18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pomyłeczka

Ponury Knur • 2011-10-25, 13:11
Warszawa. Praga. Park Skaryszewski. Siedzi sobie facet na ławeczce. Podchodzi do niego – o dziwo – dziewczyna i mówi:
- O, k***a, Mieczysław Fogg!
- Pomyłeczka, nie jestem Foggiem.
- Skromniś! Poznałam pana, panie Fogg!
- Dziewczyno, nie jestem Foggiem. On nie żyje.
Dziewczę klęka, rozpina mu rozporek i zaczyna robić laskę. Facet rozgląda się na lewo i prawo, gładzi dziewczynę po włosach i nuci:
- "Ta ostatnia niedziela, jutro się rozstaniemy... nana-nana-na..."

bloodwar

2011-10-25, 14:04
Warszawa. Praga. Park Kaczyńskiego. Siedzi sobie facet na ławeczce. Podchodzi do niego – o dziwo – chłopak i mówi:
- O, k***a, albo jesteś Michał Wiśniewski albo Edyta Górniak!
- Pomyłeczka, nie jestem Michał Wiśniewski a tym bardziej nie Edyta Górniak!
- Skromniś! Poznałam pana!
- Gościu, nie jestem Michał Wiśniewski a tym bardziej nie Edyta Górniak! :idzwch*j:
Gościu klęka, rozpina sobie rozporek i zaczyna sobie robić laskę. Facet rozgląda się na lewo i prawo, gładzi go po włosach i nuci:
- "Hej sokole gromowładny, sokole miłości nie kocham cię!"

BongMan

2011-10-25, 15:54
Haha dobre :D Mietek Fogg to był równy gość! Wiecie że przed wojną, faceci w knajpach zamawiali tą melodię i strzelali sobie w łeb? Chcieli żeby to była ostatnia piosenka w ich życiu, bo jest prawdziwa. Nie że widziałem ptaka cień, albo kurna że wszystko się może zdarzyć. Wielkie odkrycie, jasne k***a że wszystko się może zdarzyć! :D

koniu

2011-10-25, 20:46
@up
– To jak ty się właściwie nazywasz bo zapomniałem. Kolec? stolec?
- BongMan
- A więc uważnie mnie posłuchaj Bolek. Byłeś w Stanach?
- Nie
- No właśnie, a ja znam kogoś kto był i opowiedział mi to i owo. Wiesz skąd się wzięli czarni w Ameryce?
- Z Afryki?
- No właśnie, handlarze niewolników przywieźli ich z Afryki. A czy ty myślisz,że to taka prosta sprawa, wysiąść na plaży w Afryce, złapać w siatkę silnego, zwinnego murzyna i wywieźć go za ocean?
- Chyba nie
- No jasne, że nie. Udało im się to, ponieważ wywozili tylko takich, co nie potrafili sp***olić przed siatką albo byli największymi głąbami w plemieniu i wódz ich sprzedawał za paczkę fajek bo i tak nie miał z nich żadnego pożytku. I ci wszyscy nieudacznicy pojechali do Ameryki. Pożenili się, porobili dzieci, świat poszedł do przodu. Pojawiły się komputery, amfetamina, samoloty ale co z tego, jeżeli ich serca pompują tę samą krew. Są potomkami człowieka który dał się złapać w siatkę na własnym podwórku. Dlatego nie uważam, że naszym chłopakom brakuje luzu, kapujesz?

biver

2011-10-26, 21:50
Powiem Ci,że mam już dosyć tego twojego Konia k***a w jego dupę zapie**olona mać...

wasek

2011-10-27, 13:34
Kiedyś dałbym sobie rękę uciąć że biver napisze coś sensownego. I teraz k***a bym nie miał ręki.

injeen

2011-10-27, 14:06
I znowu się pogrążam w oczekiwaniu na zajebisty kawał...

Ponury Knur

2011-10-27, 15:02
injeen napisał/a:

I znowu się pogrążam w oczekiwaniu na zajebisty kawał...



czekamy aż ty coś mistrzu wrzucisz?

Bi...........ns

2011-10-27, 16:01
... a połknęła na końcu ?

Dalione

2011-10-27, 17:23
@koniu Bongman
:mlask: :mlask: wypie**alać ! tratratratratartartra

pakicito

2011-10-27, 19:11
@up
lache chyba robisz moderom, ze przez 2 h nie masz warna za wypie**alac

~Angel

2011-10-27, 19:25
pakicito napisał/a:

@up
lache chyba robisz moderom, ze przez 2 h nie masz warna za wypie**alac



Już ma :hitler:

Matuch90

2011-10-28, 00:04
Kop Kuba, kop...

Novik

2011-10-28, 23:21
@Dalione zrobiłeś wielką kupę i teraz musisz ją sam posprzątać

misiu

2011-11-09, 19:15
musisz sobie odpowiedzieć na jedno, zajebiście, ale to zajebiście ważne pytanie: co robię w życiu robić, a potem zacząć to robić. - a ty sobie odpowiedziałeś na to pytanie?-jarać żarty -.-