18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poniżanie elity z familoków...

Halman • 2021-08-15, 03:20

marcin wzywa pogotowie...

KebabRemover

2021-08-15, 03:33
ostatnio był filmik z brazylijczykiem z tak rozciętą głową że chyba mu kawałek czaszki odłamali i mu było widać mózg na wierzchu a nie wydzierał się tak i nie leżał na glebie tylko stał spokojnie.
chyba tylko polaczki jak goerge floyd się kładą na ziemie jak dz**ki do ruhania i p*zde drą, ale w stanach sie nie cackają i uduszą chwasta to polaczki się cieszą że nygus i dindu nuffin, ostatnio tak samo w polsce psy polaczka zaj***ły to już chorągiewy obrót o 180 stopni i policja brutalna iks De.
a tu przykład Amerykanina jak to sie robi, spokojnie dostał paralizatorem, powiedział co miał powiedziec i dopiero padł i dał sie skuć bo wie ze z 5 typami nie bedzie sie siłował. i to jest własna godność



Tryper

2021-08-15, 03:54
Klony takich ze Śląska widzę za granicą.

Yena

2021-08-15, 04:27
Ale patola.

CzerstWybut

2021-08-15, 04:30
KebabRemover napisał/a:

ostatnio był filmik z brazylijczykiem z tak rozciętą głową że chyba mu kawałek czaszki odłamali i mu było widać mózg na wierzchu a nie wydzierał się tak i nie leżał na glebie tylko stał spokojnie.
chyba tylko polaczki jak goerge floyd się kładą na ziemie jak dz**ki do ruhania i p*zde drą, ale w stanach sie nie cackają i uduszą chwasta to polaczki się cieszą że nygus i dindu nuffin, ostatnio tak samo w polsce psy polaczka zaj***ły to już chorągiewy obrót o 180 stopni i policja brutalna iks De.
a tu przykład Amerykanina jak to sie robi, spokojnie dostał paralizatorem, powiedział co miał powiedziec i dopiero padł i dał sie skuć bo wie ze z 5 typami nie bedzie sie siłował. i to jest własna godność






Bez ładu i składu ukrze

Ko...........ah

2021-08-15, 05:50
Nie oglądam do końca,powód jest banalny jak stolec co rano się oddaje do klopa XD
Kiedyś też tak leżałem plus byłem bity za 1x blanta CHWDP. Przyjdzie taki czas że normalny gość będzie mógł się bronić się i zapie**olić z gnata cały magazynek w te j***ne suki.!! Kiedyś na starość jak będę pracował w kebbabie i jak psy będą przychodzić na kebpsa to będę im srał na tej bułki XD :D

O w ch*j nie da rady edit zrobić ^^ ale mi się napisało <się> haha

Halman

2021-08-15, 05:55
Ybać_pis_forever_ziomek napisał/a:

byłem bity za 1x blanta CHWDP



gówniarz spod trzepaka byłeś, jesteś i będziesz. taka mentalność.

An...........20

2021-08-15, 06:18
Ja się zastanawiam co im daje to rzucanie się i wyrywanie policji? Jak mnie zgarniali to posłuchałam co mają do powiedzenia i posadziłam dupę w radiowozie. Nawet nie musieli siły i kajdanek używać.

Daniel01

2021-08-15, 06:22
oni na nas mówią "gorole" , a wy yebane hanysy potomkowie gebelsa yebcie sie do waszego chasioka,,,,,,,, będzie bitwa o polski jęayk------ półnos vs południe (szwaby)

An...........20

2021-08-15, 06:44
Daniel01 napisał/a:

oni na nas mówią "gorole" , a wy yebane hanysy potomkowie gebelsa yebcie sie do waszego chasioka,,,,,,,, będzie bitwa o polski jęayk------ półnos vs południe (szwaby)



Du kannst jeden Mülleimer für mich reinigen. Du bist so ein "Gorol", wie ich ein Versuchskaninchen bin. Weder das Schwein noch das Meerschweinchen

MisiaXD

2021-08-15, 06:49
Sadistic pierwsza strona popierającą milicję. Brawo dla was chłopaki. Wam nic takiego się nie przydazy bo w domu 24/7 jesteście :mrgreen:

Halman

2021-08-15, 07:17
MisiaXD napisał/a:

Sadistic pierwsza strona popierającą milicję.


nie popieramy psiarni a jesteśmy przeciwko społecznemu robactwu ale ty nie widzisz pewnie tej różnicy

Ko...........ah

2021-08-15, 07:43
MisiaXD,

Halman napisał/a:

gówniarz spod trzepaka byłeś, jesteś i będziesz. taka mentalność.



W dupie byłeś i gówno widziałeś halmanie :D i nie odpisuj no bo znów niepotrzebnie Mnie lub Ciebie z banują

:mrgreen: 3m się

notak

2021-08-15, 07:53
MisiaXD napisał/a:

Sadistic pierwsza strona popierającą milicję. Brawo dla was chłopaki. Wam nic takiego się nie przydazy bo w domu 24/7 jesteście



sam byłem kiedyś aresztowany i zero rzucania na glebę nie było, choć byłem naj***ny i wkórwiony
po prostu normalna gadka z nimi, do wyjaśnienia, kajdanki tylko według procedury i wtedy nie ma żadnych problemów,
a to co widać na tych filmach ostatnio z Polski to jakas tępa patologia która nie wie jak się zachować, wobec ludzi którzy muszą robić swoje