18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pomysłowi dekarze

CrazyEdek • 2014-09-21, 12:43
Co zrobić by się nie narobić.


Hillsenn

2014-09-21, 23:48
Wg mnie, to więcej z tym pie**olenia niż gdyby to robił łapami.

lukimkz2221993

2014-09-22, 00:16
Moim zdaniem pomysł bardzo dobry, k***a wspaniały, bo jak mój wujek np pytał się majstra czy chce podnośnik, aby szybciej pustaki na górę powciągać to majster powiedział "od czego mamy młodych, niech se wnoszą 3 dni"

Filogyna

2014-09-22, 00:35
SKINHEAD napisał/a:

napewno cyganie... zaj***li motocykl, dachówki też pewnie opie**olą... :)



Czasem mi się wydaje, że tacy jak ty są uzależnieni od cyganów. Gdyby ich nie było, skończyłyby wam się tematy do rozmów, jeśli nie stracilibyście w ogóle sensu życia.

Badderdandem

2014-09-22, 05:55
@Filogyna

Zadanie kuchenne na dzis.

Pokaz cycki albo wsadz glowe do frytownicy.

Gordon

2014-09-22, 13:54
Taki system budowania jest przyjęty praktycznie w całej południowej Europie. Ze względu na to, że nie ma mrozów, można lać konstrukcję z betonu przez cały rok. Obok mnie (południowa Hiszpania) własnie się buduje taki domek i w ciągu miesiąca powstały 3 piętra, teraz to wypełniają cegłami.

A przez to, że jest ciągle ciepło, to nie dość, że ściany są cienkie, to jeszcze bez żadnej izolacji. Okna to też jakaś j***na popierdułka, o potrójnej szybkie z ciepłą ramką to tutaj nikt nie słyszał. W większości albo drewniane albo przesuwane i jak wieje wiatr to firanki latają.

maciuch2

2014-09-22, 17:58
niezbyt to efektywne, ale działa więc głupie nie jest

Filogyna

2014-09-22, 19:03
Badderdandem napisał/a:

@Filogyna

Zadanie kuchenne na dzis.

Pokaz cycki albo wsadz glowe do frytownicy.



Proszę:


Dla ciebie zwrotne - przy pisaniu następnego postu wysil się na ciupkę oryginalności.