18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie metro

darex99 • 2017-05-17, 08:52
miałem wątpliwą przyjemność jazdy metrem w Berlinie i to co tam się wyrabia jest wręcz nie do opisania...


Archeolog

2017-05-18, 00:33
Eramod napisał/a:

Jarek jest spoko odjebcie sie od jarka lamusy



Mariusz?

Sz...........an

2017-05-18, 01:12
support3 napisał/a:

Naprawdę gardzę PISem ale za niewpuszczenie hołoty do Polski Jarek ma u mnie browara.



Ja nie jestem zwolennikiem żadnej frakcji politycznej itd. ale obiektywnie na to patrząc to wygląda to MOIM ZDANIEM tak:

PiS nie wpuszcza bydła bo sobie tak powiedział i uważa to za swój sukces polityczny a zapomina o tym, że to PO częściowo przyczyniła się do tego aby uchodźcy nie przybywali do PL. Brzmi to absurdalnie, ale jakby nie patrzeć chociaż PO sama zapraszała uchodźców to zapomniała o tym, że zrobiła z Polski taki k***idołek, że sami Polacy stąd zaczęli sp***alać.
Więc nie będę tu nawet wspominał o uchodźcach którzy w krajach takich jak Niemcy, Francja itd. potrafią dopominać się o zbyt niski socjal :shock:

Schlapatzjenc

2017-05-18, 09:54
Cytat:

>prawicowy portal wycina cztery wypowiedzi prawicowych/innego rodzaju zjebów
>1/3 polskiego internetu wali sobie do nich konia przez następny tydzień



Wy naprawdę jesteście jak zwierzęta.

sumka

2017-05-19, 22:02
Teza potwierdzona, karmicie się tym główne zachwycając się ch*j wie czym bo i tak nikt (tak nawet Ukraińcy jak tylko będą mogli to sp***olą szybciej niż się pojawili) tu nie chce przyjechać po czym walizka w łapę i sami do Niemiec, Anglii, Holandii, Irlandii itd... na zmywak albo magazyn sp***alacie.

Ork.Fajny

2017-05-20, 16:51
BreivikNaPrezydenta napisał/a:

"Alt Right Report"
Źródło godne zaufania.


W sensie że co? Zrobili photoshopa? :amused: