18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pomachał sobie karabinem

mikel1994 • 2013-05-28, 14:19
Pomachał, pomachał i...

Szczerze mówiąc brakuje mi tutaj jakiegoś chrupnięcia w kręgosłupie.


W postaci bonusów jeszcze kilku idiotów znalezionych na jutjubie. Nie wrzucam ich do oddzielnych tematów, bo wartość rozrywkowa tych filmików nie przekracza pewnego minimalnego progu, ale zawsze warto zobaczyć, że są większe kaleki od Ciebie.

brudas na wózku (0:40 akcja właściwa)

tutaj kretyn na rowerku

tutaj debil na rowerze

i dla odmiany na rowerku

bsmlody89

2013-05-29, 06:12
Za brudasa nie będzie piwa. Brudasem w moich okolicach określa się ciapaków. Całkiem słusznie.

To wygląda na jakąś podejrzaną psychozę. Powiedz, czy naprawdę podniecają Cię mali, niezdarni chłopcy na rowerach, Panie?

Czy może raczej, proszę księdza Mateusza?


Szycha929

2013-05-29, 07:30
przecież po samym nicku 1994 wnioskuje że dopiero gimnazjum prawie co skończył o ile skończył


wgl filmiki dno...



zabrać mu te 27 piw!

witmac

2013-05-29, 07:50
to wiatrówka jest

repertuaR

2013-05-29, 07:52
Da się tu piwo cofnąć?

Mogłaby być taka opcja "Zwróć"
W życiu jest

mikel1994

2013-05-29, 07:54
Esiusz napisał/a:

chlopaki trenuja na rowerach a ty pajacu od debili ich wyzywasz...





Cytat:

Nie ma piwka za hejtowanie ludzi, którzy w przeciwieństwie do Ciebie nie siedzą cały dzień w domu (na rowerkach). Dziękuję, dobranoc.



Widzę, że znasz mnie lepiej ode mnie samego, spoko.

Cytat:

Za brudasa nie będzie piwa. Brudasem w moich okolicach określa się ciapaków. Całkiem słusznie.



Jebie mnie co się dzieje w Twoich okolicach. Brudas, to brudas. Na woodstocku takich pełno. Tak, k***a, można powiedzieć też jestem brudasem.



Cytat:

przecież po samym nicku 1994 wnioskuje że dopiero gimnazjum prawie co skończył o ile skończył

wgl filmiki dno...

zabrać mu te 27 piw!



O mój dorosły mistrzu i mentorze... Weź kalkulator do ręki i sobie policz ile w takim razie mam lat, a później zobacz w jakim wieku się powinno kończyć gimnazjum.

Skoro wirtualne piwka są dla Ciebie takie ważne, to zabierz mi je wszystkie, bo w dupie je mam. Z resztą mogę już nie zakładać żadnych tematów. Całe szczęście Twój wkład w rozwój portalu jest tak wielki (0 tematów), że "pociągniesz" wszystko.


Chwila, czy ja właśnie odpowiadam na falę hejtu? Żenua :(

ps. nie znam się na broni, w liceach na PO w programie było jedynie wyjście na strzelnicę i "szczelanie" z kbks'ów, a nauka podziału broni długiej i krótkiej ograniczyła się do kilku linijek w zapisanych w zeszycie.

zielePL

2013-05-29, 09:17
myślałem że chociaż w morde sobie strzeli :D

FreeM

2013-05-29, 11:59
dla czego od razu idiota i kretyn za to ze sie na rowerze wywrocil...
- bo jakis debil mu taki opis dal?

Bezem

2013-05-29, 12:45
"karabinem" x_x to wiatrówka k***a

op...........ve

2013-05-29, 14:30
k***a jak można wiatrówkę nazwać karabinem :homer:

tranzystor

2013-05-29, 15:18
A widziałeś kiedykolwiek karabin łamany w pół?

gindek

2013-05-29, 21:51
i dla odmiany autorem tematu jest brzydki czarny rudy gruby żyd.

De...........K2

2013-05-29, 22:41
No i nieśmiertelny pan Paweł