18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie Drogi #67

Polskie_Drogi • 2016-12-27, 09:28
Prosta sprawa – to właśnie dzięki takim nagraniom wszyscy mamy niepowtarzalną okazję uczyć się na błędach innych

saves

2016-12-27, 18:48
dashadow napisał/a:



no gratuluję, że w końcu do tego doszedłeś. w sumie to nie było trudne, biorąc pod uwagę że w stolicy jeżdżą kierowcy z całej Polski, ale i tak gratuluję wyczynu. mam nadzieję że nie bolało za bardzo.



Aleś ty k***a mądry... Czy na innych filmach widać tablice? Nie, bo są zamazane. Za to są filmiki "Po warszafce", "Po stolicy" i inne takie pierduły. Wk***ia mnie to, bo dlaczego nie ma "Po Pyrlandii" czy "Po Silesii"? O to mi chodzi. Pokazujcie choć same litery tablic!!!! a wtedy się okaże ile tej "warszafki" jest na filmach. Bo w domyśle, to "tak jeżdżą Warszawiacy".
PS. Nie ma słowa "warszafka".

Emilian89

2016-12-27, 18:57
Zawsze mnie zastanawialo co ludzmi kieruje by takie gafy odwalac ale cóz jestesmy tylko ludzmi a wiekszosc Amebami

Dżizas_kurde

2016-12-27, 20:18
Pierwszy filmik - terenówka..... brak ogumienia.... (tata gumy nie założył jak jego starą r*chał)
I taki debil wyjeżdża na droge zdziwiony.

1:06 - Przemyśl - skrzyżowanie 3go maja i grunwaldzkiej...
I wieśniak RSA :D

Cytat:


PS. Nie ma słowa "warszafka".


Jest Warszaffka :)

de...........nt

2016-12-27, 21:19
teken napisał/a:

0:48 to k***a mistrz kierownicy, nie wiem co on chciał osiągnąć :D


Odszkodowanie.

pistolero10

2016-12-27, 23:22
Banda tępych h*jów jeździ po polskich drogach...

blub1

2016-12-28, 00:09
0:48 reakcja tak poj***na, że zabrałbym prawo jazdy...

mackk84

2016-12-28, 14:52
5:20 - kołpak goni, żeby mu wpie**olić ;)

stormtossed

2017-01-01, 23:10
Nie wiem czy ktoś to jeszcze zauważył, ale kilka razy, bezpośrednio przed zdarzeniem uwiecznionym na filmiku, słychać w radio reklamę EURO RTV AGD...

Czyżby to przyciągało wypadki? A może jest to jakiś podprogowy przekaz ogłupiający kierowców... SPISEK Media Marktu i Saturna...

Także tego, na drodze miejcie oczy.... i uszy otwarte, a jak usłyszycie tę reklamę, bądźcie czujni :jezdziec:

Szerokości;)