18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Thetus

2017-05-10, 15:38
TB303 napisał/a:



No tak, zapomniałem jeszcze o naszych kochanych, sadisticowych stulejach :amused:



Ee tam. Ciągle o nas myślisz, sam przyznaj. ;-)

voidinfinity

2017-05-10, 16:10
mygyry napisał/a:

Por*chać sobie MILF'a albo na odwrót, żeby stary facet por*chał sobie nastolatkę to jest to dla mnie całkiem normalne, ale k***a wiązać się na stałe z babą po menopauzie?



Pewnie jak zaczynali to jeszcze była całkiem na chodzie, ale niestety uroda kobiet blednie względnie szybko ;-)

BrianGriffin

2017-05-10, 16:16
Typ wyrwał swoją nauczycielkę.
He's a hero.

saves

2017-05-10, 17:38
Premier Luksemburga jest pedziem i ma męża, prezydent Francji puka kobietę w wieku swojej matki, a gość pisze o kochankach i kryptogejach na prawicy? Toż to w jakże nowoczesnej i postępowej Holandii chciano zalegalizować pedofilię. Lewactwo już sra pod siebie i nie wie co jeszcze wymyślić w obronie swoich dewiacji.

Zawulon

2017-05-10, 17:57
O k***a, wrzucanie sokuzcwe*a powinno grozić auto-banem. Nie chodzi przecież o jej wiek tylko o to, że jest j***ną pedofilką. Jakby to 40 letni nauczyciel poderwał 14 letnią Le Pen to byłby dym na pół europy.

ePeeL

2017-05-10, 18:16
Mam w to wyj***ne :D Żyje obok tego i jest zajebiście. Polecam wam również to samo internetowi napinacze ;)

lapps

2017-05-10, 18:16
Prawda jest taka, ze makaronowi nie chodzilo o zadne r*chanie, tylko o kariere...

rodzina tej babulki jest zarobiona i wplywowa we francji i dzieki temu makaron szybko wbil sie na salony.

jak babulka umrze, a on juz zrobi kariere to sobie zalozy swoja wlasna rodzine z jakas malolata...

facet ze starsza zona nie wzbudza poruszenia, ale niepelnoletni facet rozbijajacy rodzine swojej kolezanki z klasy, tylko po to zeby zrobic na tym kariere, dodatkowo unikajac placenia podatkow wzbudza poruszenie bedac przywodca 66,8 mln panstwa z arsenalem nuklearnym...

St...........on

2017-05-10, 18:33
23-ech kryptogejów dało piwo :amused:

voidinfinity

2017-05-10, 19:01
Blackhunter napisał/a:

Obrazek



JK moim zdaniem jest pedziem ;-) To jedyne logiczne wytłumaczenie.

~Blackhunter

2017-05-10, 19:08
voidinfinity napisał/a:



JK moim zdaniem jest pedziem ;-) To jedyne logiczne wytłumaczenie.



Zgadzam się z twoją teorią.

AaronSzechter

2017-05-10, 20:07
nie ma to jak z sadola zrobić polityczne forum , co to za sadol co daje się mamić politycznym złodziejom heh . jak za darmo tak się podniecacie to jesteście debilami nie kur,wami heh

MinisterR

2017-05-10, 20:34
Hehe, Kaczor r*cha kota! Ale beka!
polaczki to jednak śmiecie
dlatego zawsze będę głosował na pis, choćby dla bóludupy śmieci

Pigwaranek

2017-05-10, 20:43
Lewactwo to mistrze w odwracaniu kota ogonem. Dla nich nie liczy sie zadna merytoryka, zadne fakty, zaden kontekst. Oni jedynie widza zbior wydarzen i wypowiedzianych slow, ktory ukladaja sobie tak, zeby pasowal do ich oderwanego od rzeczywistosci modelu swiata. Zdumiewajace.