18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie Drogi #189

Polskie_Drogi • 2021-06-04, 15:01
To właśnie dzięki takim nagraniom wszyscy mamy niepowtarzalną okazję uczyć się na błędach innych...



RogiPierogi

2021-06-05, 12:46
zeus6 napisał/a:

45 sek - naucz sie h*ju jezdzic po drodze dla rowerów!



Być może jestem niewidomy, ale gdzie Ty tam masz ścieżkę rowerową...?

Henboh

2021-06-05, 15:48
wwo19994 napisał/a:

No ale chyba ma jakąś pamięć wbudowaną nie wiem k***a 1gb ? 5 ? przecież filmy w takiej rozdzielczości nie zajmują dużo a zazwyczaj te filmiki trafiają od januszy którzy nie jeżdżą w 10 godzinne trasy... kaleczy to moje uszy jak slysze rikord widjo



Wbudowaną? Z którego roku się tu wziąłeś?
Przecież napisałem, że na kartę. A kto jaką kartę ma i w jakiej jakości nagrywa, na tyle starcza. 1h to ~10GB, a każdy "zabezpieczony" film to mniej miejsca -> częściej filmy przepadają.

A jak się o uszy martwisz, to zawsze jest opcja MUTE.

Tetrix

2021-06-05, 16:16
I łapka w dół nawet nie odpalam

KoniecZartow

2021-06-05, 17:07
Henboh napisał/a:

Wbudowaną? Z którego roku się tu wziąłeś?
Przecież napisałem, że na kartę. A kto jaką kartę ma i w jakiej jakości nagrywa, na tyle starcza. 1h to ~10GB, a każdy "zabezpieczony" film to mniej miejsca -> częściej filmy przepadają.
A jak się o uszy martwisz, to zawsze jest opcja MUTE.



Dodam tylko od siebie, bo sam przerzuciłem się na telefon, że kamerki z którymi miałem styczność nadawały się na śmietnik. Smartfon z dobrym aparatem nagrywa czytelnie, nawet w nocy, numery z tablic rejestracyjnych. Strasznie wk***iało mnie to w kamerkach, że w dzień wystarczyło najechać na kamyczek i już obraz się rozmazywał. Nagrywam w 4k, a pamięć wbudowana spokojnie wystarcza (256 Gb). Działa sobie w tle, co daje możliwość odpalenia nawigacji.

markskaw

2021-06-05, 17:57
w pierwszej sekundzie to przecież Krowa którą straszył złomek

Kaczor_Donald

2021-06-05, 22:07
Co to gówno tu robi ? Wypie**alaj z tym na jutuba.

Tranquillum

2021-06-05, 23:19
Hehe, pie**olnęła opona w ciągniku z naczepą, hehe, jadę dalej....

O Boże, o k***a! :shock:

Emilian89

2021-06-05, 23:32
Poznań nie dość ze jest malo tolerancyjny to jeszcze pedalarzy i motop*zdy gnebia :)

St...........on

2021-06-06, 00:13
KoniecZartow napisał/a:

Dodam tylko od siebie, bo sam przerzuciłem się na telefon, że kamerki z którymi miałem styczność nadawały się na śmietnik. Smartfon z dobrym aparatem nagrywa czytelnie, nawet w nocy, numery z tablic rejestracyjnych. Strasznie wk***iało mnie to w kamerkach, że w dzień wystarczyło najechać na kamyczek i już obraz się rozmazywał. Nagrywam w 4k, a pamięć wbudowana spokojnie wystarcza (256 Gb). Działa sobie w tle, co daje możliwość odpalenia nawigacji.



Xiaomi 70 Mai daje radę, dodatkowy moduł GPS, i asystenta, który ostrzega o niebezpiecznych manewrach.

szpidi

2021-06-15, 10:23
szacunek dla pedalarza z 0.49 za opanowanie