18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poprawność Polityczna z Niemiec cz.2

Vof • 2013-06-21, 08:55
Po zakończonej emisji miniserialu "Unsere mütter unsere väter" czas na kolejną porcję perypetii niemieckich żołnierzy na wojnie.










mr_9mm

2013-06-21, 13:58
Oj tam, oj tam, ale zobaczcie jaki fajny komiks znalazłem :-D

Dopek

2013-06-21, 14:09
mika93 napisał/a:

haha bul dópy i tyle :smiechzula:



Lewacka analfabetka...

PolityczNiePoprawny

2013-06-21, 14:14
Po serialu była debata i wywiad, konsultant producenta przyznał się że jest żydem i do tego lewakiem albo jakimś komuchem, to tłumaczy bardzo wiele, wiedziałem że te mendy maczały w tym swoje żydowskie łapska.
"żydów potopimy jak koty" tak mówi jeden z żołnierzy AK, ja się k***a pytam kto mógłby być taki okrutny i topić koty!? ;D

merh

2013-06-21, 14:14
własciwie to dlaczego antysemityzm polski ma być tępiony? był w tym narodzie i będzie,tak samo jak antypolonizm w żydach i niemcach,tylko o tym sie nie mowi,bo oni sa narodem wybranym i wiecznie pokrzywdzonym. Jak sie teraz tak w tych mediach posłucha,to żydzi w wieku obecnie 20 lat przeszli "to piekło". Głupie h*je zasłaniają sie brzezinką i dachau za kazdym razem,gdy ktos ich krytykuje.Po Polakach jeżdżą,bo kto ma bronić ich imienia,skoro na stołkach siedzą potomkowie komunistycznych zydków.Obozy to cały czas karta przetargowa i branie ludzi na litość. Gwarantuje,ze tez wydawalibyscie kogos ,za kogo przeciez nie warto ginąć.Przetrwanie zawsze było na pierwszym miejscu,niezależnie od kosztów.Czas nakrecic film o żydach i ich pracy w nkwd, o oprawcach pod komendą stalina,o tym jak żyd zyda wydawał i zabijał.

Michazzz

2013-06-21, 14:20
Mam gdzieś w domu nagranie jednego z mieszkańców mojej miejscowości, który jako młodzieniec zaciągnął się w '43 do wojska aby walczyć o Polskę. Był jednym z kilku żołnierzy, którym zezwolono na wejście do okupowanej Warszawy podczas Powstania Warszawskiego (Rosjanie sobie odpoczywali, a Polaków krew zalewała codziennie patrząc na to jak niemcy pustoszą stolicę). I wiecie co... to była najpiękniejsza lekcja historii jaką w życiu miałem, opowieści tego już Ś.P. człowieka. Zmarł przed Wielkanocą.

Polska nigdy nie miała przyjaciół w innych Państwach. Polska od zawsze ma tylko wrogów, którzy nas nienawidzą bo jesteśmy. I bądźmy dalej, na złość i przekór innym. Bóg, Honor, Ojczyzna. Pozdrawiam śmierdzące lewactwo.

Polnischefuhrer

2013-06-21, 14:55
nasi politycy i tak nic z tym nie zrobią tylko będą lizać dupę Niemcom ,którzy będą sobie na coraz więcej pozwalać. Prawda jest taka że żydzi Amerykanie czy Anglicy by sobie na to nie pozwolili by ktoś oczerniał ich naród a Polacy tylko potrafią się przyglądać i nic nie robić ,jestem pewien że niejeden Polak który zmarł na wojnie widząc to co robią szmaty z rządu się teraz w grobie przewraca

Fukuoka

2013-06-21, 15:46
Film bardzo dobry! Mogliby jeszcze nakręcić więcej np o Auschwitz i Polakach

Marshal

2013-06-21, 15:56
Rosjanie gwalicili Niemki jak tylko "wyzwaliali" tereny.
W AK na bank byli antysemici. No chyba nie trzba przypominac jakie generalnie byly nastroje w II RP przed wojna prawda?

A film jest przerysowany. No przeciez Niemcy nie pokaza sie jako glodni krwi i smierci ludzie, ktorzy tylko zabijali i gwalcili.
Obejrzalem wszystkie 3 odcinki. I powiem, ze film stara sie lekko wybielic Wehrmacht i tyle. I zawalic wine na AK. Ale nie wszyscy byli swieci i nie wszyscy byli tacy chetni do zabijania innych.

A dokladnosc historyczna mozna porownywac do "Czterech pancernych" czy do "Stawki..".

Szczam_na_Zakrystii

2013-06-21, 16:18
Filmu nie widziałem (ale pewnie to nadrobię) ale co do niemieckich żołnierzy w wermachcie to pamiętajcie że to byli zwykli młodzi ludzie nieraz siłą wcielani do armii w przeciwieństwie do SS.
To w SS były największe sk***ysyny które mordowały i katowały a co gorsza byli to ochotnicy.
Nie zamierzam bronić żadnego niemca tylko trzeba o tym pamiętać że po obu stronach stali ludzie którzy wykonywali rozkazy jakiegoś pojeba (Adolf/Józek) i nie ważne czy się mu to podobało czy nie.
Nie wierzę że większość tych z wermachtu tak ochoczo chciała iść na wojne i zabijać.
AK to też nie były świętoszki ale o tym się nie mówi.
Moja babcia pochodzi z Żywiecczyzny i opowiadała jak to AK które siedziało w tamtejszych lasach wpadało na wioskę i zabierało co popadnie, nie zostawiając nic do jedzenia rodzinie.
O gwałtach AK na Polkach też się mówiło.
Tak że pamiętajmy każdy kij ma dwa końce.

Szkoda tylko że nasze MSZ nie poczyniło jakiegoś kroku.

Co do żydów to akurat wszyscy wiemy jak było i wk***ia mnie ta historia pisana na nowo że to niby Polacy ich zabijali.

Wiercik102

2013-06-21, 16:24
Serial to serial na ch*j drążyć temat. Co do Wermahtu i Rosjan podczas IIWW mój Św. Pamięci pra dziadek opowiadał mi, że "jak przybyli do nas niemcy to nie było wesoło ale jak przybyłu ruskie by nas "wyzwolić" to było przej***ne niemcy przynajmniej się pytali co mogą zabrać, czy mogą tu spać a ruscy przyszli i myśleli, że im wszystko wolno przyjechali jakiś ch*j dowodzący oznajmił mi, że dziś będzie u mnie spał i wszedł z 5 ludźmi. A teraz idź bo musze drewno porąbać" ~ Ignacy

Wiercik102

2013-06-21, 16:37
Tak mnie naszło po tym jak dziś wróciłem do domu i zobaczyłem tumany kurzy który wzniósł nowy serial Nasze matki nasi ojcowie. Takie moje przemyślenia z kibla.
Mamy 4 Pancernych i Psa który pokazywał jacy to rosjanie dobrzy. Zaraz będzie hejt. Ale nie zapominajcie w jakich czasach został robiony ten, że serial.

Mamy Kompanie Braci i losy 101st. zresztą bardzo fajny i ciekawy.

Było coś o komandosach z SASu

A o niemcach nic. A tak myslałem sobie już kiedyś (z 2 lata temu) ciekawe jak wyglądała wojna z perspektywy niemców fajnie by było zobaczyć taki serial.
No i jest ! I jaka jest reakcja ? O swastyka, źli niemcy, nie to trzeba skrytykować ! Usunąć w piz du !
Ale prawda taka, że serial jest dobrze zrobiony. Tz. dbałość o szczegóły w efektach specjalnych, dobrze odwzorowane mundury, broń, wybuchy.

A polskie seriale ? Są ch*jowe. zabić Mostowiak kartonami ? no Jezus to ogląda i mówi: Boże ciekawszy już byłby serial o niemcach
A Bóg na to: Spoko, synek da się załatwić

Fanfilmy z YT juz mają lepsze efekty niż polskie seriale.

A teraz takie ostatnie przemyślenie. Czemu Polacy (co mają piniądze, reżyserowie itd.) nie zrobią super serialu o losach polaków ?
Jest tyle tematów
- Bitwa o Anglię
- Monte Cassino
- Bitwa pod Mokrą


Dzięki, że przeczytaliście. Są to tylko przemyslenia z kibla nie musicie ich brać na poważnie. Tak mam lapka w kiblu

Echis

2013-06-21, 16:53
k***a nie chodzi o to, jak został zrobiony ten serial, tylko jakie treści przedstawia. Robi z nas j***ne potwory, a szwabów ukazuje w perspektywie niewiniątek. Zobaczycie, że gdy wymrą już wszyscy świadkowie II wojny, to historia zostanie napisana na nowo i będzie to przekłamanie W ch*j. Wszystko zostanie zrzucone na nas, albo w ogóle stwierdzi społeczeństwo, że nie było żadnej wojny.

pa...........ny

2013-06-21, 17:06
@Ptoon
Twierdzisz, że grupa rusków gwałciła i zabijała po drodze?, a co powiesz na fakt, jak moja babcia świętej pamięci, podczas grabienia posiadłości niemcy brnąć przez wieś grabiąc majątek i gwałcąc kobiety ?, moja babcia się nie dała, nadziała tego, który ją próbował zgwałcić widłami i zakopała pod drzewkiem, pewnie leży tam do dziś (twarda babka z niej była :) ), dążę do tego, że niemcy to jedno wielkie ścierwo jak i ruscy, więc balansują na cienkim wierzchołku te obydwa robaki, więc nie mów mi, że niemcy nie mieli czasu, bo było wiele okazji by korzystać z "rozrywki" wiejskiej.
@mika93
"Bul dópy" będziesz miała jak dostaniesz zatwardzenia.

szopekm

2013-06-21, 17:08
trzeba zadac proste pytanie, czy gdyby za czasow przed i podczas 2 wojny swiatowej w Polsce faktycznie panowalby powszechny antysemityzm, to czy w takim wypadku az tylu zydow mieszkaloby w niej ? no nie sadze ..... nie dajmy sie omamic niemieckiej propagandzie

LxDead

2013-06-21, 17:15
Ten serial jest jeszcze bardziej propagandowy niż "Czterej pancerni i pies", który jako tako jeszcze się tej historii trzymał a ukazywał tylko jako pozytywne stosunki polskich i radzieckich żołnierzy. Zaś co do tego niemieckiego serialu to zmusiłem się do obejrzenia jednego odcinka. Scena gdzie "biedny" niemiecki żyd zostaje skatowany przez polskich żołnierzy może by i uszła, nie wszyscy kochali żydów(a w szczególności niemieckich :amused: ), ale te opaski z zajebiście widocznym napisem "AK" to plucie w twarz Polskim bohaterom. j***ć niemców i ich żałosne seriale. Wybielają te historie coraz bardziej i za niedługo będą uczyć że to my na biedne niemcy napadliśmy...