18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie "keke challenge"

~Velture • 2018-07-30, 11:40
k***a jakże mi wstyd za takiego dzbana i to jeszcze na oczach jakiegoś turysty z zagranicy :homer:

(jak ktoś nie wie to wyzwanie "keke" polega na wysiadaniu z samochodu w trakcie jazdy i tańczenie do jakiejś murzyńskiej muzyki będąc nagrywanym ze środka)


aaaaaaaaaaaaaa

2018-07-30, 11:45
k***a mać.... nie wiem co napisać na taki debilizm.
Ale ten co rowem poszedł na koniec też rozj***ł system.

Boingu

2018-07-30, 12:03
No dobra, ale dlaczego ci wstyd przed tym kierowcą z zagranicy? Przecież nic tylko czuć dumę! Powyższy materiał jest doskonałym dowodem na to, że nasze społeczeństwo jest na bieżąco z zachodnimi trendami. Mnie taki rozwój cieszy. :amused:

Halman

2018-07-30, 12:04
Hranipex napisał/a:


Ale ten co rowem poszedł na koniec też rozj***ł system.



widocznie nadal jesteśmy w tyle za światowymi trendami w byciu cool... :amused:

lm65

2018-07-30, 12:16
W tym przypadku wszystko dobrze się skończyło.
Samochód wyj***ł w drzewo i po sprawie.
Właściciel to down i tyle.

nowynick

2018-07-30, 12:43
Nie rozumiem idei tych challengów. No może z tym ice bucket był jakiś pożytek, ale pozostałe? To się podpalą, to wiesząją, to tańczą przy jadącym samochodzie. Chcą być oryginalni a robią to samo co wszyscy inni? Toć to trochę bez sensu...

maniekboy

2018-07-30, 13:41
mam nadzieje, ze przyjdzie moda na challenge polegajacy na skoku z min 8 pietra na beton. Najlepiej na głowke - tak dla pewności.

Arathnmor

2018-07-30, 14:53
Bez internetowych challengów ominęło by nas parę interesujących filmików. A i ziemi często lżej, że kolejnego debila nosić nie musi.

Wiewór

2018-07-30, 15:08
Przypadkiem wcisnął na padzie kwadrat i mu postać wyskoczyła w trakcie jazdy z auta. Mi też się często mylą przyciski w GTA.

traf

2018-07-30, 15:15
tak się drogie dzieci konczy pajacowanie :)

Novik

2018-07-30, 15:28
Odpie**olcie się od kękę dobry rapier

spoons

2018-07-30, 15:29
nowynick napisał/a:

Nie rozumiem idei tych challengów. No może z tym ice bucket był jakiś pożytek, ale pozostałe? To się podpalą, to wiesząją, to tańczą przy jadącym samochodzie. Chcą być oryginalni a robią to samo co wszyscy inni? Toć to trochę bez sensu...



Już tłumaczę. Debile chcą zaistnieć, jednak są na tyle ograniczeni (co zdradza sama potrzeba zaistnienia) że nie są wstanie wymyślić nic kreatywnego. W takiej chwili pojawiają się te konkretne wytyczne, co robić aby mieć te swoje 5 minut w sieci.
Przeżywanie tych kretynów i ich "wyzwań", fotek żarcia, itp. jest równie niskie co branie w nich udziału. Polecam na tych debili mieć bardzo mocno wyj***ne.

kolosasz

2018-07-30, 16:24
Szkalowanie Polski

PieronJasnySzlag

2018-07-30, 16:59
Czyli jednak jest to światowa moda. Cóż, jako sadol to nawet się ciesze :)