18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie wsioki vs policja

PIs • 2024-03-06, 16:34
Do starć protestujących rolników z policją doszło gdy Ci pierwsi wdarli się na teren sejmu. W stronę policji poleciały jajka, kamienie i kostka brukowa, policjanci odpowiedzieli gazem łzawiącym i granatami hukowymi. Kilkanaście osób zostało zatrzymanych.






Pfciuki

2024-03-07, 22:19
Na sadisticu same prostaki to popierają wandalizm, agresje, opłaconą solidarność, fermy futerkowe, mylenie ludzi z dzikami, foliowe czapeczki i mylą klimat z pogodą.

lesku73

2024-03-08, 00:52
pisowska milicja to chociaż kobiety lała i gazowała, pisowskie szmaty już o tym zapomniały?

Szary_Jeleń

2024-03-08, 01:18

cerber14

2024-03-08, 11:08
Śmiali się z kibiców każdego roku w listopadzie, a tu proszę. To jednak policja bije bez powodu i prowokuje, czy nie?

MindlessPony

2024-03-08, 15:59
Więc to dlatego za PiSu tak wielki nabór na policję był, że teraz trzeba zrobić selekcję. Dziwi mnie tylko dlaczego wszyscy hejterzy Tuska widza

CzerstWybut

2024-03-09, 05:59
pazuzu napisał/a:

Pis ich dymał 8 lat, od 2 lat pis pozwalał na wjazd zywnosci z ukrainy i gdzie wtedy te tępe k***y były ?? Pojawił sie nowy rzad a Ci z pretensjami ? to co k***a dopiero miesiac temu sie zorientowali że im sie kiepsko powodzi ?
Dobre podsumowanie:
Rolnicy zakochali sie w pisie, ten zrobił im dziecko a teraz od tuska chcą alimentów



Chciałem przypomniec że zielony ład rolnikom wprowadzają teraz wiec szala sie przelała, możesz iść dalej rudemu lizać rowa

Tak sprawdzam tutaj komentujących i w sumie 90% co ciśnie po rolnikach i wmawia agresje pretomestujących to same nowe konta. Po wygranych debili widze że teraz kasa idzie w trolowaniebpo internecie. Portal nabrał mocy to i tu przyszły oplacane zjeby.

darek1234

2024-03-09, 18:51
CzerstWybut napisał/a:

Chciałem przypomniec że zielony ład rolnikom wprowadzają teraz wiec szala sie przelała, możesz iść dalej rudemu lizać rowa
Tak sprawdzam tutaj komentujących i w sumie 90% co ciśnie po rolnikach i wmawia agresje pretomestujących to same nowe konta. Po wygranych debili widze że teraz kasa idzie w trolowaniebpo internecie. Portal nabrał mocy to i tu przyszły oplacane zjeby.



Polski chłop jest głupi jak but, choć są wyjątki. Byłem w wielu gospodarstwach rolnych, znam tysiące rolników i tylko nieliczni przejawiają rozum. Reszta to zwykłe ćwoki, które polecą na najtańszym gównie do oprysków, byleby zarobić. Od kilku lat dziwią się, że skupy wysyłają próbki do oceny zawartości glifosatu, a te głupi ch*jki prowadzą tzw ekologię na... glifosacie. Mógłbym wymieniać w nieskończoność przykłady, bo po ponad 20 latach pracy z rolnikami mam dość sporą wiedzę.
Wracając do meritum pałowania na proteście chłopków - jeżeli ktoś twierdzi, że to policja Tuska sprowokowała zadymę to jest po prostu głupim bezmózgiem. Właśnie teraz Tuskowi zależy za spokoju w państwie, jednak pisowskie złodzieje wszędzie podłożyły miny. I jedna z tych min jest polski rolnik "zaniepokojony zielonym ładem i sprowadzaniem zboża z Ukrainy". Gdzie do tej pory był polski rolnik to niech piśdzielce odpowiedzą, ewentualnie wioskowy ksiądz

wyrel

2024-03-10, 15:51
Policjanty użyły gazu bo rzucano w nich kostką brukową? KOMUNA! TUSK IM KAZAŁ ! JEBAĆ ! KTO POSŁAŁ UZBROJONO POLICJE DO LEGALNEJ DEMONSTRACJI przecież za pisiorstwa straż miejska dawała buziaczki za rzucanie kamieniami. Brawo sp***oleńcy

dżonyłojlker

2024-03-10, 16:30
wyrel napisał/a:

Policjanty użyły gazu bo rzucano w nich kostką brukową? KOMUNA! TUSK IM KAZAŁ ! JEBAĆ ! KTO POSŁAŁ UZBROJONO POLICJE DO LEGALNEJ DEMONSTRACJI przecież za pisiorstwa straż miejska dawała buziaczki za rzucanie kamieniami. Brawo sp***oleńcy



Kostką brukową w policjantów rzucali policjanci w cywilu. Następnie przepuścili ich na tyły i tam sobie k***y przycupnęły, ale ktoś zrobił tym śmieciom zdjęcie.


darek1234

2024-03-11, 01:28
motylekwbrzuchu napisał/a:

Kostką brukową w policjantów rzucali policjanci w cywilu. Następnie przepuścili ich na tyły i tam sobie k***y przycupnęły, ale ktoś zrobił tym śmieciom zdjęcie.



Dowody na poziomie przedszkola

dżonyłojlker

2024-03-13, 12:17
darek1234 napisał/a:

Dowody na poziomie przedszkola



Racja, duch kijowa i wyspa węży to było coś.

Są jeszcze fotki jak ci co prowokowali zamieszki, wsiadają do policyjnych aut, ale to pewnie też fotomontaż