18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pomysł na Stefana

markop4321 • 2013-03-10, 22:47
Szczaw z nasypu

,,Dawno nic tak nie oburzyło Polaków jak wypowiedź posła Platformy Obywatelskiej, Stefana Niesiołowskiego dotycząca tego, że gdyby w Polsce dzieci były biedne to by jadły szczaw. Po miażdżącej krytyce poseł próbuje się wycofać ze swoich słów. - Myśmy cały szczaw wyjedli z nasypu i wszystkie śliwki jedli. Dziś te wszystkie śliwki leżą, dzieci grają w piłkę, szczawiu nikt nie zjada – powiedział kilka dni temu Stefan Niesiołowski na antenie TVN24"




Sz...........an

2013-03-10, 23:00
Stawiam, piwo jednak wyczulam z góry, że nie tylko PO jest takie jakie jest. Jeśli wybierzemy sobie SLD czy PiS, Ruch Palikota to będzie tak samo. No może nie tak samo, ale nic się nie zmieni pod tym względem, że zawsze będziemy wypychać partiom kieszenie pieniędzmi, a oni nas będą robić w ch*ja.

Jedyna różnica między partiami jest taka, że jedni trzymają język za zębami i starają się nie pie**olnąć głupiego tekstu a inni najpierw mówią a potem myślą.


kaiel

2013-03-10, 23:02
zaraz Rostowski szczaw i ulęgałki opodatkuje

markop4321

2013-03-10, 23:12
Dlaczego wotum nieufności PiS'u zostało odrzucone? Bo wszyscy się boją że oni zrobili by w końcu porządek. Reszta partii gra z PO w jednej drużynie dlatego nie przeszło większością głosów. Dzięki rządom PIS'u m.in. nasi dziadkowie, rodzice mają jako takie emerytury. Ciekawe kto będzie na nasze emerytury pracował jak już nasze pokolenie nie ma w większości pracy, co oczywiście zawdzięczamy platformie.

aveyron

2013-03-10, 23:20
pie**olenie, wk***iają mnie już te wszystkie memy z Niesiołowskim... tekst wyjęty z kontekstu, bardzo dobrze mówił - wszystkie niemoty metodą "Panda..." non stop żyją na garnuszku państwa z zasiłku, stypendium, renty i ch*j wie czego jeszcze żeby tylko nie ruszyć dupy do pracy... wielce pokrzywdzeni k***a głodni męczennicy narodu - im się należy bo rudy zniszczył nasz naród!!!

markop4321

2013-03-10, 23:37
aveyron napisał/a:

pie**olenie, wk***iają mnie już te wszystkie memy z Niesiołowskim... tekst wyjęty z kontekstu, bardzo dobrze mówił - wszystkie niemoty metodą "Panda..." non stop żyją na garnuszku państwa z zasiłku, stypendium, renty i ch*j wie czego jeszcze żeby tylko nie ruszyć dupy do pracy... wielce pokrzywdzeni k***a głodni męczennicy narodu - im się należy bo rudy zniszczył nasz naród!!!



Dobra a w zimę co mają jeść nie ma ani śliwek ani szczawiu.

Haszunio

2013-03-10, 23:37
nie wiem czemu , ale jak widzę te zj***ne ryje w sejmie to mi się normalnie żyć odechciewa , miesięcznie bule 3 tysie podatku i ch*j wielki z tego mam . Utrzymuję bandę nierobów która w legalny sposób okrada ludzi , żałuje że ludzie są tacy głupi i głosują na tych pojebów . Czasami zastanawiam się czy ludzie potrafią tylko marudzić i narzekać jak to w naszym kraju jest źle i nic z tym nie robić czy po prostu im się nie chce .

Majesty

2013-03-10, 23:38
aveyron napisał/a:

pie**olenie, wk***iają mnie już te wszystkie memy z Niesiołowskim... tekst wyjęty z kontekstu, bardzo dobrze mówił - wszystkie niemoty metodą "Panda..." non stop żyją na garnuszku państwa z zasiłku, stypendium, renty i ch*j wie czego jeszcze żeby tylko nie ruszyć dupy do pracy... wielce pokrzywdzeni k***a głodni męczennicy narodu - im się należy bo rudy zniszczył nasz naród!!!



Nie do końca tak jest, ci których najbardziej ciśnie bieda zazwyczaj zapie**alają żeby związać koniec z końcem i nie mają czasu na biadolenie. Reszta tych krzykaczy z metody "Panda..." są w mniejszości. Co nie zmienia faktu, że osoba na jego stanowisku powinna sobie darować takie złote rady. Ktoś kto pobiera emeryturę, dietkę poselską i uposażenie na prowadzenie biura, nie zna problemu niedostatku czegokolwiek, jest po prostu oderwany od rzeczywistości. Zwykły przysłowiowy Kowalski jest bardziej wartościowy dla państwa niż taka wiecznie nienażarta jednostka.

Zkirtaem

2013-03-10, 23:42
"Poseł stwierdził, że dzieci nie są aż tak biedne bo nie jedzą śliwek z ziemi ani szczawiu - świat oburzony"

Poważnie? Tyle właśnie potrzeba, żeby zaliczyć swój pierwszy internetowy lincz? No przykro mi, ale to nawet nie jest tak że jego wypowiedź jest absolutnie bezsensowna, powiedziałbym wręcz że ma nieskończenie więcej sensu niż reakcja społeczeństwa. Internet płacze o tym od tygodnia, reakcja co najmniej jakby poparł tego hamburgera od "aborcja jest zbędna bo ofiary gwałtu nie urodzą dziecka" :szczerbaty:

kaiel

2013-03-10, 23:43
Niesiołowski premii sobie nie żałował między 2007-2010 wziął 130 tysięcy premii
pociąg szczawiu

Hubert0501

2013-03-10, 23:51
Ja pie**ole, nic dziwnego, że tym społeczeństwem da się tak łatwo sterować. Od kilku dni nic tylko szczaw. To jest najważniejsze obecnie w tym kraju? Jedna wypowiedź oszołoma? Nie ma większych problemów, którymi powinniśmy się zainteresować?

Teraz, jak te złodziejskie kłamliwe bydlaki, które nami rządzą podejmą kolejne kroki świadomie niszcząc i rozsprzedając nasz kraj, będzie wystarczyło, że wyślą jednego psa, który coś zaszczeka na antenie jedynej słusznej stacji TVN i cały naród nic innego nie będzie widział. Obudźmy się wreszcie, k***a!

killerZeWsi

2013-03-11, 00:18
znam trochę dzieci, które korzystają z dożywiania w szkołach. Rodzice nie tak dawno postawili nowy dom, nie żyją ponad stan ale umówmy się - głodni nie chodzą, wszystko co chcą mają. Więc, nie pie**olcie że w Polsce realnym problemem jest głód...

Dobrutro

2013-03-11, 00:24
Jak to ktoś napisał kiedyś, darmowe obiady dla biednych, darmowe wczasy dla biednych dzieci, dotacje, zasiłki, renty. Bogaty sam sobie potrafi sfinansować, a zwykła klasa średnia całe życie w szarości. Bo ani sobie sama nie sfinansuje, ani nie dostanie za darmo - bo wg państwa są za bogaci. Od taka sprawiedliwość społeczna. Dzieci chodzą głodne, bo ich rodzice przepijają zasiłki i puszczają z dymem papierosowym! Takich ludzi naprawdę w potrzebie jest marny procent 0,00001% reszta to zwykła patologia co nie chce robić. Zamiast flaszki wódki i papierosów codziennie to masz chleba na tydzień. Albo ziemniaków nakupić i usmażyć, parę jajek do tego. Głód i brud to jest w Afryce. Jak można być głodnym w Europie? By musiała być chyba wojna, albo głęboki komunizm jak za Stalina co ludziom beczki z kapustą kiszoną nawet zabierali. Najlepiej wszyscy nic nie róbmy i niech nam z nieba spadnie.

Ranger

2013-03-11, 01:11
Nagonka na gościa tylko dlatego, że jest z PO... Gość powiedział prawdę, ale żeby to zrozumieć trzeba mieć trochę więcej inteligencji niż na czubku ku*asa i rozumieć znaczenie słowa ''KONTEKST''.

Kto ma pojęcie o głodzie w Polsce ? Olejnik ? Przecież ona zgarnia taką kasę za obsmarowywanie ludzi, że te biedne, głodne dzieci takiej forsy w ciągu całego swojego życia nie zarobią.
Kto się zajmuje głodnymi dziećmi w Polsce ? Opieka społeczna, która wspiera społeczne patologie, a ludzie którzy naprawdę potrzebują od nich pomocy ''nie łapią się w kryteria''. Są jeszcze fundacje ''charytatywne'' z których tak naprawdę znikomy procent trafia na zbierany cel. Resztę zjada biurokracja i wynagrodzenia.

Sam jako dzieciak łaziłem po drzewach i opychałem się ''papierówkami'', rosnącymi dziko wiśniami i czereśniami, a czasem z dziecinnej wredności podpie**alało się komuś jakieś dobre owoce z ogródka.
Potrafiłem pół dnia siedzieć na rosnącej w okolicy wiśni, a potem z worem pełnym owoców poprosić matkę o zrobienie ciasta.
A dzisiaj ? Bogate dzieciaki siedzą na facebooku i piszą pierdoły, a biedne dzieci tak samo, bo opieka społeczna dba o informatyzację patologii... Za to wiśnie gniją na ziemi, a place zabaw świecą pustkami.

Tak więc zgadzam się wyjątkowo z Niesiołowskim - głód w Polsce jest sztuczny, żeby parę fundacji charytatywnych obsadzonych znajomymi i rodziną mogła spokojnie prosperować...