18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pomoc sprzedawcy ...

~McSadol • 2022-11-08, 20:07
zupełnie bezinteresownie ... :krejzi:


ququa

2022-11-08, 20:16
Lewicowe, poperdolne zjeby będą mieć nie lada orzech do zgryzienia, żeby to skomentować poprawnie politycznie ....


czekamy panowie :P ) :P :P

chętnie posłucham o równości :) tolerancji i innych bzdetach

kapelan_szturmowy

2022-11-08, 20:29
ququa napisał/a:

Lewicowe, poperdolne zjeby będą mieć nie lada orzech do zgryzienia, żeby to skomentować poprawnie politycznie ....



będą udawać że nic nie widzieli. A jak ich zmusisz do patrzenia, to zostaniesz oskarżony o kłamstwo, nietolerancje, faszyzm i katolstwo! Rozmawiałem kiedyś z synem jednej z "medialnych" działaczek lewicy, na temat takich sytuacji na filmiku, to takiego syndromu wyparcia jeszcze nigdy nie widziałem. Szedł w zaparte że to ustawki dla prawicowych mediów. A jak już nie szło udowodnić że to ustawki, to stwierdził że dopóki naocznie tego nie zobaczy, to nie może wierzyć w prawdziwość nagrań, Koniec, dziękuje, no i ch*j no i cześć.

nowynick

2022-11-08, 20:47
kapelan_szturmowy napisał/a:

będą udawać że nic nie widzieli. A jak ich zmusisz do patrzenia, to zostaniesz oskarżony o kłamstwo, nietolerancje, faszyzm i katolstwo! Rozmawiałem kiedyś z synem jednej z "medialnych" działaczek lewicy, na temat takich sytuacji na filmiku, to takiego syndromu wyparcia jeszcze nigdy nie widziałem. Szedł w zaparte że to ustawki dla prawicowych mediów. A jak już nie szło udowodnić że to ustawki, to stwierdził że dopóki naocznie tego nie zobaczy, to nie może wierzyć w prawdziwość nagrań, Koniec, dziękuje, no i ch*j no i cześć.



to wpie**ol gnoja do klatki z tymi małpami na 24 i się wyleczy ;-)

łopatolog

2022-11-08, 22:25
Ja pie**ole, Carl Johnson ma brata bliźniaka! :D

KrwawyEric

2022-11-08, 22:25
Od razu było strzelać do tych czarnych gówien

kocur

2022-11-09, 00:33
ququa napisał/a:

Lewicowe, poperdolne zjeby będą mieć nie lada orzech do zgryzienia, żeby to skomentować poprawnie politycznie ....
czekamy panowie )
chętnie posłucham o równości tolerancji i innych bzdetach



Wiesz że to czarne gówno z Afryki przywiozła prawa strona ?

Chyba nie dotrzesz na marsz w piątek bo styki zwarło co ?


Yatusza

2022-11-09, 00:39
Co to za , gówno? murzyny jako zwierzęta stadne,napadają w sklepie sprzedawcę, który się buntuje. Potrzebny jest dział na takie tiktokowe szambo,i filmy o niczym.. ps. Velture weź pokaż kikuta zdjęcie, jak merdasz tym kikutem albo viralowe oczy doklej ;-) ( bez obrazy ziomek ;-)

LouisdeFunes

2022-11-09, 01:21
zawsze powtarzam dobra małpa to martwa małpa

neo001

2022-11-09, 02:31
kocur napisał/a:

Wiesz że to czarne gówno z Afryki przywiozła prawa strona ?
Chyba nie dotrzesz na marsz w piątek bo styki zwarło co ?



Nie ważne kto przywiózł, a fakt kto im dał prawo do bycia równym nam bez obowiązku ucywilizowania swojej czarnej osobowości. Zachowuje się jak zwierzę, to traktuj jakby zwierzęciem było.

chitlerowiec

2022-11-09, 07:31
kocur napisał/a:

Wiesz że to czarne gówno z Afryki przywiozła prawa strona ?
Chyba nie dotrzesz na marsz w piątek bo styki zwarło co ?



Chyba wiesz w jakim celu to było przywożone?

I pewnie też wiesz kto nadał im prawa?

Chłosta, chłosta i jeszcze raz chłosta.

zwierzak30

2022-11-09, 08:26
Yatusza napisał/a:

Co to za , gówno? murzyny jako zwierzęta stadne, ... ( bez obrazy ziomek



Wypraszam sobie.My nie mamy z nimi nic wspólnego.



Exclip

2022-11-09, 12:03
kocur napisał/a:

Wiesz że to czarne gówno z Afryki przywiozła prawa strona ?
Chyba nie dotrzesz na marsz w piątek bo styki zwarło co ?



Ale uwolinła od niewolnictwa lewa, i tu powstał problem, a była taka tania siła robocza......

ququa

2022-11-09, 17:46
kocur napisał/a:

Wiesz że to czarne gówno z Afryki przywiozła prawa strona ?
Chyba nie dotrzesz na marsz w piątek bo styki zwarło co ?




niewolników przywiezil żydzi ...ale tego twój rozumek nie ogarnia

idź wypij soczek z buraczka bo ci ciśnienie skoczyło ...ale nie za dużo bo sraki dostaniesz i jak zaspokoisz wtedy swoich czarnych panów