18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polsko moja kochana Polsko

Pit89 • 2012-03-24, 19:50
Dla was rodacy
Pierwszy Hymn
Dziadek na rumaku to śpiewał
Ten marsz znasz z podstawówki

azerbejdzanification

2012-03-24, 23:38
Wojskowe Tradycje skończyły się niestety po II Wojnie Światowej.
Ale ciary przeszły piwo leci. Ave Polska!

thoms0n

2012-03-24, 23:45
k***a mać, wrzucający reprezentuje dwie najbardziej poj***ne cechy tego kraju:
- pseudo-patriotyzm (sadistic to nie miejsce na takie materiały, widać, że piwa łowisz)
- głupota
...
W sumie jest to dość sadystyczne, jak tak się głębiej zastanowić.

sedroo

2012-03-25, 00:02
thoms0n napisał/a:

k***a mać, wrzucający reprezentuje dwie najbardziej poj***ne cechy tego kraju:
- pseudo-patriotyzm (sadistic to nie miejsce na takie materiały, widać, że piwa łowisz)
- głupota
...
W sumie jest to dość sadystyczne, jak tak się głębiej zastanowić.


dobra wypie**alaj.

Jaskier

2012-03-25, 00:18
thoms0n napisał/a:

k***a mać, wrzucający reprezentuje dwie najbardziej poj***ne cechy tego kraju:
- pseudo-patriotyzm (sadistic to nie miejsce na takie materiały, widać, że piwa łowisz)
- głupota
...
W sumie jest to dość sadystyczne, jak tak się głębiej zastanowić.



Na tej stronie jest w sumie wszystko. Jesli moze byc tutaj filmik na ktorym babka wali kolesiowi konia i dostaje 1000 piw to moze byc i to. Sa tu filmiki smieszne, drastyczne to dlaczego ma nie byc czegos powaznego.

kietong

2012-03-25, 01:22
Wszystko fajnie, ale dziwne miejsce na jaranie się takimi rzeczami. Wchodzę na ten serwis, żeby móc obejrzeć różne głupoty, albo dowiedzieć się czegoś niecodziennego. A nie, żeby płakać za dziadami moimi co krew przelali. Niedługo Jezusa wrzucicie, co za mnie życie oddał. Chociaż nie, teraz w modzie jest ateizm.

maderfakermen

2012-03-25, 04:09
@up

jest jezus, jest i ateizm:



i cały czas pamiętaj! że jezus był, jest i będzie żydem! jako polak patriota, katolik należy go nienawidzić - to jest nasza katolicka polska tradycja.

Keepo

2012-03-25, 08:52
Zabrakło jeszcze

veno

2012-03-25, 09:39
Jestem uczniem liceum , i zawsze jak się z kolegami napie**olimy to śpiewamy tego typu piosenki :)
piękny kraj , a co kraj to obyczaj :) , została jeszcze grupka osób które praktykują tego typu piosenki i znają je na pamięć i są urodzeni po roku 90 :)

Norum

2012-03-25, 10:41

Mattis

2012-03-25, 10:41
Cytat:

masz ode mnie browara, już dawno zamierzałem się z wrzuceniem kilku tego typu filmów :) co jak co ale Polska to Polska, piękny kraj ze wspaniałą honorową, wojskową tradycją :) ! " Naród wspaniały, tylko ludzie k***y"



" Naród wspaniały, tylko ludzie k***y"

AAAAAAaaaa to dlatego to jest na sadolu :shock:

IItronic

2012-03-25, 11:15
Mimo to że w wojsku byliśmy katowani tymi pieśniami to kocham je :)

oGOALoneYaYo

2012-03-25, 11:29
Wszyscy ckliwi aż do wyrzygania.

almuazzib

2012-03-25, 12:12
@k***a romantyk
mam nadzieję że zdechniesz zapie**alany w dupsko przez żyda a w pysk przez cygana

blendziooh

2012-03-25, 14:40
Zj***ny ten kraj a wy sie jaracie jakimiś zj***nymi filmikami i hymnami...Na ch*j odzyskiwaliśmy niepodległość, teraz byśmy jeździli nowiutkimi Mercami czy innymi BMW po zajebistych drogach.
j***ć ten kraj, wielcy sadisticowi 15 letni patrioci hejt czas zacząć!

Pit89

2012-03-25, 17:44
soban2100 napisał/a:

Zj***ny ten kraj a wy sie jaracie jakimiś zj***nymi filmikami i hymnami...Na ch*j odzyskiwaliśmy niepodległość, teraz byśmy jeździli nowiutkimi Mercami czy innymi BMW po zajebistych drogach.
j***ć ten kraj, wielcy sadisticowi 15 letni patrioci hejt czas zacząć!

o i niemcy sa na Sadolu