18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Popierdalanie przez miasto

P@...........@C • 2012-05-09, 23:17
osiągnął prędkość 129km/h


vass

2012-05-09, 23:27
Gdzie Ty tu widzisz motorek ?
Ale piwko poleci, bo jest pie**olnięcie ;)

pakicito

2012-05-09, 23:27
i te 129-0 w ułamek sekundy - bezcenne

takija

2012-05-09, 23:27
Wina zapie**alacza. No chyba że go ktoś gonił.....

P@...........@C

2012-05-09, 23:29
vass,

zamyśliłem się, a oglądałem kilka filmików z motorkami i tak jakoś wyszło :)

Lew

2012-05-10, 00:22
ah te zacinające się pedały gazu.....

Inshane

2012-05-10, 01:33
to yyyyyyyy na koncu bylo najlepsze !

orsikolos

2012-05-10, 01:49
To była awaria samochodu. Gaz się zablokował, a że to automat to poleciał. Kierowca nie miał czasu na reakcję. Udało mu się ominąć pierwsze auto dzięki refleksowi. Po przejechaniu kilkuset metrów zdecydował, że jedynym sposobem na zatrzymanie pojazdu (rozpędzał by się do prędkości maksymalnej) to kolizja

~Velture

2012-05-10, 03:37
Cytat:

To była awaria samochodu. Gaz się zablokował, a że to automat to poleciał. Kierowca nie miał czasu na reakcję. Udało mu się ominąć pierwsze auto dzięki refleksowi. Po przejechaniu kilkuset metrów zdecydował, że jedynym sposobem na zatrzymanie pojazdu (rozpędzał by się do prędkości maksymalnej) to kolizja


Jak jest się debilem to wiadomo ,że nawet jakby miał godzine na reakcje to i tak by nie wpadł aby wyłączyć silnik przekręcając kluczyki w lewo albo wciskając hamulec albo wrzucając neutral albo zaciągając ręczny a najlepiej wszystkie cztery naraz.
Debilizm jest nieuleczalny.

tinio

2012-05-10, 09:37
@up

Mam automat niestety, ale metoda działająca na bank.

PS nawet jeśli w automacie masz gaz w p*zde, to wciskając hamulec w p*zde zatrzymasz go. Hamulce są silniejsze.

jeziorekpl

2012-05-10, 10:06
Myślałem, że to Ruski ale mam słabe głosniki i słyszałem kitajców , no nic .... Jak to oglądałem to jakbym widział GTA na lagach ;d

kapsiu

2012-05-10, 12:54
na koncu przynajmniej slychać, że silnik zgasł, ble ble ble bleeee ble. to chyba diesel. :D :D :d

mcmt

2012-05-10, 13:14
orsikolos napisał/a:

To była awaria samochodu. Gaz się zablokował, a że to automat to poleciał. Kierowca nie miał czasu na reakcję. Udało mu się ominąć pierwsze auto dzięki refleksowi. Po przejechaniu kilkuset metrów zdecydował, że jedynym sposobem na zatrzymanie pojazdu (rozpędzał by się do prędkości maksymalnej) to kolizja


Skąd ta wiedza? Wystarczyło zmienić bieg na N jeśli gaz się zablokował.

donszymon

2012-05-10, 13:56
Mnie też czasem gaz się blokuje w podłodze! A policja mi za to mandaty chce wlepiać, kiedy to ewidentna wina samochodu.

GrubyGimbus

2012-05-10, 15:27
Velture napisał/a:


Jak jest się debilem to wiadomo ,że nawet jakby miał godzine na reakcje to i tak by nie wpadł aby wyłączyć silnik przekręcając kluczyki w lewo albo wciskając hamulec albo wrzucając neutral albo zaciągając ręczny a najlepiej wszystkie cztery naraz.
Debilizm jest nieuleczalny.



Jak jest się debilem... Wylądowałbyś kolego w takiej sytuacji wątpie iż wykazałbyś się na tyle zimną krwią aby puścić kierownice i przez 20 sekund skupić się na wyciąganiu kluczyka albo szarpaniu ręcznego. Z resztą przy takiej prędkości, szczęki nie zacisnęłyby się praktycznie na 100% Przez co można wnioskować że kierowca o tym pomyślał ale gówno to dało. Wyciągnięcie kluczyka - wyłączenie abs'u, pompy hamulcowej i wspomagania kierownicy o ile wyciągnięcie byłoby w ogóle możliwe(zależne od samochodu zrobiłem tak kiedyś w dużym fiaciku i się omal nie zabiłem bo zablokowało mi kierownice). Automatyczne skrzynie biegu są na tyle nieobliczalne że nie wiadomo czy cokolwiek wrzucenie luzu by pomogło. A jeżeli Ty byłbyś w stanie w ciągu tych 20 sekund, przeprowadzić te wszystkie sekwencje po kolei, jednocześnie manewrując między pojazdami, to zostaniesz moją nową religią.