18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Poprzez ucięcie jaj do Europarlamentu!

Galin • 2014-03-09, 12:22
Cytat:

Kolejna transseksualistka kandyduje w wyborach z partii Janusza Palikota. To Ewa Hołuszko, która do 2000 roku znana była jako Marek Hołuszko, były działacz antykomunistyczny.

Transseksualistka wystartuje w wyborach do Europarlamentu z 9. miejsca z okręgu Warmia i Mazury oraz Podlasie.

Zdecydowaliśmy się, aby kandydowała z list Europa Plus Twój Ruch, bo wiemy, że walczy o prawa człowieka i różnych mniejszości. Tę walkę podjęłaby też na forum PE -

zachwala kandydaturę w „Super Expressie” Andrzej Rozenek, rzecznik Twojego Ruchu

Ewa Hołuszko jest ojcem trzech synów(Rozj***ło mnie to na łopatki), byłym działaczem Solidarności o pseudonimie Hardy. Jako fizyk Marek Hołuszko internowany w latach 1982-83.

W 2000 roku przeszedł zmianę płci i przyjął imię Ewa. Obecnie jest działaczką Partii Demokratycznej, nie ma stałego zatrudnienia. Ze względu na nietolerancję zwolniła się z posady nauczyciela w liceum.




Cóż, znowu ktoś na swoim zboczeniu chce zbić hajsy. Swoją drogą przejrzałem wiki tego homoniewiadomo i ten artykuł jest napisany w poprawnej formie. To znaczy do 2000 roku jest on a potem ona. A na wiki od początku:polska fizyk, działaczka opozycyjna w okresie PRL, badaczka mniejszości narodowych. No co za świat popie**olony.

Źródło - artykuł
Źródło - wikipedia

Camel_06

2014-03-11, 17:19
zielonydarian napisał/a:

...bezrobotni mają wyemigrować z polski aby zrobić miejsce dla muzułmanów. O czymś zapomniałem ?



No, zapomniałeś użyć shifta.

JankoMuzykantV

2014-03-11, 18:00
Od Hołuszko się odpie**olcie. Co Was obchodzi to, że zmieniła płeć i całe życie toczyła wewnętrzną walkę ze sobą ? Wy tylko tak umiecie ludzi oceniać ? Walczyła z czerwoną hołotą, a potem i tak każdy się odwrócił od niej. Nie mogła wcześniej się zmienić, bo nie miała takich możliwości, a teraz jest brzydka. I ch*j z tym. Dużo zrobiła dla kraju. Nawet Kaczyński odznaczył ją orderem jeszcze jak żył.

bujak81

2014-03-11, 21:22
palikot lubi takich odmieńców. dzięki nim robi hajs

Nóż

2014-03-12, 09:27
Rotten Fetus napisał/a:

Jeśli tak, proponował bym ją ogłosić patronką sadola. W końcu prawdziwa kobieta
(tak, chodzi o taką z
penisem), która
dodatkowo walczyła za kraj, i odznaczyła się jako dobry ojciec wychowując trójkę dzieci, to najlepszy
materiał na patrona tej strony.


Spóźniłeś się o kilka lat. Aktualnym patronem Sadistica jest Jarosław Kolonko-Mikke i Maryja zawsze Dziewica!!!