18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pomoc na drodze

lllll • 2015-11-24, 22:08
Taka pozytywna akcja :)


Tomato2652

2015-11-25, 11:22
Nie każdy skrobie szyby, dużo osób używa już odmrażaczy. Szyba się nie rysuje, co w słoneczny dzień bardzo pomaga, z resztą po prostu zwykła dbałość o samochód.
Ja bym się wkurzył, może facet specjalnie nie odśnieżał tej szyby z jakiegoś, niewiadomego powodu?
To tak jakby umyć samochód sąsiadowi brudną ścierką kiedy jest wielbicielem detailingu i uważa, żeby drobnej ryski na lakierze nie było.

tigerqaz

2015-11-25, 11:48
Lepsze to niż stanie na światłach i czekanie na zielone.

Miacholl

2015-11-25, 12:37
@Tomato2652: Krakus na skrobaczce chciał oszczędzić i ogrzewaniu tylnej szyby. Udało się znalazł jelenia do darmowego skrobania.

DawioSkorpion

2015-11-25, 14:16
Jak się czyta większość komentarzy to aż chce się krzyczeć co za idioci na tym forum są więc może tak:
- nieodśnieżony samochód: 20-500 złotych, 6 punktów karnych
- nieoczyszczone szyby i lusterka: 20-500 złotych
a i policjantów to nie obchodzi że wy nie musicie widzieć przez tylna szybę, stwarzacie niebezpieczeństwo i tyle...

jeszcze bo tak tylko bo sezon zimowy się zaczyna to dla osób mających na bakier z prawem:
- włączony silnik w zaparkowanym aucie w terenie zabudowanym: 100 złotych
to znaczy że na postoju nie możecie skrobać na włączonym autku :) chyba najlepszy przepis jaki powstał :) to nic że jeśli włączy się ogrzewanie to po 2 minutach śnieg dosłownie spływa z szyby i wystarczy lekko przetrzeć i autko czyste :) ale lepiej drzeć lód żeby były rysy na szybie jeśli nam się skrobaczka uszkodzi :)

MCMXCVI

2015-11-25, 15:40
cysio0407 napisał/a:



No, ale 30 letnie samochody to już nawet w polsce rzecz rzadko spotykana.



za 3 lata moje audi 80 bedzie mialo 30 i co ? jest w dobrym stanie i łyka nie jednego młodzika w hondzie ;)

chetek

2015-11-26, 13:35
@up

I co? I nic. Nie wniosłeś nic konstruktywnego, ale przynajmniej się pochwaliłeś, nie...? -_-'