18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

POMIDORY!

ogurx • 2015-04-03, 09:18
Fajnie zobrazowany stary już kawał ;-)

Verbatim369

2015-04-03, 11:14
Brawo, że są jeszcze normalni ludzie i reagują prawidłowo.

szfak

2015-04-03, 21:13
hmmm, wiosno napie**alaj. juz sie nie moge doczekac na bawole serca od mamusi ;)

Bartzu

2015-04-03, 23:14
najpierw ch*jowa muza, teraz ch*jowe filmiki

rogal141

2015-04-05, 00:26
Patrze Pih-u za aktorstwo się zabrał :D

t00malek4

2015-04-05, 01:31
o kurde niesądziłem że Go spotkam na sadolu :D

kaelem

2015-04-05, 07:44
Bartzu napisał/a:

najpierw ch*jowa muza, teraz ch*jowe filmiki


O Tobie można napisać: Najpierw ch*jowe dymanko, teraz ch*j nie syn.

dmnunited

2015-04-05, 12:18
Cytat:

najpierw ch*jowa muza, teraz ch*jowe filmiki



zrób coś lepszego i się pochwal, a nie wylewasz żale własnej ch*jowości na forum publicznym, żeby dowartościować swoje nic nie warte życie.

Rasael

2015-04-05, 13:08
Przecież ta historyjka ma już co najmniej kilka lat. Oryginał pochodził zdaje się ze Stanów. Najwyraźniej oryginalnością chłopaki nie grzeszą. :/

konop720

2015-04-05, 16:49
ale to jest k***a słabe... ta historyjka była fajna, ale kilka lat temu jak się ją pierwszy raz przeczytało.. realizacja historii 0/10 gówno wysrane z dupska

SuchyHarry

2019-11-03, 13:45
Pewien Włoch chciał przekopać ogródek, by zasadzić sobie pomidory. Kiedyś pomagał mu w tym jego syn, który obecnie siedział w więzieniu. Stary Włoch wysłał list do niego:
-"Drogi Vinnie, szkoda że cię tu nie ma, bo pomógłbyś mi w kopaniu ogródka Jestem już stary i obawiam się, że samemu będzie ciężko mi to zrobić. Pozdrawiam, Tata".
Kilka dni później otrzymał odpowiedź od syna:
-"Cześć Papo. Nie przekopuj tego ogrodu! Tam zakopałem ciała! Pozdrawiam, Vinnie"
Następnego dnia o 4:00 na podwórko Włocha wpadła lokalna policja i FBI, przekopali cały teren. Nie znaleźli żadnych ciał, przeprosili gościa i odjechali. Ojciec otrzymał kolejny list od syna:
-"Cześć Papo, teraz możesz sadzić pomidory. Cieszę się, że chociaż tyle udało mi się zrobić. Pozdrawiam, Vinnie"

:psycho:

Halman

2019-11-03, 13:51
SuchyHarry napisał/a:


-"Drogi Vinnie, szkoda że cię tu nie ma, bo pomógłbyś mi w kopaniu ogródka Jestem już stary i obawiam się, że samemu będzie ciężko mi to zrobić. Pozdrawiam, Tata".



myślałem że po takim liście młodego przecwe*ują w celi na pedała...

mazga50

2019-11-03, 13:59
SuchyHarry napisał/a:

Pewien Włoch chciał przekopać ogródek, by zasadzić sobie pomidory. Kiedyś pomagał mu w tym jego syn, który obecnie siedział w więzieniu. Stary Włoch wysłał list do niego:
-"Drogi Vinnie, szkoda że cię tu nie ma, bo pomógłbyś mi w kopaniu ogródka Jestem już stary i obawiam się, że samemu będzie ciężko mi to zrobić. Pozdrawiam, Tata".
Kilka dni później otrzymał odpowiedź od syna:
-"Cześć Papo. Nie przekopuj tego ogrodu! Tam zakopałem ciała! Pozdrawiam, Vinnie"
Następnego dnia o 4:00 na podwórko Włocha wpadła lokalna policja i FBI, przekopali cały teren. Nie znaleźli żadnych ciał, przeprosili gościa i odjechali. Ojciec otrzymał kolejny list od syna:
-"Cześć Papo, teraz możesz sadzić pomidory. Cieszę się, że chociaż tyle udało mi się zrobić. Pozdrawiam, Vinnie"



Wiesz za co Kain zabił Abla? a opowiadanie starych kawałów.