18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Popis

Duch • 2014-10-05, 16:56
Bo udany trik to taki, który cieszy oko Sadysty :amused:



Dobrze, że telefon znalazł co by się na fejsbuniu pochwalić :maja:

4h...........ch

2014-10-05, 17:05
Najważniejsze to uciec rowerem spod czyjegoś domu, żeby nie płacić za uszkodzenia. Tępak bo jeszcze z telefonem zapierniczał.

Rax

2014-10-05, 17:43
@up raz to moze to jego dom, a dwa to jakie k***a uszkodzenia? :D zajmij sie lepiej swoimi defektami

Ra...........py

2014-10-05, 20:07
eee tam tak to ja się wypie**alam jak wracam naj***ny do chaty

clean_east_wood

2014-10-05, 20:36
nie cieszy mnie to :( co ze mną nie tak ? otwarte złamanie kości chyba by mnie ucieszyło :)

4h...........ch

2014-10-06, 10:21
@Rax Ty kurna pewnie z miasta i w bloku mieszkasz. Szacuje tak po tym że gówno się znasz, a dwa po sposobie wypowiedzi.

Poręcz drewniana, przyj***ł tak, że z pewnością został ślad czy to odłamanie czy tylko wgięcie drewna i zdarcie lakieru z drewna, ch*j trzeba to poprawić bo zgnije, a to nie są takie tanie rzeczy jak by się wydawało.

Dwa poręcz jest wkręcona w beton na beton kładzione płytki, nawet takie ignoranckie coś jak ty to powinien widzieć że wystarczy na balkonie poruszać poręczą mocniej a płytki odejdą, tutaj pewnie 1/4 płytki zachodzi na mocowanie metalowe, więc ni ch*ja jakaś płytka musiała się obluzować.

Defekty jakbym miał to wrzuciłbym je na harda, twoje podobno tam już są :P

raper900

2014-10-06, 17:14
Za głupi chyba jestem, bo nie rozumiem co to robi tutaj na sadolu.

Rax

2014-10-06, 20:28
@4hitch k***a taki specjalista jak ty a taka popeline zaj***les to sie nie dziwie ze sie cos rozj***lo. zwracam honor

p.s. ja za to zauwalylem po - bagatela - dwoch twoich wypowiedziach ze zawsze jestes na miejscu zdarzenia
i najlepiej wiesz co sie stalo, i wszystkich tam znasz, wiesz kto kim jest, co jest czyje i w ogole znasz rozmieszczenie wszystkich kwantow w przestrzeni i ich wypadkowe
co daje ci moc zagladniecia do wlasnej dupy :D

zostan tam juz i nie wracaj ;)

burn1878

2014-10-06, 20:30
Za dużo naoglądał się starego za sterami glebogryzarki.