18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie priorytety

Al...........go • 2017-10-27, 23:06
W ramach uczczenia 100-lecia niepodległości ktoś wpadł na pomysł aby postawić... 100 kolumn. 100 kolumn w całym kraju i być może jeszcze więcej kolumn z okazji kolejnych rocznic wojen i bitew. Cóż, nie ma pieniędzy na służbę zdrowia, na edukację, na przemysł. Ale na kamienne kolumny, kościoły czy kiełbasę wyborczą zawsze się znajdą.

Źródło

Konczerito

2017-10-27, 23:18
nie kiełbasę wyborczą tylko gazetę,żeby stary komuch miał co żreć ! ale to za PO, PIS za to kocha ukraińców. Je głosuję na Kukiza i ch*j

~DMT

2017-10-27, 23:29
AlewieszDlaczego?

Żeby zrównoważyć, pie**olenie pokroju twojego... :kawa:

sumka

2017-10-27, 23:51
Spoko sp***olenie Cebuli jest większe niż można by się spodziewać, z ostatniego reportażu dziennikarskiego z polski lepszego sortu wnioski są ekscytujące otóż wyborcy PISu doskonale widzą jak władza ich dyma i okrada ale będą ich popierać bo się z nimi dzielą. O dziwo nie pomagało nawet uświadomienie że dzielą się z nimi ich własnymi pieniędzmi a właściwie kredytem zaciąganym w ich imieniu a właściwie to niewielkim %. Jako druga kwestia przewijała się kwestia że skoro to ludzie wierzący to muszą być dobrymi ludźmi a wszystkie ich złe uczynki to dzieło szatana a nie ich.

~DMT

2017-10-28, 00:05
sumka napisał/a:

Spoko sp***olenie Cebuli jest większe niż można by się spodziewać, z ostatniego reportażu dziennikarskiego z polski lepszego sortu wnioski są ekscytujące otóż wyborcy PISu doskonale widzą jak władza ich dyma i okrada ale będą ich popierać bo się z nimi dzielą. O dziwo nie pomagało nawet uświadomienie że dzielą się z nimi ich własnymi pieniędzmi a właściwie kredytem zaciąganym w ich imieniu a właściwie to niewielkim %. Jako druga kwestia przewijała się kwestia że skoro to ludzie wierzący to muszą być dobrymi ludźmi a wszystkie ich złe uczynki to dzieło szatana a nie ich.




Zadi_

2017-10-28, 00:06
AleDlaczego napisał/a:

i być może jeszcze więcej kolumn z okazji kolejnych rocznic wojen i bitew



A to info skąd? Z dupy? Tak myślałem :mrgreen:

~Velture

2017-10-28, 06:46
Ależ niektórym dupsko ściska na samą myśl o jakimkolwiek symbolu narodowym.
No ale sporo już takich na forum co by znacznie bardziej woleli pomniki penisów bo kojarzą im się z tatusiami i wujkami podczas tych ciepłych nocy.

Al...........go

2017-10-28, 09:19
Zadi_,

Cytat:

Istnieje możliwość kontynuacji projektu w ramach następnych rocznic niepodległościowych, np. związanych z wojną polsko-bolszewicką czy powstaniami śląskimi – dodaje dyrektor Ciosek.



Specjalnie dla ciebie wygrzebałem ostatnią linijkę ze źródła. Nastawiajmy kamiennych słupów, przydadzą się do przywiązywania wywrotowców jak w końcu ten kraj zbankrutuje pod tym pisowskim nierządem.

Velture,

wiem, że tobie obojętne na co idzie hajs, bo jako beneficjent pisowskiego socjalizmu zawsze cos tam dostaniesz bo bez takich jak ty pis przegra kolejne wybory. Uczciwie zarabiający i przede wszystkim myślący widzą dokąd to zmierza i jak się to skończy. Także baluj za te ochłapy od państwa póki możesz.

~Velture

2017-10-28, 09:57
AleDlaczego napisał/a:



Velture,

wiem, że tobie obojętne na co idzie hajs, bo jako beneficjent pisowskiego socjalizmu zawsze cos tam dostaniesz bo bez takich jak ty pis przegra kolejne wybory. Uczciwie zarabiający i przede wszystkim myślący widzą dokąd to zmierza i jak się to skończy. Także baluj za te ochłapy od państwa póki możesz.


Jakie to urocze. Powtórz sobie to jeszcze sto razy i może samemu w to uwierzysz misiaczku kochany :*
Nie wziąłem jeszcze nigdy w życiu ani 1zł z socjalu i nigdy nie głosowałem na pis. No ale kiedyś ci się uda mnie pocisnąć. Wierzę w to z całego serca!
Pozdro, poćwicz 8-)

Al...........go

2017-10-28, 10:03
Velture,

Ale branie socjalu to nie wstyd w tym państwie - nie każdemu chce się pracować. Na tym forum wielu użytkowników cię nawet poprze, bo jak to Duda powiedział "państwo w końcu coś daje". Taka dobra zmiana. Także nie wyrzekaj się swoich poglądów i stylu wegetacji.

~Velture

2017-10-28, 10:23
AleDlaczego napisał/a:

Velture,

Ale branie socjalu to nie wstyd w tym państwie - nie każdemu chce się pracować. Na tym forum wielu użytkowników cię nawet poprze, bo jak to Duda powiedział "państwo w końcu coś daje". Taka dobra zmiana. Także nie wyrzekaj się swoich poglądów i stylu wegetacji.


Ależ cienka riposta. Stać ciebie na więcej. Wierzę w to! Postaraj się pocisnąć mnie jakoś tak abym nie czuł się jakbym rozmawiał z przedszkolakiem.

sumka

2017-10-28, 11:57
AleDlaczego, Velture, nie mógł głosować bo nieletnich nie dopuszczają do głosowania. Jedynym miejscem jego ideologicznej batalii jest to forum gdzie codziennie od 5 rano wstawia jakieś gówna by zaznaczyć że jest kimś.

sezamkowyRozpierdol

2017-10-28, 12:58
Przynajmniej nie kolejne pomniki, tabliczki że "tu JP2 w x roku, miesiącu i dniu srał" papieżaka, ronda i nazwy ulic Janusza Pawulona drugiego :krejzi:

PS.

Dobrze, że nie dziesiątki tysięcy kolumn, bo patriotyzm oberwałby rykoszetem jak model kultu JP2 przypominający koreański kult wodza :lol: