenie.
Fakt był taki, że nigdy więcej myśliwi po tej sytuacji już się tam nie zapuszczali...

minęło 200 lat i tak w latach 20 XX wieku ni stąd, ni zowąd - wrócił potwór...

Scenariusz podobny do wyżej opisywanego.

Einar , Ingolf oraz Anders rankiem wybrali się na polowanie. Dzień jak co dzień i jak to poranki, mgła, zimnica, nic nie widać. Podróżując [ nie wiem w jaki sposób, Håkon nic mi tutaj nie przekazał ] usłyszeli ryk łosia. W tamtym momencie uważali, że to łoś.
zauważyli zwierzynę, podeszli na bezpieczną odległość. Gdy jeden z nich oddał strzał do zwierzęcia, owy "łoś" powstał i rzucił się w stronę strzelającego. Człowiek nie miał żadnych szans. Dwoje pozostałych ludzi w totalnym chaosie miało oddać kilka celnych strzałów, niestety żaden nie powalił zwierzyny. Gdy potwór podbiegł do nich, uderzyło obydwoje porożem, jednego miał przebić i zabić na miejscu, drugiego uderzył z tak z tak ogromną siłą, że odleciał na kilka metrów i padł niczym trup.

Jednym ocalałym okazał się Ingolf, który z ukrycia i odległości obserwował całą sytuacje. Łoś miał przechadzać się po miejscu bitwy z wyraźnym zadowoleniem, zaspokojeniem żądzy zabijania. Nadział drugiego człowieka na poroże i tak z obydwoma wiszącymi zwłokami na porożu oddalił się i zniknął we mgle. Ingolf w szoku, przerażaniu miał leżeć dłużą chwilę w miejscu, w którym się znalazł. Gdy zebrał siły fizyczne i psychiczne postanowił uciec z tego miejsca. Gdy wstał i przeszedł już znaczną odległość ku jego przerażeniu zauważył, że idzie za nim jakaś postać. Wyglądem miał przypominać rosłego człowieka. Ocalały rzucił się do ucieczki ile miał sił. Zanim stracił przytomność zdołał tylko zauważyć, że tajemnicza postać już go nie ścigała, natomiast cały czas spoglądała w jego kierunku.

Ingolf obudził się w pobliskim szpitalu w miejscowości Alta. Nie umiał w logiczny sposób wytłumaczyć co zaszło na bagnach. Badania psychiatryczne wykazały załamanie nerwowe. Został skierowany na leczenie do szpitala, z którego nie udało mu się już wyjść.
Zmarł kilka lat później.

kilka słów ode mnie -
opis potwora przypomina trochę tzw. Biesa [ Bies ], gracze w Wiedźmina 3 też mieli okazję go spotkać :)
"Bies, zamieszkiwał przedchrześcijańskie bory, mateczniki, puszcze (niczym leszy), opuszczone wsie oraz bagna (w sąsiedztwie topielców i utopców). Legendy głoszą, że pilnował w tych miejscach zakopanych skarbów, strzegąc ich nie miał żadnych skrupułów przed uśmierceniem intruza. Okrutny bies oskarżany był o zło całego świata. Demon ten był obwiniany o zarazy, wojny i zaginięcia. Temu ostatniemu nie ma się co dziwić, ponieważ bies na przyjemniaczka nie wyglądał. Był wielkim masywnym stworem, o karku tak potężnym, wydawać by się mogło, że jego kłowa i korpus są jednością. Skórę jego pokrywała krótka sierść, a na głowie miał gęste poroże. Brzmi groźnie? Nie zapomnijmy, że bestiariusz słowiański składa się głównie z demonów które ostatecznie powodowały jawną śmierć lub tajemnicze zniknięcie człowieka."
[i]źródło - Bestiariusz Słowiański


Odważnym i mieszkającym obecnie w tamtych rejonach proponuję wybrać się do tego jeziorka i dajcie Nam znać czy coś zauważyliście :)
Aha - Wg Håkona - nikogo normalnego w Norwegii nie namówicie by pojechał z wami w tamte strony.

No to tyle, pozdrawiam ;)
AleDlaczego @ Wczoraj 22:00  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (27 piw)
cuurniprime napisał/a:
My słowianie już dawno udowodniliśmy że wszystko da się zaj***ć. Wszystko. :kawa:


Kłamiesz, polacy nie zaj***li jeszcze złotego sedesu z Watykanu.

Murzyńskie mordobicie w metrze

107
Daj piwo
Nahfall @ 2017-04-28, 19:44 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Nietypowa walka. "Niestety" nie ma dźwięku ale można sobie puścić w tle odgłosy dżungli czy coś.
czarny1812 @ 2017-04-28, 21:30  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (48 piw)
Nie wiem czy zauważyliście, ale "czarna Pani" ma ku*asa :D
Minimalna ilość piw: 100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000
   Popularne tagi
kaputrek  pampoeluna  granie na dupie  bailong elevator  ziemii  skurwieli  planete  molestujący  rezygnacja  zabezpieczenia  hasla  popsuta noga  leon zawodowiec  debata akademicka  na.spacer  chorzy psychicznie  porobiony  htc evo  pistorius
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]