18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Popierdolony dzieciak

~Velture • 2017-12-19, 19:06
No to czego w końcu chcesz? :ciasteczkowy2:


rogacz

2017-12-21, 00:28
Pisałem już wczoraj, ale wywalono mój post.

Dzieciak ma autyzm, dlatego wydaje takie dźwięki.

DeadSoouL

2017-12-21, 02:19
Ubrał mu różową koszulkę i pyta czy chce być mężczyzną...

kopiko19

2017-12-21, 04:20
ooo widzę że na sadolu nie siedzą same przegrywy bez życia ale także ojcowie z wyboru i wiedza o co chodzi. pozdrawiam ojców i witam w klubie.

ho...........zo

2017-12-21, 05:59
kopiko19 napisał/a:

ooo widzę że na sadolu nie siedzą same przegrywy bez życia ale także ojcowie z wyboru i wiedza o co chodzi. pozdrawiam ojców i witam w klubie.


Przecież to właśnie ci ojcowie z wyboru to przegrywy, pantoflarze i pierdoły :lol:

elfis

2017-12-21, 07:49
hoszo
schudnij, odejdz od kompa, pójdź do fryzjera, kup sobie jakieś ubranie, może też któraś ciebie zechce

MadDave

2017-12-21, 10:47
k***a nienawidzę dzieci jak jasny ch*j. Wk***iają mnie na równi z wypełnianiem kwitów w urzędzie skarbowym. Podejrzewam że jak będę miał własne to mi przejdzie ale teraz jestem zadeklarowany za tym aby do pewnego momentu dziecko było hodowane w jakiejś kapsule czy czymś aż wyrośnie ze srania pod siebie i wk***iania.

~Velture

2017-12-21, 12:33
MadDave napisał/a:

k***a nienawidzę dzieci jak jasny ch*j. Wk***iają mnie na równi z wypełnianiem kwitów w urzędzie skarbowym. Podejrzewam że jak będę miał własne to mi przejdzie ale teraz jestem zadeklarowany za tym aby do pewnego momentu dziecko było hodowane w jakiejś kapsule czy czymś aż wyrośnie ze srania pod siebie i wk***iania.


Zawsze jak coś takiego widzę to zastanawiam się czemu twoi rodzice nie mieli podobnego zdania.

BigCohones

2017-12-21, 12:50
@up Całe szczęście że żadna mu nie da i nie będzie miał problemu ;)