18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie Drogi #188

Polskie_Drogi • 2021-04-26, 22:33
To właśnie dzięki takim nagraniom wszyscy mamy niepowtarzalną okazję uczyć się na błędach innych...


janlew

2021-04-27, 19:56
PryszczatyJeż napisał/a:

Pierwsza akcja, nagrywający idiota, Janusz Passatem, powinien go dogonić i mu wyj***ć.


Ale co ty gadasz za bzdury. Wyjeżdżasz z podporządkowanej to się masz upewnić co się dzieje po obu stronach. Trwał manewr wyprzedzania, nie ma tam podwójnej ciągłej, a nawet jeśli by była, miał ch*j głupi stać.

Justynka99

2021-04-27, 20:34
Cezar87 napisał/a:

Fakt ze to tutaj nie pasuje ale akcja 2:55. Ten piesek powinien zaplacic z wlasnej kieszeni za uszkodzenia. Wj***l sie na droge jasnie panicz wielki i kolizje spowodowal. Powinni im na tych czapeczkach koguty montowac, bo z tego co obserwuje znowu wracaja do mody chowania sie w krzakach z fotoradarem.



Nie. Kolizję spowodował matoł, który nie potrafi zachować bezpiecznej odległości.

dr_dex

2021-04-27, 21:38
janlew napisał/a:

: "ch*j murzyna mi w paszczu" a później "aj waj"




ch*j tu kogo obchodzi jak spedzasz czas ze swoim ojczymem :kawa:

KissMyAsthma91

2021-04-27, 23:31
6:00 w którymś z poprzednich filmików było ujęcie zza tej ciężarówki, co jebła. Jaki ten Internet mały

Cezar87

2021-04-27, 23:34
Justynka99 napisał/a:

Nie. Kolizję spowodował matoł, który nie potrafi zachować bezpiecznej odległości.

Justynka 22 lata ja wiem kochana ze dla Ciebie bezpieczna odleglosc to pol kilometra. Szczegolnie jak ty pierwsza jedziesz;)

Justynka99

2021-04-28, 01:28
Cezar87 napisał/a:

Justynka 22 lata ja wiem kochana ze dla Ciebie bezpieczna odleglosc to pol kilometra. Szczegolnie jak ty pierwsza jedziesz;)


Bezpieczna odległość to taka, która pozwala Ci się zatrzymać w sytuacji, gdy ten przed tobą nagle zahamuje. Skoro nie zdążyłeś się zatrzymać, to znaczy, że odległość nie była bezpieczna. Bardzo prosta logika.