18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kothletino

2018-06-11, 11:05
"Cofnij żeby nie wybuchł samochód" :-)

Henboh

2018-06-11, 16:31
Erutlev, nie ta składanka.

0:34 - chciałem, żeby się wj***ł w ten słup, ale do końca nie wierzyłem, że to się stanie (wina oczywiście nagrywającego) :D

QuarioX

2018-06-11, 18:45
3:24 Chciał być miło to i ma...

PieronJasnySzlag

2018-06-11, 20:24
0:45 No prosze jaka kumulacja pedalarstwa.
Może mi ktoś z sadolowych obrońców pedalarzy wytłumaczy kto w tym przypadku odpowiada że uszkodzenia samochodu? Rozumiem że wg waszej tęczowej logiki teraz sam kierowca musi się prosić/sądzić/pytać o odszkodowanie za porysowane auto? Bo oczywiście pedalarze święte krowy nie muszą mieć ani przeglądu, ani ubezpieczenia, ani k***a rozumu bo jakiś pedryl z europy zachodniej w imie ekologii dał im prawa.

RazoR2011

2018-06-11, 20:39
1:45 - laska za dużo grała w GTA chyba :D


ellsworth

2018-06-11, 21:26
Spiderowski napisał/a:

0:45 No prosze jaka kumulacja pedalarstwa.
Może mi ktoś z sadolowych obrońców pedalarzy wytłumaczy kto w tym przypadku odpowiada że uszkodzenia samochodu? Rozumiem że wg waszej tęczowej logiki teraz sam kierowca musi się prosić/sądzić/pytać o odszkodowanie za porysowane auto? Bo oczywiście pedalarze święte krowy nie muszą mieć ani przeglądu, ani ubezpieczenia, ani k***a rozumu bo jakiś pedryl z europy zachodniej w imie ekologii dał im prawa.


Rozum sobie przeglądnij.
Myślisz, ze dlaczego linia warunkowego zatrzymania P-14 przed przejściem dla pieszych czy przejazdem dla rowerzystów jest 2 m wcześniej? Chłop wjechał autem praktycznie na przejście, drugi debil stanął całkiem na nim no i się nie zmieściły rowery. Równie dobrze mogli się zatrzymać w połowie wlotu na rondzie i potem wielkie zdziwienie że jadący po rondzie w nich p*zdnął. Ja pie**olę! Pierwszy pojazd czeka pomiędzy krawędzią ronda a przejściem na linii P-13, a każdy kolejny za przejściem za linią P-14, a nie k***a gdzie popadnie, gdzie komu się stanie! Z czipsów prawo jazdy wyciągają, że nie wiedzą gdzie się zatrzymywać?

AmcieK.

2018-06-11, 22:04
Up kup se kurła okulary ....

URAGE

2018-06-11, 23:04
Serce rośnie oglądając takie akcje z pedalarzami :D Właśnie dlatego rower się k***a przeprowadza przez pasy, a nie zapie**ala i zdziwienie, jak kierowca skręcający w prawo nie zauważy cię wjeżdżającego mu pod maskę w dwie sekundy. To jest k***a przejście DLA PIESZYCH. Nie ma przejazdu rowerowego - dupa z siedzenia.

PixLord

2018-06-12, 00:23
O k***ens, pierwsza scena piękna! nienawidzę sk***ieli, którzy zapie**alają jak poj***ni w deszczu i 20 metrów przed autem się wpie**alają na pas, zasłaniając wodą cały świat.

Campino7

2018-06-12, 01:29
4:49 , ciekawe na ile focus nie ogarnął po ciśnieniu od pana który hamuje klaksonem chwile wczesniej :D