18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

bl...........rk

2009-06-28, 17:48
I w ten sposób religijne uczucia można uzewnętrzniać :)

maciejpiet

2009-07-12, 20:01
andariel napisał/a:

Wojtyla to sk***iel, niech gnije. Chyba ofiary ksiezy pedofili, ktorych nasz Wielki Jedyny Swiety Polak chronil, sie ze mna zgodza, tak samo jak ofiary papieskiej polityki antygumkowej w Afryce, ktore zostaly zarazone HIVem przez np gwalt.



sorry za odgrzebanie tematu, ale lekko sie wk***ilem. nie slyszalem jeszcze zeby wojtyla bronil jakiegos ksiedza pedofila. za to ladne ich stadko ekskomunikowal z tego co wiem. poza tym, wojtyla byl dobrym czlowiekiem. kosciol, kosciolem ale wartosci ktore promowal byly spoko - tak samo jak jego wklad w nasza historie i podbudowywanie ludzi w czasach kiedy mielismy nad soba czerwonych sk***ysynow

gregohr

2009-07-12, 20:38
dokładnie... Andariel, śmiesznie to z wypowiedzi twojej wynika, że gwałciciele w Afryce powinni gumki nosić ;) Poza tym co ty zrobiłaś dla tych biednych afrykanek? cokolwiek?

Es...........ne

2009-08-22, 10:24

Lycon

2010-01-18, 20:17
andariel napisał/a:

Wojtyla to sk***iel, niech gnije. Chyba ofiary ksiezy pedofili, ktorych nasz Wielki Jedyny Swiety Polak chronil, sie ze mna zgodza, tak samo jak ofiary papieskiej polityki antygumkowej w Afryce, ktore zostaly zarazone HIVem przez np gwalt.



Nom wg katolków to jak 15 letnia dziwczyna zostanie zgwałcona bez gumki zarazi się HIV nie usunie ciąży i urodzi zarażone HIV dziecko jest wszystko ok i wspaniale . Najważniejsze żeby nie założyć gumki i nie usunąć płodu gromada murzynów z jednym białym niemądrym na czele.

A gwałciciel się wyspowiada i jest ok.

BueR_MadasS

2010-01-18, 20:22
Widać jedni na lekcji religii dostawali od księdza Snickersy inni byli uczeni kultury
Wnioskuje że dużo Snickersów jedliście za młodu :-P ;-)


Lycon, andariel no i reszta napinaczy kulturalniej proszę wyrażać swoje poglądy
krytykować i wyśmiewać jak najbardziej ale choć trochę klasy zachowajcie

Lycon

2010-01-18, 20:47
BueR_MadasS napisał/a:

Widać jedni na lekcji religii dostawali od księdza Snickersy inni byli uczeni kultury
Wnioskuje że dużo Snickersów jedliście za młodu :-P ;-)


Lycon, andariel no i reszta napinaczy kulturalniej proszę wyrażać swoje poglądy
krytykować i wyśmiewać jak najbardziej ale choć trochę klasy zachowajcie



ofc edit był xD^^ Nigdy nie byłem na lekcji religi ale z tego co słyszałem to się upowszechnia zabobon w oświatowej świeckiej instytucji i nic pozatym:]

Everal

2010-01-18, 21:47
Lycon napisał/a:



ofc edit był xD^^ Nigdy nie byłem na lekcji religi ale z tego co słyszałem to się upowszechnia zabobon w oświatowej świeckiej instytucji i nic pozatym:]


na religii się śpi, je kanapki, spisuje prace domwoe i czasem uczy i czyta książki, dlatego tak lubię tą lekcję, a teraz na dodatek mam 5 do średniej :szczerbaty: