18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ponglisz PKP

burżuj • 2015-12-14, 16:33
Płynna angielszczyzna z brytyjskim akcentem :amused:


Hoodini

2015-12-14, 19:30
Tomikchomik1 napisał/a:

Nie wiem co w tym śmiesznego. Fakt mogli zatrudnić kogoś młodego, kto zna język, ale co wtedy zrobić ze starymi pracownikami. Moja mama wiele lat przepracowała w kasie na pkp a jedyny obcy jaki znała perfekt to ruski, bo takiego Ją w szkole nauczyli. Angielski też pewnie by tak czytała, ale na szczęście mieszkam na zadupiu, tu nie trzeba. Poza tym pkp jest znane z tego, że oszczędzają na absolutnie wszystkim (włącznie ze szkoleniami pracowniczymi, a co za tym idzie nauką języków), więc co się dziwić, że kobieta czyta jak czyta.



Wstyd, chańba i obciach. Jak widze takie coś to mu z za monitora wstyd za tą wieś. Tak może czytać Pani ze sklepu w Ziutowie, a nie czytać informacje dla pasażerów na dworcu kolejowym. Żałosne, że jak zwykle znajdzie się ktoś, kto broni takich ludzi/scen i z tego powodu Polska będzie ciemnogrodem po wsze czasy

Darkman-72

2015-12-14, 19:49
Ivona zrobiłaby to lepiej i za darmo :D

burżuj

2015-12-14, 19:57
Smutne, hańba.. taa, krew od razu.

żanuary :amused:

Biały_Orzech

2015-12-14, 20:06
Hoodini, to, że tam broni to tam ch*j, chłopak ma mamę co pracuje na dworcu to się poczuł.

Gorzej, że ludzie dają piwka i wyrażają aprobatę dla opinii która gloryfikuje sztuczne zatrudnienie i zabieranie miejsca pracy młodym, bardziej uzdolnionym, którzy lepiej by się sprawdzili na tym miejscu pracy. Zresztą teraz jest pełno kursów językowych, darmowych finansowanych przez unie czy inne gówna a jeżeli ktoś jest zbyt dumny żeby tak brać od unii to i tak języka teraz się nauczyć żadna trudność, nawet te aplikacje na smartfony dają radę, także brak języka w szkole to żadne wytłumaczenie a babę powinni wywalić i dać pracę komuś, kto na to zasługuje.

Imie_jego_44

2015-12-14, 20:08
Tu jest Polska! tu się mówi po Polsku! ciekawe czy anglik czytając po Polsku z kartki robiłby to lepiej, wątpie.

eLzar

2015-12-14, 20:23
Przecież PKP mogło zainwestować w jakiś dobry syntezator mowy w języku ang :>
I kobieta nie musiała by tego dziadostwa czytać.

korinogaro

2015-12-14, 20:34
Ktoś bardziej kumaty, kierownik może, mógłby jej to zapisać fonetycznie to by się tak nie męczyła.

Dowek

2015-12-14, 20:53
Powinna się trochę podszkolić u Tuska ;)

thewhitestar

2015-12-14, 21:09
1300 zł na rękę za pracę na megafonie a wy wymagacie k***a angielskiego. Babka pewnie 20 lat zapowiada, a tu nagle przyszli z angielskimi zapowiedziami, no i masz...

Galin

2015-12-15, 00:02
W ogóle powinni się cieszyć że czyta po angielsku. Przyjeżdżając do jakiegokolwiek kraju wypadałoby się nauczyć zwyczajów i podstaw języka jego mieszkańców.

Tassadar

2015-12-15, 00:16
Będziesz kiedyś stary to się będą z ciebie śmiać że czegoś nie potrafisz, a to takie oczywiste.

Hvsarz

2015-12-15, 03:41
Tomikchomik1 napisał/a:

Nie wiem co w tym śmiesznego. Fakt mogli zatrudnić kogoś młodego, kto zna język, ale co wtedy zrobić ze starymi pracownikami. Moja mama wiele lat przepracowała w kasie na pkp a jedyny obcy jaki znała perfekt to ruski, bo takiego Ją w szkole nauczyli. Angielski też pewnie by tak czytała, ale na szczęście mieszkam na zadupiu, tu nie trzeba. Poza tym pkp jest znane z tego, że oszczędzają na absolutnie wszystkim (włącznie ze szkoleniami pracowniczymi, a co za tym idzie nauką języków), więc co się dziwić, że kobieta czyta jak czyta.


Drogi człeku. Ani PKP ani żadne inne miejsce nie jest po to, by ktoś miał pracę ale po to by zapewnić jak najlepsze usługi klientom, którymi jesteśmy wszyscy. Co zrobić ze starymi pracownikami? A co się dzieje, gdy firma X okazuje się gorsza od Y i klienci przestają u tej pierwszej kupować? Praca, to też towar.